Nu ma mai pot vedea pe imlive!ajutor va rog

Discutii generale despre activitatea de video chat. Pareri, opinii, intrebari, mod de lucru, povesti, discutii diverse despre siteuri de videochat si despre acest job in general, toate isi au locul in aceasta categorie.

Mesajde ioana_jo » 24 Oct 2012, 10:16

buna!am o problema mare.am cautat pe forum pentru a nu deschide un nou post dar nu am vazut sa mai aiba cineva aceeasi problema.acum 10 zile mi-am facut curatenie prin pc cu ccleaner.am curatat si spatiul liber,in ideea ca pc -ul o sa mearga mai bine.insa de atunci(cam la doua zile)nu mai pot sta pe nici un site.netul merge f greu,iar cand reusesc sa intru(foarte greu)pe un site-im live de ex dar si chaturbate sau lj camera este deconectata.camera negera efectiv.imi spun toti membrii ca nu ma vad.ma reconectez,ma vad cateva minute dupa care,aceeasi problema.am reinstalat windows-ul,am instalat splitcam,degeaba.ieri am reusit si ma stat vreo ora pe chaturbate,nu stiu prin ce minune.astazi insa,3 ore nu am reusit sa ma conectez pe nici un site.imi puteti spune ce se intampla va rog?un mic sfat?multumesc mult
ioana_jo

Înapoi la Despre video chat - discutii generale

• { RELATED_TOPICS }
    Răspunsuri
    Vizualizări
    Ultimul mesaj