Mai merge chatul NonAdult?

Discutii generale despre activitatea de video chat. Pareri, opinii, intrebari, mod de lucru, povesti, discutii diverse despre siteuri de videochat si despre acest job in general, toate isi au locul in aceasta categorie.

Mesajde Kattyfoto » 18 Mar 2015, 13:59

Buna! Apelez la experienta voastra in legatura cu nonadultul si v-as fi recunoscatoare pt orice raspuns! Niciuna din fetele cu care am colaborez nu face nonadult pe motiv ca nu se fac suficienti bani.
Am o prietena intr-o situatie delicata, nu se poate angaja o perioada de timp si vrand s-o ajut i-am recomandat videochatul. A refuzat din start, pana i-am spus ca exista si varianta nonadult. Alt mod de a sta acasa si a face bani relativ rapid nu stiu plus ca sunt apropiata de domeniu.
In primul rand, ce site-uri mai au aceasta optiune in momentul de fata?
Si apoi, ce parere aveti despre membrii italieni, fata vorbind doar romana si italiana ca limba straina.
Multe am auzit si eu, dar astept cu interes raspunsurile voastre!
Multumiri anticipate!
Va pup!!
Kattyfoto

Mesajde TheUnderDog » 22 Mar 2015, 00:29

Hello!
Vad ca inca nu ti-a raspuns nimeni asa ca sparg eu gheata.

Site-uri cu Non-Adult : Jasmin, CamContacts,ImLive (parca?sa mai completeze lista cineva va rog.) Cel putin eu spre primele doua as inclina. Mai ales CC nu are free chat, direct private si e usor compatibil cu Jasmin.

Aici mai e ceva de spus. Tu cand te referi la non adult, te referi la no nudity sau....?? Pentru ca de exemplu, poti fi Domina si sa nu te dezbraci never ever si totusi ala nu e Non Adult. Dar cu asta e mai greu.

Cu limba engleza e grele.....rau de tot. Din cati membri italieni am vazut,maxim 2 au fost oameni normali la cap. Erau candva big spenders,dar eu nu am prins vremurile alea. Din pacate site-urile recomandate de mine cam necesita limba engleza. Cam tare. Si pe Non Adult.....fara sa vorbesti engleza esti cam 0.
TheUnderDog

Mesajde Ceecee » 22 Mar 2015, 01:12

Non adult-ul e o categorie destul de grea in ciuda aparentelor :) Mult mai multi membri iti vor cere sa te dezbraci la non adult. De mers, evident ca merge, ca nu se apropie de castigurile de la adult...asta e alta problema.
Daca prietena ta face chestia asta doar ca sa scape de datorii cateva luni, probabil nu se va implica destul. Din pacate rezultatele vor fi pe masura :)
Singurul mod prin care poate afla daca merge sau nu este sa incerce. Ce are de pierdut?
Bafta!
Ceecee
User Junior+
User Junior+

Mesajde Kattyfoto » 22 Mar 2015, 18:39

Buna, TheUnderDog! Merci de raspuns! Se pare ca de asta era nevoie, de cineva care sa sparga gheata! Raspunsuri am mai primit vreo doua, dar in privat de la persoane care ma stiu si carora le multumesc!!
Cu Jasmin sunt oarecum familiarizata pt pretentiile mereu in tranzitie si cerintele drastice pe care le au pt fotografiile de profil. Pe celelalte va trebui sa le inspectez mai in amanunt.
In cazul de fata da, vb de no nudity, dar, nu se stie niciodata! Se tot trece de la non-adult la adult si nu am auzit plangeri, personal!! :) Normal e sa te duci spre mai bine nu spre mai rau, nu?
Cat despre limba, avantajul nostru este ca aici se tot invata si vorbeste engleza, dar daca traiesti de mult in alta tara prin europa, cu engleza e mai greu!! De ex italienii, spaniolii, au toate programele si filmele traduse in limba lor. Foarte putini vorbesc engleza... Nu pot sa cred ca nu exista vreun site de chat pe care sa intre si italienii...asta e discriminare ;))
Inca o data, merci mult de raspuns!!
Sa ai o zi/seara buna!!
Kattyfoto

Mesajde hayat » 22 Mar 2015, 19:20

Italienii au mondocamgirls , studiohotline
Si parca mai sunt cateva
Dar astea sunt f populare la ei
Dar nu stiu cat de bine ar merge nonadult pe ele
hayat
User Junior+
User Junior+

Mesajde Nord » 22 Mar 2015, 19:42

Cu italieni e mai greu pe nonadult ei prefera categoria adult in general si sunt destul de zgarciti ! Pentru non adult ai nevoie de engleza la un nivel destul de avansat in special vorbit ! Imlive e un site pe care ti-l recomand pentru nonadult !
Nord
User Junior+
User Junior+

Mesajde meowmeow » 23 Mar 2015, 08:51

Buna,

Din experienta mea de model pe non adult iti pot spune ca aceasta categorie pierde teren. Poate incerca imlive-ul care pare ca si-a mai revenit un pic pe partea de friends and romance. Lj era un loc destul de misto pana acum ceva timp cand ceva s-a rupt pe partea de non-nude. Pentru a avea o sansa pe non adult trebuie limba engleza la un nivel avansat, rabdare si asteptari cat mai apropiate de realitate pentru ca in mod clar nu se fac la fel de multi banuti ca la nude.

Spor!
meowmeow

Mesajde Kattyfoto » 31 Mar 2015, 12:29

Ceecee scrie:Non adult-ul e o categorie destul de grea in ciuda aparentelor :) Mult mai multi membri iti vor cere sa te dezbraci la non adult. De mers, evident ca merge, ca nu se apropie de castigurile de la adult...asta e alta problema.
Daca prietena ta face chestia asta doar ca sa scape de datorii cateva luni, probabil nu se va implica destul. Din pacate rezultatele vor fi pe masura :)
Singurul mod prin care poate afla daca merge sau nu este sa incerce. Ce are de pierdut?
Bafta!

Buna, Ceecee! Merci de raspuns! Iti scrisesem acum cateva zile un carnat de mesaj legat de ce spui tu, dar nush ce am facut de nu a aparut, asa ca revin mai pe scurt si cu update!!
Exact cum spui, a incercat, a avut si cateva privaturi dar aproape toti i-au cerut sa se dezbrace si sa presteze chestii adult. Asta pe jasmin. In free cica sunt destui de te tin de vb ca doar e gratis. E nevoie de rabdare...
ms! :*
Kattyfoto

Mesajde Kattyfoto » 31 Mar 2015, 13:04

Nord scrie:Cu italieni e mai greu pe nonadult ei prefera categoria adult in general si sunt destul de zgarciti ! Pentru non adult ai nevoie de engleza la un nivel destul de avansat in special vorbit ! Imlive e un site pe care ti-l recomand pentru nonadult !

Salut!! Multumesc de raspuns! Am mai auzit lucrurile astea despre italieni. Cica daca ar putea sa stea pe free toata ziua ar sta. :)) Incep sa-mi dau seama ca modelele trebuie sa aiba rabdare si nervi de otel...
Kattyfoto

Mesajde Kattyfoto » 31 Mar 2015, 13:52

meowmeow scrie:Buna,

Din experienta mea de model pe non adult iti pot spune ca aceasta categorie pierde teren. Poate incerca imlive-ul care pare ca si-a mai revenit un pic pe partea de friends and romance. Lj era un loc destul de misto pana acum ceva timp cand ceva s-a rupt pe partea de non-nude. Pentru a avea o sansa pe non adult trebuie limba engleza la un nivel avansat, rabdare si asteptari cat mai apropiate de realitate pentru ca in mod clar nu se fac la fel de multi banuti ca la nude.

Spor!

Multumim!! Cred ca rabdarea este/ar fi singura problema pt o persoana foarte activa care n-are nimic de facut, in general. Merci de feedback, am luat la cunostinta si sunt total de acord cu faptul ca trebuie sa stii engleza, mai ales pt acest domeniu.
E pacat totusi ca toata lumea se axeaza pe majoritate, ar putea fi modele bune care nu vb deloc engleza, cum, pun pariu ca sunt si membrii care nu stiu o boaba de engleza. Dar n-as intra in detalii pt ca nu cunosc foarte bine dedesubturile site-urilor adult, dincolo de fotografii.
Kattyfoto

Mesajde eldiablo » 31 Mar 2015, 16:32

Sfaturi pentru prietena ta :

- sa-si faca conturi pe site-urile mari si care au trafic confirmat de parerea generala a celor care activeaza in acest domeniu : Jasmin , Imlive , Cams , Webcams , Streamate , Flirt4free ++++ ( sa nu le omita pe cele europene de genul eurolive , xlovecams , cam-hot , ... ) la categoria solo girls
- ABSOLUT NICI UN SITE NU TE OBLIGA SA ARATI NUDITATE sau sa sti engleza la un anumit nivel asa ca impreuna cu niste expresii de baza + google translate + o galerie foto si niste profile frumos aranjate + zambet si activitate in camera ( adica sa nu stea plictisita jucandu-se pe telefon sau mai stiu eu ce ) poate jucat cartea sinceritatii maxime , povestea e simpla : sunt o femeie frumoasa , singura , imi plac barbatii , vreau sa cunosc cat mai multi , timida la inceput , dispusa ca la un moment dat cand cunosc persoana cealalta mai bine sa-i arat mult mai mult

Probabil nu o sa faca niciodata bani regulat la nivelul unui model lipsit de inhibitii dar statistic are sanse foarte reale sa dea in scurt timp peste un grup de membrii care sa creada si sa aprecieze poveste ei gandind ca la un moment dat or sa o convinga sa le arate mai mult
eldiablo
User Activ
User Activ

Înapoi la Despre video chat - discutii generale

• { RELATED_TOPICS }
    Răspunsuri
    Vizualizări
    Ultimul mesaj