Livrare card payoneer

Discutii generale despre activitatea de video chat. Pareri, opinii, intrebari, mod de lucru, povesti, discutii diverse despre siteuri de videochat si despre acest job in general, toate isi au locul in aceasta categorie.

Mesajde Bamby » 14 Iul 2016, 00:51

Hey..am si eu o problema..cardul nu mi-a sosit acasa prin posta in decursul zilelor date de catre cei de la payoneer...le-am dat o gramada de mesaje si mi-au spus ca pot comanda sa-mi vina prin DHL din nou...dar trebuie sa platesc cei 50$ si intai sa-mi incarc cardul respectiv cu bani...i s-a mai intamplat cuiva? sau imi poate spune cineva cum trebuie corect adresa scrisa pt a venii unde trebuie..poate nu am scris adresa cum vor ei..in engleza sau romana..
Bamby

Mesajde readyforyou29 » 14 Iul 2016, 09:18

Mai asteapta o saptamana, eventual mai dai si o fuga pana la posta de cartier sa intrebi poate e ratacit pe acolo.
readyforyou29
User Activ
User Activ

Mesajde ladyinblack21 » 14 Iul 2016, 11:18

mai asteapta..nici mie nu mi-a venit in zilele in care trebuia sa vina...in schimb eu am si lucrat in perioada aia..si mi-au intrat banutii de pe sites in cont..si mi-a venit prin dhl in 3 zile lucratoare...tu mai poti astepta ,o sa.ti ofere inca o livrare freee...dar tot asa cu termen de 3 saptamani....
ladyinblack21
User Junior
User Junior

Înapoi la Despre video chat - discutii generale

• { RELATED_TOPICS }
    Răspunsuri
    Vizualizări
    Ultimul mesaj