LiveJasmin si traficul mort

Discutii generale despre activitatea de video chat. Pareri, opinii, intrebari, mod de lucru, povesti, discutii diverse despre siteuri de videochat si despre acest job in general, toate isi au locul in aceasta categorie.

Mesajde mireya_sb » 28 Ian 2012, 00:25

pai nu mai bine uiti de pvt o luna decat sa-ti mananci nervii mult mai multe????????? Of daca as fi stiut eu de forumul asta acum un an si ceva cand am inceput.....daca as fi citit eu postul lui SAD.......pfff cate nopti linistite as fi avut. Cand ma gandesc cum am inceput.....imi vine sa rad, 6 luni lungi si grele mi-au trebuit ca sa-mi dau seama singura cam cum merge treaba asta. pe mine sigur m-ar fi ajutat postul lui Sad, de fapt ma ajuta pt ca mai am multe de invatzat. toata lumea are de platit facturi.....dar daca intri chitit sa faci pvt pt ca ai facturi de platit, asta ti se va vedea pe fatza.......pe membrii nu-i intereseaza ce plati ai tu de facut. de multe ori n-aveam chef sa intru online....dar ziceam, ee sa fac prezentza....eram mai relaxata, mai zambareaza.......iar cind ieseam ma minunam de cati bani am facut. Oricum toata stima pentru SAD si pt ce posteaza , bafta tuturor la $$$$ P.S. off topic :) are cineva vreo idee noua pt camera mea sony d30??? o tin la naftalina ca tot n-am reusit s-o fac sa functioneze :)))
mireya_sb
User Junior+
User Junior+

Mesajde Andr3ea » 28 Ian 2012, 02:37

Jos palaria in fata postului lui Sad, valabil pentru toate posturile lui. Daca si-ar da silinta toti patronii de studio sa-si invete modelele macar pe jumatate cat isi da silinta sad aici ( si toti ceilalti membri care posteaza lucruri extrem de folositoare) atunci ar fi mult mai multe modele profesioniste, sau cel putin pe drumul spre cunoastere.
Citesc acest forum de jumatate de an, si cum spunea cineva mai demult, au fost multe nopti albe si multe scrumiere pline citindu-l si incercand sa asimilez cat mai multe informatii de aici.
Felicitari inca o data pentru tot ceea ce faceti aici, si la cat mai multe posturi de acest gen !
Cu respect, Andreea!
Andr3ea

Mesajde loveish » 28 Ian 2012, 03:00

Ahh Sad ce mi-ar placea sa te vad stand doggy, sa imi arati ciorapii, pozitie X, pozitie y...
Mai frate cum se mai gasesc unii sa dea apa la moara guestilor.
200 de guesti si 4 membri...Foarte tare ce sa zic.Pai in cazul asta nu este vina ta.Sincer nici nu ma intereseaza ce trafic are un site daca nu este site de publicitate.Ma intereseaza cati clienti efectivi sunt.Incerca site'uri europene daca esti mai slabuta..eventual unele cu clienti.
Deasemenea poti sa incerci sa iti cauti tu clienti si sa faci showuri pe skype cu plata prin paypal.
loveish

Mesajde elizee » 28 Ian 2012, 04:39

Sad iti multumesc mult pentru raspuns.Ce ai scris tu cred ca va ajuta multa lume.Nu stiu daca voi pune in practica 100% ce ai spus tu.Trebuie sa recunosc ca am nevoie de nervi de otel ca sa fac anumite chestii.Sa vad o tona de retardati care imi spun "show ass in doggy bb","spread legs","dress with that for pvt bb and we go"da ai si ciorapi verzi?si rochie din aia si de ailalta si eu sa tot aduc tot sifonierul ca sa se distreze niste fraieri care nu vor plati oricum...nu stiu ce sa zic.....am senzatia ca voi parea o idioata in fata tuturor.Sunt de acord sa schimb ceva din atitudine dar nu cred ca voi merge pana intr acolo incat sa si bata joc toti de mine.Varianta ta a fost testata de cineva?Chiar am in free un tip care ma viziteaza si nu l am banat desi stiu ca n o sa ma ia niciodata in privat dar mai intra sa ma mai vada si sa mai schimbam 2 vorbe....si mi spune cum isi bate joc de alte modele si le cere sa arate chestii si nu intra niciodata in pvt...si spunea ca sunt tare proaste si cum isi bate el joc de ele in felul asta...si mai sunt o grabada exact pe principiul asta.Si bun am inteles ca nu fac asta special pt ei ci pentru restul din camera.Oare n or sa ma priveasca toti ca pe o disperata/proasta?Sincer mi se pare ca decad in ultimul hal exact ca modelele alea ieftine care doar atat pot face.Nu stiu poate sunt eu depasita sau sunt prea mandra...dar crede ma ca daca ai avea in fiecare seara vreo 20 de tipi din astia care te pun sa le arati tot sifonierul sau iti cer ass in doggy si dupa aia iti spun sa mai arati o data ca n au vazut ei bine....ca e slab netul lor sau alte motive cretine numai ca sa mai repeti o data....nu cred ca ai mai fi cu zambetul pe buze si ai face totul ca si cum e fun....si toate astea gratis...nici macar pt un amarat de tip de 35 de centi....
Ce o sa fac eu din ce ai scris:partea cu pozele,cu video tease-ul care acum e jalnic,partea de munca offline pe cat pot,partea de care ai spus tu sa fac sa fie funny cand au requesturi,am sa incerc sa ma misc mai mult,sa arat eu diverse chestii din proprie initiativa,o sa aduc cate ceva de prin sifonier dar nu la toti....doar din cand in cand,o sa folosesc mai mult audio in free dar sa fac lucruri la comanda....nu pot.Se presupune ca noi ar trebui sa educam membrii astia.Nu vad nici un fel de educare in modul prezentat de tine...de fapt oricum cred ca pe livejasmin nici nu mai ai pe cine sa educi vreodata.Dar daca ei stiu ca si pot bate joc de tine cum doresc nu cred ca va atrage pe cineva....voi parea doar foarte easy...Asta e doar parerea mea....poate fi foarte gresita dar nu mi pot distruge creierii...in felul asta numai asta as ajunge sa fac.Inteleg ca sunt pe un site adult si inteleg daca cineva intra in pvt si mi cere chestii.Le fac.E normal.Omul plateste si tu ca model e normal sa i satisfaci omului dorintele.Ca multi intra sa vada show si asta ii oferi pe langa niste chat, dar in free?!...asta mi se pare totala lipsa de respect fata de mine sa ma trateze ca pe o carpa si eu sa fiu de acord.Pe flirt sunt mai educati....tot de modele care rar(aproape niciodata) fac ceva la comanda.Si acolo stau calare la alea care au party chat in speranta ca vad si ei ceva pe banii altora...dar macar acolo cat de cat iti mai da unul un tip in party...chiar daca pe langa el mai sunt vreo 40 de freeloaders care saliveaza pe gratis...Mi e greu sa cred totuti ca asta inseamna video chat acum in 2012.De unde acum 4 ani stateam intr un tricou si blugi si radeam de cei care indrazneau sa ma streseze cu requesturi...chiar aici s a ajuns?Eu personal cred ca trebuie gasita o cale de mijloc.Nici foarte btichy,sictirita care nu arata nimic si sta in aceasi pozitie toata noaptea dar nici la extrema cealalta.Se poate imbunatati mult cu sfaturile date de tine.Imi va fi greu la partea cu pozele.Mereu am urat sa mi fac poze...dar o sa o fac pentru ca vreau sa aplic varianta ta sa vad cum va fi.Va voi tine la curent cu evolutia mea si cu ce am facut si a functionat.Poate voi ajuta in felul asta si alte persoane care au aceasi problema ca si mine.
elizee
User Junior
User Junior

Mesajde mediachatstudio » 28 Ian 2012, 09:42

loveish scrie:Ahh Sad ce mi-ar placea sa te vad stand doggy, sa imi arati ciorapii, pozitie X, pozitie y...
200 de guesti si 4 membri...Foarte tare ce sa zic.Pai in cazul asta nu este vina ta.Sincer nici nu ma intereseaza ce trafic are un site daca nu este site de publicitate.Ma intereseaza cati clienti efectivi sunt.Incerca site'uri europene daca esti mai slabuta..eventual unele cu clienti.
Deasemenea poti sa incerci sa iti cauti tu clienti si sa faci showuri pe skype cu plata prin paypal.

daca ai dat-o in paypal si chestii de gen clar locul tau nu e printre noi ...parerea mea...si atat
mediachatstudio
User Activ
User Activ

Mesajde mediachatstudio » 28 Ian 2012, 09:56

elizee scrie:Sad iti multumesc mult pentru raspuns.Ce ai scris tu cred ca va ajuta multa lume.Nu stiu daca voi pune in practica 100% ce ai spus tu.Trebuie sa recunosc ca am nevoie de nervi de otel ca sa fac anumite chestii.Sa vad o tona de retardati care imi spun "show ass in doggy bb","spread legs","dress with that for pvt bb and we go"da ai si ciorapi verzi?si rochie din aia si de ailalta si eu sa tot aduc tot sifonierul ca sa se distreze niste fraieri care nu vor plati oricum...nu stiu ce sa zic.....am senzatia ca voi parea o idioata in fata tuturor.Sunt de acord sa schimb ceva din atitudine dar nu cred ca voi merge pana intr acolo incat sa si bata joc toti de mine.Varianta ta a fost testata de cineva?Chiar am in free un tip care ma viziteaza si nu l am banat desi stiu ca n o sa ma ia niciodata in privat dar mai intra sa ma mai vada si sa mai schimbam 2 vorbe....si mi spune cum isi bate joc de alte modele si le cere sa arate chestii si nu intra niciodata in pvt...si spunea ca sunt tare proaste si cum isi bate el joc de ele in felul asta...si mai sunt o grabada exact pe principiul asta.Si bun am inteles ca nu fac asta special pt ei ci pentru restul din camera.Oare n or sa ma priveasca toti ca pe o disperata/proasta?Sincer mi se pare ca decad in ultimul hal exact ca modelele alea ieftine care doar atat pot face.Nu stiu poate sunt eu depasita sau sunt prea mandra...dar crede ma ca daca ai avea in fiecare seara vreo 20 de tipi din astia care te pun sa le arati tot sifonierul sau iti cer ass in doggy si dupa aia iti spun sa mai arati o data ca n au vazut ei bine....ca e slab netul lor sau alte motive cretine numai ca sa mai repeti o data....nu cred ca ai mai fi cu zambetul pe buze si ai face totul ca si cum e fun....si toate astea gratis...nici macar pt un amarat de tip de 35 de centi....
Ce o sa fac eu din ce ai scris:partea cu pozele,cu video tease-ul care acum e jalnic,partea de munca offline pe cat pot,partea de care ai spus tu sa fac sa fie funny cand au requesturi,am sa incerc sa ma misc mai mult,sa arat eu diverse chestii din proprie initiativa,o sa aduc cate ceva de prin sifonier dar nu la toti....doar din cand in cand,o sa folosesc mai mult audio in free dar sa fac lucruri la comanda....nu pot.Se presupune ca noi ar trebui sa educam membrii astia.Nu vad nici un fel de educare in modul prezentat de tine...de fapt oricum cred ca pe livejasmin nici nu mai ai pe cine sa educi vreodata.Dar daca ei stiu ca si pot bate joc de tine cum doresc nu cred ca va atrage pe cineva....voi parea doar foarte easy...Asta e doar parerea mea....poate fi foarte gresita dar nu mi pot distruge creierii...in felul asta numai asta as ajunge sa fac.Inteleg ca sunt pe un site adult si inteleg daca cineva intra in pvt si mi cere chestii.Le fac.E normal.Omul plateste si tu ca model e normal sa i satisfaci omului dorintele.Ca multi intra sa vada show si asta ii oferi pe langa niste chat, dar in free?!...asta mi se pare totala lipsa de respect fata de mine sa ma trateze ca pe o carpa si eu sa fiu de acord.Pe flirt sunt mai educati....tot de modele care rar(aproape niciodata) fac ceva la comanda.Si acolo stau calare la alea care au party chat in speranta ca vad si ei ceva pe banii altora...dar macar acolo cat de cat iti mai da unul un tip in party...chiar daca pe langa el mai sunt vreo 40 de freeloaders care saliveaza pe gratis...Mi e greu sa cred totuti ca asta inseamna video chat acum in 2012.De unde acum 4 ani stateam intr un tricou si blugi si radeam de cei care indrazneau sa ma streseze cu requesturi...chiar aici s a ajuns?Eu personal cred ca trebuie gasita o cale de mijloc.Nici foarte btichy,sictirita care nu arata nimic si sta in aceasi pozitie toata noaptea dar nici la extrema cealalta.Se poate imbunatati mult cu sfaturile date de tine.Imi va fi greu la partea cu pozele.Mereu am urat sa mi fac poze...dar o sa o fac pentru ca vreau sa aplic varianta ta sa vad cum va fi.Va voi tine la curent cu evolutia mea si cu ce am facut si a functionat.Poate voi ajuta in felul asta si alte persoane care au aceasi problema ca si mine.

eu sunt varianta bitchy care sta in aceeasi pozitie toata noaptea numai ca zambesc permanent:) nu am moaca sictirita. Si da folosesc si jasmin pritre altele dar sincer e cam de umplutura ptr mine. In ideea ca am intrat pe el cam acum 6 luni sa zic asa si merge destul de binisor....ignor total orice request fie ca vine din partea unui membru sau guest,niciodata nu dau eu prima hi nimanui,cel ce zice hi va primi hi back,uneori cand se ingroasa gluma cu show that show this le-o trantesc scurt"i do my shows in pvts guys" si banuiesc ca asa mi i-am trecut prin sita...adica cei ce iubesc atitudinea mea au ramas m-au testat etc cersetorii dusi au fost si la revedere...nu am niciodata treaba cu cine se uita la mine ore in sir si nu ma ia in pvt sau nu ma baga in seama etc..eu practic astept sa fiu bagata in seama...ideea e ca ei/el trebuie sa te placa sa te vrea nu tu pe ei;)
ei simt asta...cand esti disperata sa pui laba pe ei.....altceva in free doar cum ma numesc ,de unde sunt,cati ani am...etc apoi totul vine de la sine...nu stiu daca se numeste noroc sau e vb de lookul meu ...am o alura de barbie si o fac cat de bine pot sa para mai slutty asa cu alot of sex appeal...privesc foarte mult in camera probabil ca asta ii incita si nu folosesc niciodata audio in freechat doar imi canta non stop ceva muzica...muzica e gen jazz si soft slow things ca sade sau portishead...da foarte bine daca vrei sa creezi atmosfera erotica....ma rog ar mai fii multe spus cam asa muncesc eu de ani de zile si vad ca prinde si pe jasmin.iti urez foarte mult succes!!!
mediachatstudio
User Activ
User Activ

Mesajde loveish » 28 Ian 2012, 13:16

mediachatstudio scrie:
loveish scrie:Ahh Sad ce mi-ar placea sa te vad stand doggy, sa imi arati ciorapii, pozitie X, pozitie y...

daca ai dat-o in paypal si chestii de gen clar locul tau nu e printre noi ...parerea mea...si atat

De ce ? Nu poti sa faci videochat decat daca ai un peste? (pestele fiind in cazul de fata un site)
loveish

Mesajde LaMiaDonna » 28 Ian 2012, 14:16

TOT RESPECTUL si din partea mea pentru SAD^^EYES, mi-am activat acest cont aseara pentru ca nu am putut rezista fara sa-mi arat TOATA ADMIRATIA pentru toate aceste posturi scrise de SAD^^EYES ! 1 singur lucru vreau sa mai adaug pentru toti plangaciosii si plangacioasele de pe acest forum (referitor la faptul ca x sau y site merge prost, sau modelului x îi merge foarte bine si mie nu ) > * DUMNEZEU ITI DA, DAR NU-TI BAGA SI-N TRAISTA * Respect, de asemenea, pentru POCAHONTAS si WinXPfather -Fara Numar LOL.
LaMiaDonna

Mesajde sweetgirl » 28 Ian 2012, 17:47

loveish , cam ciudate posturile tale.......hmm
sweetgirl
VETERAN
VETERAN

Mesajde sweetgirl » 28 Ian 2012, 18:03

@elizee, aia de iti dorm in free chat kick out la greu le faci trezirea ,poti incerca si cu noii veniti care se intind prea mult la shto-uri -kick out direct - ca sa inteleaga ca acolo nu e de glumit lol -(eu asa le fac si merge)

in al doilea rand faza cu stelele ,sa stii ca eu am incercat-o mai demult cand am avut o per. proasta ...si in intervalele cand nu prea era trafic ,cand aveam numai beggari in room ,deci in modul urmator ,tu o faci ca o ''razbunare'' pt ei nu lasi sa inteleaga ca te milogesti de stelele lor : le faci asa -aha vrei ass ,vrei ciorapi,vrei mai stiu eu ce -ok asta inseamna ca vreau si eu ceva la schimb nu ti se pare normal ?? -beggaru se trezeste si va fii curios: ce??? tu: ceva ce nu te costa nimic dar vei primi ce iti doresti la schimb (el va fii in culmea fericirii -garantat) ,si ii ceri imperativ sa te voteze 5 stars ,il astepti vezi daca o face ( ff important verifici inainte ca multi mint -zic rated -)si cand e sa arati ,arati asa ff putin sa impaci si capra si varza sau le arati middle finger lol si tt lumea va fii multumita ai sa vezi !

daca te decizi sa arati un pantof ,o manusa ,poti arata cateva lucruri care iti vine tie sa le faci ,natural fara sa devii ridicola sau disperata cu masura bineinteles...

p.s. begarii pt stele ii alegi tu ca doar nu raspunzi la toti,aia cu pussy etc pica din start

mult succes
sweetgirl
VETERAN
VETERAN

Mesajde elizee » 28 Ian 2012, 19:10

mediachatstudio in mare cam ce faci tu aia fac si eu.zambesc si eu ma uit in camera destul de des,si eu las audio pe muzica dar mai si spun cate ceva din cand in cand sau chiar cant.mai schimb pozitiile ca deh..n am cum sa stau intr un cot toata noaptea.uneori stau in fund si tin camera pe tot corpul si incerc in orice pozitie as sta sa mi se vada tot corpul plus heels.nici eu nu spun niciodata "hi" prima,si eu le spun ca imi fac show urile in pvt si nu am moaca plictisita...dar uite ca mie nu mi merge prea bine asa.cred ca varianta asta ar putea merge dar e nevoie de mai multe luni de rabdare in felul asta pana construiesti o baza de tipi care te plac in pvt si revin.
pt Sad:daca eu as avea exact atitudinea de care spui tu o luna(luna de "sacrificiu") pana cresc in top si devina populara,dupa aia daca eu nu voi mai face acelasi lucru cei care s au obisnuit in stilul asta nu vor fi dezamagiti?
pt sweetgirl:si eu le dau kick dupa 20 sau 30 min de inactivitate.inainte ii previn ca nu mi place sa se doarma in camera si ca daca tot sunt pe pagina mea ar fi frumos sa vb.daca nu se conformeaza inseamna ca au alte ferestre deschise si mai arunca un ochi la mine din cand in cand.dupa ce i previn le mai dau 5 min si daca tot nu fac nimic le dau kick.unul a venit inapoi si mi a spus ca cica n am voie sa i dau kick ca el e membru si poate face plangere la site si mi poate face probleme.asa e?
aseara am facut poze si am stat pe flirt sa studiez un model de top foarte cunoscut care a fost inainte de sarbatori vreo 2 luni mai tot timpul pe prima pozitie din top 20.2 ore am stat la ea in camera doar s o vad ce face.la ea in camera e liniste mai mereu.cand intra cineva sa vb cu ea scrie scurt si nu se intinde.daca i cere cineva ceva...evident"tip me or take me pvt".sta toata noaptea in aceasi pozitie si nici macar nu zambeste.e frumoasa foc dar pare usor trista si tare pictisita si cu o ura imensa pentru barbati.la un moment dat vine unul si i spune "it's quiet here" iar ea "perfect for me.i prefer to talk in pvt".nu lucreaza pe alt site ca nu tasteaza nimic cand nu i se scrie ceva.sta si se uita la monitor toata noaptea.mai face group chat-uri sau party chaturi toate fara succes....dar e in top.singura explicatie gasita de mine e ca are o baza de sclavi care o iau in privat si o tin mereu in top.si stau cu ea mult.apoi ma duc la alta tipa si stau si cu aia mult s o urmaresc.la fel si ea e in top permanent.exact aceasi atitudine.asta in schimb face group chat-uri la greu.toate fara succes.si scrie intr-una"tip me","guys you don't pledge because you don't like me?""why are you so cheap?"si nu arata nimic fara eternul "tip me".din cand in cand mai apasa pe fake pvt.in rest e o plictiseala de moarte sa stai la ea in camera.are o atitudine disperata dupa bani.cum naiba e in top?numai ea stie.....aici n am nici o explicatie.am studiat alta tipa.asta tot in top si ea...are camera permanent pusa pe fata si pana sub sani.saluta pe toata lumea inainte sa fie salutata.zambeste permanent si are audio dat pe alt site iar pe flirt audio off.nu arata nici ea nimic in free.oricand te duci la ea e mereu in aceeasi pozitie.Cum face de e in top?numai ea stie....ultimile 2 modele de care am spus au conturi facute anul trecut in octombrie.deci sunt relativ noi.ultima castiga contesturi mereu si are pagina plina de ratinguri si review-uri pozitive.de ce?nu stiu....daca ati avut rabdarea sa cititi pana la final si aveti vreo explicatie va rog sa mi spuneti.eu imi storc creierii de ceva timp sa aflu dar nu reusesc.pe jasmin n am urmarit foarte mult.si acolo vad fete in topul ala al lor care refuza sa faca in free chestii si au tarif tot de 2.49.e inexplicabil.cred ca ma urmareste ghinionul...
elizee
User Junior
User Junior

Mesajde sweetgirl » 28 Ian 2012, 19:17

elizee iti pui prea multe intrebari !! cat mai multa munca stai online cat de mult rezisti - si vei fii si tu in top !

p.s aia de ameninta ca fac plangere la site pt kick out le raspunzi asa : keep going frustrated dick -go on and complain what ur waiting for -lol
sweetgirl
VETERAN
VETERAN

Mesajde mediachatstudio » 28 Ian 2012, 20:13

loveish scrie:
mediachatstudio scrie:

De ce ? Nu poti sa faci videochat decat daca ai un peste? (pestele fiind in cazul de fata un site)

Tu ai un peste? Asa il fentezi?Cu paypal? :mrgreen:
mediachatstudio
User Activ
User Activ

Mesajde Incepator » 28 Ian 2012, 20:15

Chiar a precizat SadEyes ca nu trebuie sa iti pese de celelalte fete,sa le urmaresti si cred ca dupa ce te uiti la altele care sunt mai in fata decat tine si vezi ca nu fac nimic mai mult,mai special decat faci tu ti se duce tot cheful de chat :?
Incepator
User Junior
User Junior

Mesajde mediachatstudio » 28 Ian 2012, 20:19

elizeee
hai sa vorbim ca fetele vrei?
tensiunea se reflecta tare in cuvintele tale .....invata sa tragi aer in piept inainte sa intri online....incearca sa te prefaci ca ai tot ce iti trebuie facturile platite la timp si fa un role play ca si cum tie chiar iti place ce faci si o faci de placere nu de nevoie....poate fii si asta un tip foarte important sa stii....energia ta negativa se transmite si membrilor fie ca o crezi sau nu,,,,trebuie sa degaji relaxare,sex appeal....poate asta e ce nu poti vedea tu la celelate fete pe care le urmaresti...
ah
si foarte dar foarte important!
ENERGIA TA NEGATIVA E CLAR HRANITA DE FAPTUL CA LE PRIVESTI PE FETE....OPRESTE-TE...obisnuiam si eu sa fac asta
nu aduce nimic bun
si stii de ce? pentru ca niciodata nu vom intelege ce face x sau y pana nu vedem si dektopul ei
nu stiu ma tot gandesc sa iti dau un tip foarte important dar nu ajuta nimic daca tu nu incetezi sa le mai privesti pe fete ...
ceea ce spune SAD este chiar reteta succesului in acest job :idea:
mediachatstudio
User Activ
User Activ

Mesajde Labrador » 28 Ian 2012, 23:38

Buna !si eu am aceeasi problema,trafic mort pe jasmin,am vorbit cu adminul si mi-a zis ca e un o chestie ciudata ca ma plang de trafic ca nimeni nu s-a mai plans,ma gandesc ca daca mai multe persoane ar vorbi cu adminii ar intelege ca traficul e slab si poate ar lua vreo masura in caz ca se plang 2,3 persoane slabe sanse sa faca ceva.Multumesc!
Labrador

Mesajde sweetgirl » 29 Ian 2012, 01:22

mai e si trafic mort dar asta e ce sa facem tragem si noi tare cum putem !

[at] elizee din cate vad nu esti om de inteles ,gica contra si negativista asta e defectul tau ! dar tu ce crezi ca noi facem miliarde asta e viata facem fiecare cum putem mai bine,ne zbatem sa iesim la mal ! mai mult de atat ce sa facem ,ti am dat sfaturi cu toti, tu o tii pe a ta cum fac altele si sa iti explicam noi de ce altele sunt in top si tu de ce nu esti ! pai or fii mai frumoase ,poate au didoashca mai buna sau pe vino incoa ,intreaba membrii ce au alea in plus si tu nu ! :mrgreen:
sweetgirl
VETERAN
VETERAN

Mesajde IsaGlamChat » 29 Ian 2012, 12:40

Bai nene,nu o sa inteleg niciodata ce legatura este intre jasmin si f4f,pai logic ca in top sunt numai americance,tu nu o sa poti bate o americanca pe nici un site,in absolut toate siteurile americancele fac cei mai multi bani,este logic de altfel,in primul rand au o mentalitate diferita de noi,nu mai vb de sexualitate,ele isi dau haina jos si o fac cu placere(chiar daca sunt la fel de disperate dupa bani parca nu o arata asa evident),noi ne-o dam doar pe bani multi si daca se poate nu ne-o dam deloc dar tot pe bani sa fie.Am mai intalnit intrebarea asta'' de ce americancele fac bani?'',pentru ca vb lb f bine,maj nici nu fol tastatura,pentru ca cele care lucreaza in industria adult chiar daca o fac pentru bani ,exista si placerea pt sex virtual (vezi mfc ,multe ex acolo),pentru ca fiecare membru spera si la o mica intalnire eventual si este maiprobabil sa combine o americanca decat o romanca la 7 mii de km.
Imaginati-va ca am avea un site romanesc cu trafic f mare de romani,cine credeti ca ar face bani mai multi?Bineinteles ca romancele.
Mi se pare cea mai mare prostie sa compari un host din europa cu un host din state atunci cand maj membrilor vin din state.Pe siturile unde membrii sunt amestecati sunt si romance care fac multi bani,de fapt in toate siteurile sunt dar in fata unei americance ,romanca noastra va fi sub.Sau mai sunt cazuri de romance care au fost pe acel site de cand s-a nascut sitele,evident ca aparent poate nu ti se pare nimic deosebit ca ar face in chatroom dar sunt convinsa ca a fct in trecut si e normal ca culeaga roadele dupa cativa ani,are regulari stransi in ani de zile,tu nu ai cum sa beat that curand.Sa zicem ca in 10 ani pe un site ai avut 5000 de membrii platitori in trecut,pai din 5 mii imposibil sa nu-ti vina macar 2-3 cand stai online+membrii noi.
Pe cuvantul meu,cate unele nu va ganditi nici macar o secunda la lucruri logice,eu cand aud faze din astea, '' aia nu face nimic si face multi bani'' ,turbez.
Nici eu nu faceam nimic pe ifriends si totusi eram in top in fiecare sapt si acum daca intru, e buluc,pentru ca am 11 ani pe ifriends,pentru ca am avut mii de membrii platitori,pentru ca in private ei au fost multumiti si multe altele.
Uite eu sunt un host retras dar pentru palmares mi-am propus anul asta sa intru o luna de zile pe jasmin pentru ca-mi doresc top 5,asa de chichi de miki,sa faca mana mea un print screen cu numele meu acolo sa ma uit la batranete si te asigur ca si dupa atatia ani de chat voi avea rabdare si voi face tot ce pot ca sa-mi ating scopul si voi urma si eu sfaturile lui Sad,chiardaca eu le stiu de multi ani de zile si nu prea le-am aplicat pt ca am avut alta sansa.Si tu o tipa care vrea sa faca bani dar nu vrea sa faca nici un sacrificiu spui ca nu poti si ca daca dupa per de 1 luna membrii te vor la fel??Pai in puii mei asa trebuie sa fii mereu ,nu o luna.Este industrie de divertisement adult nu fabrica de paine.
Doamne,shoot me now!! :lol:
IsaGlamChat
VETERAN
VETERAN

Mesajde elizee » 29 Ian 2012, 17:34

nu.fetele de care am spus nu sunt americance.una din ele abia scrie in engleza pt ca nu stie.nu sunt gica contra.pun intrebari si atat.asta nu inseamna ca daca pun intrebari am ceva impotriva raspunsurilor voastre.pocahontas eu stiu ca nu sunt la fabrica de paine si n am pretentia sa stau ca fecioara maria si sa fiu platita pt asta...daca tot vrei sa raspunzi cuiva citeste tot ce a scris persoana respectiva,nu pe sarite.
elizee
User Junior
User Junior

Mesajde IsaGlamChat » 29 Ian 2012, 18:36

Te asigur ca citesc tot si nu pe sarite iar topul f4f am vzt ca maj sunt americance, ba una dintre ele a fct cel mai lung private ever din istoria siteurilor vreo 3 zile de private non stop,dar asa este unele au mancat rahat cand erau mici de aia fac bani :lol:
Bafta acolo la spionat,eu una nici ca o sa-ti mai raspund,a fct-oSad,vrei sa asculti bine,nu vrei sa-ti fie de bine,fiecare este pt el .
IsaGlamChat
VETERAN
VETERAN

AnteriorUrmătorul

Înapoi la Despre video chat - discutii generale

• { RELATED_TOPICS }
    Răspunsuri
    Vizualizări
    Ultimul mesaj