Loredana Chivu a recunoscut ca a facut videochat!

Colectie de stiri despre activitatatea de video chat adult si non-adult din mass-media interna. Nu copiati articolele integral, maxim 20% din textul articolului plus link catre sursa.

Mesajde SAD^^EYES » 27 Oct 2013, 08:07

Loredana Chivu a recunoscut intr-o inregistrare audio ca a facut videochat si spune ca nu i se are nimic iesit din comun fiindca toate fetele “fac asta”.

Loredana Chivu a recunost acest lucru in timp ce ii facea niste marturisiri prietenului ei Marius Televijeen. Aceasta era nerviasa din cauza fostului ei iubit, Boromir, care, sustine ea, vrea sa ii faca rau.

“Inregistrare cu Loredana Chivu in care se confesa lui Marius Televijeen din Pitesti, Aceasta recunoaste ca a facut video chat.si multe alte lucruri”, scrie la descrierea clipului.

Loredana Chivu este ofticata fiindca Leo de la Strehaia o acuza ca a facut videochat. Blonda este foc si para pe el si il desfiinteaza in convorbirea pe care o are cu Marius.

Sursa: https://dnews.ro/lifestyle/showbiz/lore ... -bomb.html
SAD^^EYES
Site Admin
Site Admin

Mesajde jebyby » 29 Oct 2013, 19:01

Era bine daca facea doar atat :)
Intotdeauna am spus si voi mai spune : fetele care fac cei mai multi bani pe chat nu sunt cele mai frumoase, ci cele mai destepte! Oare de ce s-a lasat Loredana? Ooppss.. ca e mai mult frumoasa decat..... ? Va las sa raspundeti singuri :D
Toate cele bune!
jebyby
User Junior+
User Junior+

Mesajde vdt85 » 30 Oct 2013, 00:26

Sa mor de stiu cine-i don'soara asta :lol: vreo mare vedeta si eu am pierdut? :lol:
vdt85
User Activ
User Activ

Mesajde Maleficent » 01 Noi 2013, 07:40

frumoasa???? :lol: :lol: :lol:
Maleficent
VETERAN
VETERAN

Înapoi la Stiri interne despre video chat

• { RELATED_TOPICS }
    Răspunsuri
    Vizualizări