LiveJasmin - "Private invitation for Mobile users"

Discutii generale despre activitatea de video chat. Pareri, opinii, intrebari, mod de lucru, povesti, discutii diverse despre siteuri de videochat si despre acest job in general, toate isi au locul in aceasta categorie.

Mesajde AliceW » 28 Sep 2016, 20:34

Ma trezesc frumusel de dimineata si primesc asta de la Jasmin:

Private Invitation for Mobile users

New way of encouraging your Members to get in Private with you!
We would like to introduce a new feature which will help you gain more Members in your Private chat!

From now on, all Members from mobile device will receive Private invitations from you automatically, after spending a few minutes in your Free chat room.

This way we encourage more Members to get in Private chat with you. These Private invitations contain pre-generated texts, like 'I think about sex non-stop, how about you?'

So be aware! Due to this great feature you may expect Privates starting with an already heated topic.

Let's have some fun!"

Poate-s eu prea sensibila pentru ca-mi sta cafeaua-n gat citind asta, da' mi se pare un abuz. Pareri?
AliceW

Mesajde GlamourFoto » 28 Sep 2016, 22:39

Teoretic ei urmaresc ca utilizatorii de mobile sa fie mai interactivi sa intre mai mult in privat si daca se intampla acest lucru atat siteul cat si modelul au de castigat.
Pe partea cealalta pun un anumit gen de model intr-o situatie un pic delicata, ca poate sunt modele mai soft care nu doresc ca membrul sa intre fixat pe xxx.

Cred ca ar fi minunat ca modelul sa poate customiza respectivele invitatii dupa preferintele personale. (probabil cele automate sunt generate si in functie de willingness )

Spor acolo.
GlamourFoto
VETERAN
VETERAN

Mesajde BlackSwan26 » 29 Sep 2016, 00:02

Ca e ok sau nu,eu observ ca atunci cand ei mai lanseaza cate o chestie din asta,in zilele de inainte au numai probleme tehnice. Asta e doar ce observ eu,poate sunt eu dezavantajata de Karma:)
Nr 2,asa cum a zis Glamour,cred ca ar trebui sa ne lase sa ne setam noi un text,in functie de ce am eu chef ,asta cu imi sta capul numai la prostioare e expirata dupa parerea mea si nu am chef sa ma trezesc cu un val de "show me pussy" doar ce intra in privat. Plus de asta ,membrii aia ca lumea sunt satui de clisee din astea si nimeni nu e redus sa creada ca tu chiar nu mai ai ce face decat sa stai cu mintea setata pe sex,dupa zile si zile in care asta faci.
BlackSwan26

Mesajde manuela222 » 29 Sep 2016, 09:58

:evil: Binenteles ca m-i se pare un abuz din partea lor. In primul rand ca genereaza texte in numele tau si tu nici macar nu stii ce fraze patetice le va aparea membrilor. Dupa parerea mea membrul cand primeste un mesaj asa superficial, cei mai multi vor iesi din sala ta (adica wow ce disperata e asta nu are pe nimeni) si altii (acei membrii ´´cheap´´) vor intra si iti vor cere direct ´´show pussy and let´s play´´.

Deci ma voi duce la suport si le voi spune ca nu este o idee buna, sau macar sa ne lase pe noi se alegem ce vrem sa punem ca si text. Toate modelele ar trebui sa le spuna acest lucru si asa vor schimba lucrurile. Ca daca noi nu spunem nimic o sa continue cu aceste abuzuri....

PS: Cei de la Jasmin, au pus privaturile noastre pe net (ei crezand ca vor face o ´´promovare´´ si vom avea mai multe privaturi. NIMIC MAI WRONGGG...Membrul deja vede tot si p*la privat!
manuela222

Mesajde BlackSwan26 » 29 Sep 2016, 10:24

Eu am vorbit deja cu adminii si le-am i-am intrebat ce vrea sa insemne ineptia aia,si mi-a trimis exact acelasi text cu "i am thinking about sex all the time,how about you",dupa care i-am zis ca eu ma gandesc la cum sa fac bani,cum sa imi storc mintea sa il fac sa imi stea in privat cat mai mult,fara replici standard idioate. I-am spus ca nu asa mi-am invatat membrii si ca nu e normal sa imi dea ei peste mana. si ca macar daca tot au setat chestia asta sa faca intr-un fel sa trimitem noi ce vrem.
La care primesc raspuns:"I understand your point of view,your feedback will be processed,sorry for inconvenience".
Deci,care mai sunteti prin preajma si va simtiti deranjati,bagati mare la admini,poate ,poate....
BlackSwan26

Mesajde Videochat2015 » 29 Sep 2016, 15:05

Buna tuturor, nici eu nu sunt de acord cu textele referitoare la sex...poate un membru te place si vrea sa te cunoasca mai bine, dar dupa ce primeste invitatia cu hey baby im thinking non stop at cock o sa il alunge cu siguranta! O sa intru si eu la suport sa imi spun punctul de vedere. Referitor la perioada asta , voua cum va mers? Incasarile mele au scazut cu 50% fata de perioada anterioara si am inceput sa ma panichez. Voi ati simtit o scadere in trafic , banuti pe live jasmin? Zi frumoasa
Videochat2015

Mesajde manuela222 » 29 Sep 2016, 21:09

Tocmai am vorbit cu cei de la support si le-am spus ca ideea este absolut contraproductiva pentru modele. Patetic si intimidant pentru membru (adica hey sunt cu ochii pe tine...intra odata in privat sau iesi dreacu din sala mea)....denota o disperare maxima! Macar sa ne lase sa scriem noi ce vrem...de ce anume suntem dispuse in acel moment. Ca eu daca lucrez pe jasmin este sa fac cat mai multi bani sa il tin cat mai mult in privat nu sa ii arat cat de disperata sunt dupa cock si sa stea doar 5 min sa isi dea drumu si pa te pup! Cu cat sta mai mult in privat cu atat mai bine pentru mine si pentru site logic nu?!

Binenteles ca raspunsul a fost ca ´´va tine cont de opinia mea si a tuturor modelelor asa ca FETELOR GO AHEAD!!!!Vedem ce se va intampla pe viitor cu aceasta aplicatie absurda.
manuela222

Mesajde AliceW » 29 Sep 2016, 23:35

Am vorbit si eu cu ei, evident, acelasi mesaj. "Your feedback is really important for us, I'm going to forward it to our upper management."

Poate are vreun efect. :roll:
AliceW

Mesajde BlackSwan26 » 05 Oct 2016, 01:15

Videochat2015 scrie:Buna tuturor, nici eu nu sunt de acord cu textele referitoare la sex...poate un membru te place si vrea sa te cunoasca mai bine, dar dupa ce primeste invitatia cu hey baby im thinking non stop at cock o sa il alunge cu siguranta! O sa intru si eu la suport sa imi spun punctul de vedere. Referitor la perioada asta , voua cum va mers? Incasarile mele au scazut cu 50% fata de perioada anterioara si am inceput sa ma panichez. Voi ati simtit o scadere in trafic , banuti pe live jasmin? Zi frumoasa

Sigur ai scris corect 50%?Sau 5%? 50 e cam mult.Foarte putin si eu am scazut procentual,dar am compensat cu mai multe zile ca sa fac aproximativ la fel. Au fost si ceva probleme tehnice,nu cred ca e cazul sa te panichezi,decat daca ai mai multe perioade la rand cu scaderi dramatice. Trage tare pe octombrie,noiembrie, decembrie,teoretic sunt luni bune.
Bafta
BlackSwan26

Înapoi la Despre video chat - discutii generale

• { RELATED_TOPICS }
    Răspunsuri
    Vizualizări
    Ultimul mesaj