LUSH- no messages , no settings

Discutii generale despre activitatea de video chat. Pareri, opinii, intrebari, mod de lucru, povesti, discutii diverse despre siteuri de videochat si despre acest job in general, toate isi au locul in aceasta categorie.

Mesajde katypink » 20 Dec 2016, 21:06

hello si multumesc in avans pentru ajutor.Astazi am observat ceva foarte aiurea si frustrant- si anume lush toy si functioneaza si nu prea pe mfc. Raspunde saracul toy la tips in sensul ca vibreaza dar mesajele si setarile nu apar in camera mea de model. Nu apare nimic, nici un mesaj, sat fara caini lool.Pe eurolive reactioneaza la fel dar nimic , dar parca nici inainte de azi nu apareau mesaje de genul- lush toy is now reacting to xulescu s tips.it wil stop after 2355432 seconds.
Se mai confrunta cineva cu acest lucru?
Multumesc inca o data si astept cu drag si cu nerabdare raspunsuri si pareri.
Va doresc tuturor o seara magica!
katypink
User Junior
User Junior

Mesajde katypink » 20 Dec 2016, 23:11

am reincercat... si chiar nu vrea deloc acum nici macar nu mai vibreaza ... ieri mergea azi nu mai vrea deloc... pe myfreecams cel putin absolut nimic!
Mai intampina vreun model acest issue?
Multumesc si incercati sa imi raspundeti daca puteti.
O seara frumoasa.
katypink
User Junior
User Junior

Mesajde dakota » 28 Dec 2016, 12:05

katypink scrie:hello si multumesc in avans pentru ajutor.Astazi am observat ceva foarte aiurea si frustrant- si anume lush toy si functioneaza si nu prea pe mfc. Raspunde saracul toy la tips in sensul ca vibreaza dar mesajele si setarile nu apar in camera mea de model. Nu apare nimic, nici un mesaj, sat fara caini lool.Pe eurolive reactioneaza la fel dar nimic , dar parca nici inainte de azi nu apareau mesaje de genul- lush toy is now reacting to xulescu s tips.it wil stop after 2355432 seconds.
Se mai confrunta cineva cu acest lucru?
Multumesc inca o data si astept cu drag si cu nerabdare raspunsuri si pareri.
Va doresc tuturor o seara magica!

Mami dezinstaleaza extensia de la lush si fa fake ca toata lumea:)),chestia cu jucariile e doar de aparenta nu sunt facute sa dureze din nefericire :(.Ai grija sa fie mereu lush'ul incarcat si sa palpie beculetul si daca te intreaba cineva ca de ce nu pot sa vada notificarile de la lush le spui ca functioneaza pe baza de sunet precum ohmibod .:D
dakota
User Junior
User Junior

Înapoi la Despre video chat - discutii generale

• { RELATED_TOPICS }
    Răspunsuri
    Vizualizări
    Ultimul mesaj