Mai merge non adultul pe Imlive

Discutii generale despre activitatea de video chat. Pareri, opinii, intrebari, mod de lucru, povesti, discutii diverse despre siteuri de videochat si despre acest job in general, toate isi au locul in aceasta categorie.

Mesajde Sunshine7 » 21 Mai 2014, 09:57

Mi-am facut de curand cont pe acest site la non adult Friends and Romance si voiam sa va intreb daca se merita de stat la categoria asta ca newbie? tin sa precizez ca am multe poze profesionale HD teaser si fololosesc toate tools-urile lor dar pana acum tacere de asta mi-as dori niste pareri daca se merita de stat in aceasta categorie sau e pierdere de timp
Sunshine7

Mesajde evaeva1 » 21 Mai 2014, 14:33

Inca mai merge, insa nu stralucit, datorita schimbarilor ce au avut loc pe imlive (noua interfata a site ului si a future-urilor aferente) schimbari ce au afectat si traficul! Pe non adult va trebui sa investesti ft multe ore online daca vrei sa renteze! Mai ales ca nu ai free chat area! Poti face o multime de lucruri care sa te relaxeze intre timp! Cand lucram pe non adult aveam cont si pe camcontacts! Poti incerca! astfel iti dublezi sansele! Trafic pe camcontacts nu e stralucit, insa gasesti big spenderi in general! :wink:
Incearca diferite intervalE orare, pentru a vedea care este cel mai profitabil pt tine! insa nu te astepta la acelasi traffic ca pe adult! Fetele de pe non adult sunt ft suparate deoarece categoria lor este greu de gasit ^pentru membrii de cand cu schimbarea imlive-ului ! Toate categoriile exceptand girl alone (categorie cu care se deschide prima pagina a site ului) sunt putin "bagate in spate"! Membrii deabia de acum se obisnuiesc cu noua interfata! Cu siguranta va merge ca si inainte! Acum la non adult cheia succesului este RABDAREA ! :)
Bafta acolo! :wink:
evaeva1
User Activ
User Activ

Mesajde Sunshine7 » 21 Mai 2014, 15:03

Rabdare am cu carul heheh stau in majoritatea timpului uneori si mai mult de 12 ore in general de la 8-8jumate dimineata pana la miezul noptii.Am 2 sesiuni pe Camcontacts Glamour si Make New Friends si misca atat de greeeu o fi membrii in vacanta :))) mai ales de 2 zile e mort dar sper sa-si revina. Noaptea n-am incercat niciodata maybe ill give a try :PCe am observat e ca membri sunt mai draguti decat cei care-mi intrau pe shy girl categorie de pe IML care s-a cam dus la vale pt mine
Sunshine7

Mesajde dulcyka_sexy » 21 Mai 2014, 23:11

nu am mai lucrat demult pe iml, ce schimbari s-au facut? nu mai este free chat area? sau la ce va referiti? :roll:
dulcyka_sexy
User Avansat
User Avansat

Mesajde Sunshine7 » 22 Mai 2014, 07:34

pai una dintre cele mai aiurea schimbari a Imlive-lui a fost insasi schimbarea interfetei site-lui care pune in prim plan doar girl alone...dupa care scoaterea textchat-lui si inlocuirea cu message center care a rezultat ptr mine zero trafic...free chat area nu are si nici nu cred ca a avut vrodata partea non nude a sitelui
Sunshine7

Înapoi la Despre video chat - discutii generale

• { RELATED_TOPICS }
    Răspunsuri
    Vizualizări
    Ultimul mesaj