LiveJasmin-Modele care se PREFAC ca sant in Private !

Discutii generale despre activitatea de video chat. Pareri, opinii, intrebari, mod de lucru, povesti, discutii diverse despre siteuri de videochat si despre acest job in general, toate isi au locul in aceasta categorie.

Mesajde XBizNew » 22 Dec 2013, 02:41

Am observat ceva ciudat la cateva modele de la fete si la cateva cupluri,in sensul ca de luni de zile apar pe site(livejasmin) ca si cum sant in Private,dar nu oricum ci cu niste procente de 99.9 % si 100% Private(Livejasminer) in fiecare zi ,fara nici o scadere ,nici o zi mai proasta, cum se intampla de fapt pe la toata lumea in acest domeniu,deci pur si simplu Private non stop, chiar si in Noiembrie cand au fost ceva probleme pe site cu trecerea la 16/9, la modelele respective nici o problema . Stiu ca imi veti raspunde ca Orice e posibil, sau si ce e cu asta ? esti invidioasa ? OK, NU la nici una din variante ! Doar ca vroiam sa intreb daca stie cineva cum reusesc sa fenteze sistemul LiveJasmin , si stau ''ascunse'' in spatele ''cortinei'' ca si cum sant in Private, si de fapt ele stau acolo doar pentru Sneak Peek si Privaturi (din Private) ! Au o ''manevra'' de blocare a contului ca si cum au ramas in private de ore in sir, si cu asta pacalesc sistemul si nu numai ! De unde stiu ? (ok banuiesc) , am facut foarte multe Sneak Peek la modelele respective ,totul este o manevra , un Fake, stau la misto in fata camerei dar fara a fi cu cineva , si doar astepta fraieri care sa muste momeala unor ''SUPERMODELE'' care stau nonstop in private 99.9 % (Livejasminer) plus ca le vezi clar pe Livejasmin afisate numai in Privat, (asta pentru cei care se vor grabii sa mi spuna ca Livejasminerul la multe modele este blocat si da cu eroare) ! Astept si eu pareri in legatura cu acest fapt daca Aberez eu total sau .... PS :Sarbatori Fericite la toata lumea si un An Nou 2014 Cel mai bun in AVC din acest Deceniu !
XBizNew

Mesajde SmartGirl » 22 Dec 2013, 09:07

LOL... mi-ai luat vorba din gura... si ai postat innaintea mea... asta vroiam si eu sa postez in topicul lui NickyDiamond69 ... da si eu cred ca anumite modele au anumite manevre cu site-ul si apar ca fiind in private cand ele defapt nu sunt, si chiar vorbesc in cunostinta de cauza... am lucrat ca admin la un anume site... si stiu sigur ca sunt anumite manevre pentru modelele favorizate de catre x, y,z din conducerea siteului... si sunt favorizate de la % pana la manevre de genul ca sunt continuu in Private....AM VAZUT ASTA CU OCHII MEI :p.... de aceea am si urmarit-o de cateve zile bune pe Nicky... si da cred cu certitudine ca e fake Private la ea acolo :P.... peste 60-80%... din timpul stat online.... asa cum se putea pe MFC... acum multi ani... cu siguranta se poate si la alte sites....

Sarbatori cu bine la toata lumea si Un an nou plin de impliniri si belsug.... si mai ales sanatate tuturor!
SmartGirl
User Junior+
User Junior+

Mesajde Sandra » 23 Dec 2013, 02:42

Fetelor tin sa va informez ca pe jasmin nu exista asa ceva si anume fake pvt sau orice fel de optiune sau manevra iar atunci cand apare ca modelul este in pvt atunci el chiar este, doar daca apare member chat atunci acesta nu e in pvt.Modele cu experienta sau ownerii de studio pot confirma ce am spus eu.
Sandra
User Junior
User Junior

Mesajde IsaGlamChat » 23 Dec 2013, 08:34

Chestia asta nu este adevarata dar face bine la moral ... :roll: Pe jasmin cand apare private pai e private,nu exista fake private iar nikki nu ar face banii pe care-i face cu fake private,va asigur ca banii aia nu sunt fake,sunt cat se poate de real si daca un host pare ca nu face nimic in private poate chiar nu face nimic,aveam private in care vedeam cate 5-6 ep din CSI in timp ce membrul era la birou ocupat,sunt membri care iau modele in private pur si simplu ca sa fie cu ele nu neaparat sa faca show,sunt modele care spala,fac mancare,se uita la tv ba chiar si dorm si fac bani gramada,este un membru pe cc care intra constant la o fata si doarme cate 5-6 ore asa cum sunt membri care dau 10 k tip dintr-un click si ca ei cati nu or fi,stiu ca o sa spuneti imposibil dar sincer nu prea cred ca le pasa lor ce cred altii,principal este ca la sf lunii ele rad in barba de naivitatea altora si se bucura ca nu sunt crezute ,ce nu sti nu te afecteaza iar presupunerile raman doar presupuneri.Pana la urma si daca ar fi asa cine ar fi in pierdere?In viata asta sunt oameni prosti si oameni destepti,norocosi si ghinionisti,sunt naivi si informati,sunt mincinosi si oameni care spun adevarul,sunt oameni care dau si oameni care doar iau,sunt oameni carora le pasa si oameni carora nu le pasa,sunt oameni indiferenti si perversi si oameni care spun lucrurilor pe nume dar sunt luati drept nemernici si rai,ma bucur ca am ajuns la maturitatea necesara sa vad ce conteaza cu adevarat.

Hai sa aveti un an mai bun,cu sanatate si tot ce va doriti,uitati-va mai mult in curtea voastra decat in a altuia si o sa traiti mai fericiti.
IsaGlamChat
VETERAN
VETERAN

Mesajde trompi » 23 Dec 2013, 11:07

stie cineva de chestia asta introdusa de lj?
We are pleased to inform you that we have released our new site:

BestFreeSexCamModelsForMe.com.

Now every Model in Nude category has the opportunity to earn money from LiveJasmin and BestFreeSexCamModelsForMe at once. You only need to switch to Nude Mode in JasminCam and then you will appear on the new site and Jasmin on member chat.

You have no limitations regarding nudity on this site!

You can collect tokens by asking Tips from the Users any time you want. If you click on the Start Game button you can set a Token target and describe what you would do for it. In private chat, your visitors are charged by a per-minute basis. You will receive the full minute earning even if the member spends just a fraction of minute with you in private.

Try it out now!
Nici nu stiu ce sa mai inventeze....
trompi
VETERAN
VETERAN

Mesajde WinXPfather » 23 Dec 2013, 14:19

trompi scrie:stie cineva de chestia asta introdusa de lj?
We are pleased to inform you that we have released our new site:

BestFreeSexCamModelsForMe.com.

Now every Model in Nude category has the opportunity to earn money from LiveJasmin and BestFreeSexCamModelsForMe at once. You only need to switch to Nude Mode in JasminCam and then you will appear on the new site and Jasmin on member chat.

You have no limitations regarding nudity on this site!

You can collect tokens by asking Tips from the Users any time you want. If you click on the Start Game button you can set a Token target and describe what you would do for it. In private chat, your visitors are charged by a per-minute basis. You will receive the full minute earning even if the member spends just a fraction of minute with you in private.

Try it out now!
Nici nu stiu ce sa mai inventeze....

Se discuta aici:

bestfreesexcammodelsforme-marca-livejasmin-t14322.html
WinXPfather
VETERAN
VETERAN

Mesajde fetish » 23 Dec 2013, 15:39

eu nu va inteleg pe bune , nu inteleg rostul discutiilor astora , daca e fake sau nu pvt cati bani face Maricica , oricat v -ar garanta cei care se pricep in ale chatului ca aceste sume exista cine nu crede nu crede , se va gasi mereu o ,,iexplicatie,, pt care se fac sauu nu niste bani de catre Maricica si nu-i face Ionica

mie asa per ansamblu mi se pare un pic penibil subiectul , vin Sarbatorile lumea vb de cozonaci sarmale prieteni invvitatii , altii in schimb stau sa croseteze cat face Maricica in pvt ul ala fals

se vede ca unii nu aveti preocupari neam ia sa fi alergat voi sa luati brad unspe mii de cadouri sa nu le incurcati , sa bifati liste de shopingareala , sa va agitati daca masura 52 il incape la gat pe nasu sau nu , va mai ardea de comentat ca face Maricica pvt fake sau sarmale goale ?

aia e e o viata nasoala pt unii....mai reglati-o ca da rateuri
fetish
VETERAN
VETERAN

Mesajde XBizNew » 24 Dec 2013, 04:27

In primul rand eu nu am facut nici o referire la vreun model cu atat mai putin la NikkiDiamond69 si incasarile ei ! Nu am adus in discutie nimic legat de castiguri advarate sau false ! Am vrut doar sa informez si eu opinia publica despre cea mai buna combinatie de 2 siteuri , foarte greu defapt de combinat in conditii normale , si anume se sta f frumos Naked blocata in '''privatul''' nonstop de pe Jasmin + al doilea site MFC tot Naked pt tok. ! Cine nu are ce face la fel ca mine, un singur exemplu dau si anume sa verifice acest cuplu de pe Jasmin (Lovebig*******) cu un simplu search in Livejasminer, sa vedeti acolo 200 h online/luna cu aproape 200 h si in private, bineinteles frumos ar fii cine are posibilitatea sa intre si in private daca poate prinde un loc, avand in vedere cererea atat de mare in momentul de fata a membrilor care isi doresc foarte mult sa doarma in private .
XBizNew

Mesajde sugarPink » 05 Feb 2014, 04:17

deci scurt si la obiect,

modelele care sunt online pe bestfreesexcamm ..bla bla, sunt de fapt in FAKE PRV pe jasmin, la fel cum face si Nikki uneori (ca tot veni vb de ea)

idem ma gandeam si eu mai hat ...o fi avand fata ceva fagure in piz** si stau toti lipiti de el :P:P:P

ce rau is doamneeee
sugarPink
User Junior
User Junior

Mesajde XBizNew » 05 Feb 2014, 22:33

Sandra - '' pe jasmin nu exista asa ceva si anume fake pvt sau orice fel de optiune sau manevra iar atunci cand apare ca modelul este in pvt atunci el chiar este '' ! Pe LiveJasmin versiunea sa zicem noua, daca modelul este in Member Chat apare ca este in PRIVATE ! Nu a spus nimeni ca si banii sant Fake, in primul rand tinand cont de numarul mare de ore lucrate de modelele aduse in discutie ! DA se practica PRIVATE FAKE , e foarte benefic chiar si pentru Popularitate , cand iesi dupa un ''Private'' de 3h cand la toata lumea bate vantul, membrii deja fac coada la roomul respectiv, se stie ca Private aduce Private , plus o super afisare asigurata pe site la Most Popular, datorita ''orelor de Private'' ! Nu urmaresc nimic cu acest post, doar ca nu este corect pentru modelele care nu practica aceasta falsa publicitate, si atunci sant afisate incet incet de sistem cat mai jos in Paginile de cautare ale site ului . Si inca ceva pentru fetele care santeti la inceput, si poate fii frustrant vazand anumite modele stand non stop in Private 95 % 97 % absolut in fiecare zi, 30 din 30 de zile pe luna , NU CREDETI TOT CE VEDETI,LA FEL CA LA LA TV !!! PS : Repet nu discutam de SUME aici, castgurile sant reale, nu este real si modul in care sant facute la anumite modele !
XBizNew

Mesajde Bluekarinna » 02 Mar 2014, 05:45

pocahontas scrie:Chestia asta nu este adevarata dar face bine la moral ... :roll: Pe jasmin cand apare private pai e private,nu exista fake private.

Sandra scrie:Fetelor tin sa va informez ca pe jasmin nu exista asa ceva si anume fake pvt sau orice fel de optiune sau manevra iar atunci cand apare ca modelul este in pvt atunci el chiar este, doar daca apare member chat atunci acesta nu e in pvt.Modele cu experienta sau ownerii de studio pot confirma ce am spus eu.

XBizNew scrie:Sandra - '' pe jasmin nu exista asa ceva si anume fake pvt sau orice fel de optiune sau manevra iar atunci cand apare ca modelul este in pvt atunci el chiar este ''

Daca nu cunoasteti nu mai afirmati aceste lucruri, sau daca nu va puteti abtine, incepeti propozitia cu "eu cred ca.."
Spre cultura voastra generala, este posibil acest lucru. Sa apare in privat modelul, chiar daca el nu este in acel moment.
Bluekarinna

Mesajde WinXPfather » 02 Mar 2014, 10:11

Orice se poate dar explica-ne si noua care e scopul. Tot ce se intampla in univers are o explicatie logica, in cazul in speta care e explicatia?
WinXPfather
VETERAN
VETERAN

Mesajde inocenta » 02 Mar 2014, 11:25

Oftica !!! :lol:
inocenta
User Junior+
User Junior+

Mesajde IsaGlamChat » 02 Mar 2014, 12:03

Unele chiar nu aveti nici o treaba cu lumea asta si e bine sa ramaneti asa.Te pomenesti ca stai la masa negocierilor cu jasmin si noi nu stim.Cand afirmati prostii,veniti si cu dovezi clare,vreau sa vad si eu un screen cu 100 % private si payment 500 la perioada si atunci cred ca jasmin tine anumite modele in fake private de dragul celor cativa dolari care s-ar aduna de la membrii intrati gramada peste alt privat.
Sunt chestii ilogice si care nu au nici un sens,nici daca ar face 5000 nu ar avea in conditiile in care sunt hosti care fac 10 mii din stat normal si fara sustinere.
Cum spune si winx ,care-i logica??Lumineaza-ne! :idea: Dar daca nu poti abtine-te de la afirmatii.
Acum pe bune,eu nu stiu cum dracu traiesc unii si isi consuma viata invidiind pe altii,trista viata trebuie sa ai sa stai tot timpul sa mori de grija altuia dar probabil ca asa isi justifica propria neputinta.
IsaGlamChat
VETERAN
VETERAN

Mesajde Bluekarinna » 02 Mar 2014, 23:42

pocahontas scrie:Unele chiar nu aveti nici o treaba cu lumea asta si e bine sa ramaneti asa.Te pomenesti ca stai la masa negocierilor cu jasmin si noi nu stim....

Nu jasminul tine modelele in privat, posibil ca ei sa nu stie acest lucru. Este un mic bug al platformei.
Dupa ce modelul are un privat, aceasta poate sa prelungeasca mesajul care anunta ca este in privat. Cu alte cuvinte incetinesc acele secunde.
Bluekarinna

Mesajde IsaGlamChat » 02 Mar 2014, 23:57

Bluekarinna scrie:
pocahontas scrie:Unele chiar nu aveti nici o treaba cu lumea asta si e bine sa ramaneti asa.Te pomenesti ca stai la masa negocierilor cu jasmin si noi nu stim....

Nu jasminul tine modelele in privat, posibil ca ei sa nu stie acest lucru. Este un mic bag al platformei.
Dupa ce modelul are un privat, aceasta poate sa prelungeasca mesajul care anunta ca este in privat. Cu alte cuvinte incetinesc acele secunde.

''bag''? Poate bug:)))Si cu secundele alea care se prelungesc ce dracu sa faca cineva?Daca te arata in private si tu in buzunar ai vant cu ce te incalzeste?Mi se pare aberant,zau!
IsaGlamChat
VETERAN
VETERAN

Mesajde WinXPfather » 03 Mar 2014, 00:00

.......OMG
WinXPfather
VETERAN
VETERAN

Mesajde Bluekarinna » 03 Mar 2014, 00:11

pocahontas scrie:
Bluekarinna scrie:

Nu jasminul tine modelele in privat, posibil ca ei sa nu stie acest lucru. Este un mic bag al platformei.

''bag''? Poate bug:)))Si cu secundele alea care se prelungesc ce dracu sa faca cineva?Daca te arata in private si tu in buzunar ai vant cu ce te incalzeste?Mi se pare aberant,zau!

Nu ai prins esenta, subiectul era care se prefac ca sunt in Privat, mai multe persoane au spus ca nu se poate, iar eu am spus ca acest lucru se poate. Nu are nici o legatura ceea ce spui tu cu ceea ce se vorbea aici, nu?
Bluekarinna

Înapoi la Despre video chat - discutii generale

• { RELATED_TOPICS }
    Răspunsuri
    Vizualizări
    Ultimul mesaj