Mai exista vreo sansa cu jasminul ????

Discutii generale despre activitatea de video chat. Pareri, opinii, intrebari, mod de lucru, povesti, discutii diverse despre siteuri de videochat si despre acest job in general, toate isi au locul in aceasta categorie.

Mesajde addasweet » 28 Iul 2015, 08:06

Buna ziua tuturor de pe aici dupa ce am am citi acest site din scoarta in scoarta tot am ramas cu o nelamurire si in primul rand ii rog pe cei rautaciosi sa se abtina.Eu lucrez in domeniu de un an si jumatate aproape am lucrat la un studio sa zicem oare cum ok asta pana cand am ramas graviduta ulterior peroanele respective gasindu mi o mie de defecte si nici o calitate bun mi am luat frumos traistuta si am plecat fara bani facut pe ultima luna si cu refuzul vehement de am inchide vre unul dintre conturile pe care am lucrat.Bun totul bn si frumos am reusit sa inchid si sa mi redeschid mfc si imlive si ulterior iubitul meu jasmin .Problema mea ar fii urmatoarea si ii rog pe cei care lucreaza si stiu ceva legat de acest subiect sa ma ajute .contul meu jasmin este deschis pe un cont de studio sper ca mam exprimat corect treficul pe pagina mea este de cam 4 maxim 5 guesti membri nu exista deloc momentan il tin inchis si lucrez doar pe mfc si imlive dar as vrea sa stiu daca mai am vreo sansa sa urc in pagina dupa ce nasc cu poze noi profesionale programul mereu a fost de 8 ore sau imi pierd timpul si nu mai am nici o sansa sa ridic noul cont nus eu cea mai stralucita in domeniu da pe contul de la studio faceam 1200 pe perioada si aveam niste poze facute de ei nimic profi.Va rog mult sa ma jutati cu un sfat ca sa stiu daca mai are rost sa investesc timp si efort in el eu nu prea sunt genul care sa lucreze pe mfc si castigurile dp imlive nu ma multumesc .Va multumesc anticipat tuturor
addasweet

Mesajde BasGLM » 28 Iul 2015, 21:06

Crezi ca esti prima care naste apoi lucreaza ? Sau esti prima care pleaca de la un studio la altul ? :) Daca stii sa te pui in valoare si tii cont de toate "ofertele " pe care ti le ofera Jasminul nu vad de ce nu ai face bani . Trebuie de stiut ca , odata ce ai epuizat promotia , exista posibilitatea de un traffic mai mic . Dar , cu ambitie si rabdare cred ca o sa-ti fie ok , dar ti-am scris mai sus, totul depinde de tine.

Avand in vedere ca ai asasinat limba romana , sper , ca pe site-uri engleza sa o scrii corect :) si asta reprezinta un factor important in viitorul contului tau nou.

:)
BasGLM
User Avansat
User Avansat

Mesajde addasweet » 29 Iul 2015, 06:26

Da postul de mai sus este scris dp telefon de aceea apar anumite greseli vorbesc fluent engleza si germana iti multumesc pentru raspuns
addasweet

Mesajde CristinaElena » 31 Iul 2015, 18:36

Normal ca da! O sa-ti fie greu sa-ti organizezi timpul mai ales ca vei avea copil mic, spor :*
CristinaElena

Mesajde eldiablo » 31 Iul 2015, 23:40

Binenteles ca da ,

Pasul 1 : dupa ce nasti si te crezi pregatita pentru un program stabil fa-ti niste poze noi care sa reflecte cat de cat realitatea si un cont nou de Jasmin
Pasul 2 : tine-te de programul pe care singura ti l-ai ales , munceste cel putin la fel de serios cum ai facut-o in perioada in care ajunsesei la 1200 / perioada in studio

Daca ai un program stabil si nu faci rabat de la seriozitatea in timpul programului in maxim 6 perioade o sa te "ridici" usor usor spre sau peste maximul obtinut anterior

Binenteles ca nu ,

Daca ai de gand sa lucrezi din an in paste cu un profil pe care pui poze vechi facute inca inainte de a naste si sa tratezi munca si site-ul in sine cu neincredere ...nop ...n-are rost sa te mai bagi pe el
eldiablo
User Avansat
User Avansat

Înapoi la Despre video chat - discutii generale

• { RELATED_TOPICS }
    Răspunsuri
    Vizualizări
    Ultimul mesaj