YM mass messages

Orice subiect care nu se poate incadra la categoriile deja existente

Mesajde gogu4u » 31 Mai 2007, 06:08

Subiectul pe care il propun aici nu prea are are legatura cu tematica forumului,dar ca orice posesor de net si implicit aproape,de yahoo mes,cunoastem f bine tragedia copilului Bogdanel care inca mai zace in spital neajutat de nimeni si in ciuda trecerii timpului tot la 3 anisori neimpliniti ramane,mai mult se si razbuna pe cei carora le pica netu exact in momentul in care vor sa dea mesajul lui mai departe...Sunt una din victime,iarasi am ramas singur pe lume din cauza instabilitatii conexiunii...
Mai interesant e totusi supercunoscutul "nu dati add la id-ul cutare este un virusss!!".Aici chiar vreau sa vb serios,stiu ca sunt oameni priceputi pe forum.Cunostintele mele in materie poate lasa de dorit,logica in schimb spune ca asa ceva e imposibil.Am incercat in fel si chip sa bag in lista de mess respectivele id-uri-sunt curios ce s-ar putea intampla-de fiecare data acelasi raspuns..."server did not accept your request.please try again later".Fum fara fara foc nu iese,daca serveru "did not" e ceva totusi,cel mai probabil si in cel mai rau caz un mic "flood" practic inofensiv...cam asta e tot.Parerea mea.
M-ar cam interesa treaba asta si daca cineva de aici e de acord sunt dispus sa experimentez,ip-ul meu pe care-l folosesc cel mai des e de forma 89.41.42.xxx,ar mai fi 86.123.230.xxx sau 80.86.110.xxx,ultimile cifre le mai schimb.Putem vb live,actualizam ip-ul pe loc,apoi plec sa nu deranjez.Sunt curios de rezultate,e posibil sa fie adevarat,nu tin neaparat sa stiu cum s-a putut intra,vreau doar sa ma conving ca se poate.
Si inca ceva,NU am antivirus de mai bine de 1 an.Valabil azi sau de martzi,intre timp nu voi fi pe aici.
agatapink@yahoo.com
gogu4u
User Junior+
User Junior+

Înapoi la Diverse