O mana de ajutor - Splitcamera

Discutii generale pe subiecte cu profil tehnic. Exemplu: discutii legate de diverse probleme software/hardware cu calculatorul, camera, internetul etc. Orice alte discutii pe teme tehnice sunt binevenite.

Mesajde w0lfyyy » 27 Feb 2013, 23:11

Buna seara

de curand,presupun ca ati observat si voi nu mai merge splitcamul,nici macar sa'l vezi la Settings nu te mai lasa.... de pe nici un brower....

fara el deja incepe sa scada calitatea,la mai mult de 3,4 siteuri deja incepe sa se miste si in reluare...

vrun inlocuitor sau orice altceva sa mearga la fel ca inainte exista ?

win 8 x64
w0lfyyy

Mesajde SAD^^EYES » 27 Feb 2013, 23:15

webcamsplitter ai incercat?
SAD^^EYES
Site Admin
Site Admin

Mesajde RTModels » 28 Feb 2013, 01:53

manycam...merge si el
RTModels
User Junior+
User Junior+

Mesajde w0lfyyy » 01 Mar 2013, 09:51

daca as si sti sa le folosesc....docamdata vad doar numele lor pe imagine nu si pe mine...

si de veazut la settings vad ca le vede...parca parca ar merge

cum intram live cu ele ? :)
w0lfyyy

Mesajde unickgodess » 21 Mar 2013, 18:31

Eu cand am incercat sa descarc Splitcam mi-a aparut o notificare ca am deja Video Convertor ceea ce e adevarat.Il descarcasem pentru Skype si Facebook.O fata mi-a sugerat sa descarc Split Cam, insa pe pagina de descarcare era Video Convertor,am fost surprinsa.Asa ca....se pare ca acesta inlocuieste Split Cam.Si pentru video pe messenger trebuie sa ai Video Convertor. Eu nu stiu prea mult sunt incepatoare,tot ce stiu e ca pentru transmisie video ai nevoie de Video Convertor.Am inteles ca daca vrei sa lucrezi pe 3 site-uri in acelasi timp trebuie sa ai Split Cam.Descarca si Video Convertor si vezi daca te ajuta.Eu nu am inceput sa lucrez inca pe vreu site ca abia mi-am facut cont.Voi lucra oricum numai pe unul.
unickgodess

Mesajde SunStudio » 23 Mar 2013, 12:47

http://dl.transfer.ro/transfer_ro-23mar ... 73beb3.zip

Ia-l de aici, ti l-am uploadat azi. Nu stiu cat este valabil linkul, din cate tin minte 10 zile parca.
SunStudio
User Junior
User Junior

Înapoi la Discutii Tehnice

• { RELATED_TOPICS }
    Răspunsuri
    Vizualizări
    Ultimul mesaj