Legat de baieti si gay, nu misca deloc!

Discutii generale despre activitatea de video chat. Pareri, opinii, intrebari, mod de lucru, povesti, discutii diverse despre siteuri de videochat si despre acest job in general, toate isi au locul in aceasta categorie.

Mesajde w0lfyyy » 18 Feb 2013, 21:22

Seara....revin cu un subiect legat de baieti si gay,vreau sa stiu ce se intampla ca nu misca absolut deloc...

am auzit voci care spun ca inceputul de an e urat ( ian / feb ) adevarat ? chiar asa rau afecteaza ?

ba urat nu's....si membri inca intra..dar ies in urmataorele secunde ? why ?!

vro idee,sfat,orice ?....
w0lfyyy

Mesajde cip12 » 20 Feb 2013, 16:28

Aceasi problema o am si eu....in ultima luna abia am facut 100$....iar anul trecut a mers muuult mai bine....nu inteleg de ce :|

Mesajde w0lfyyy » 21 Feb 2013, 01:33

Chiar nu pot sa'mi dau seama cum sa faci "o impresiune buna" in primele secunde cand intra..intra si ies cu gramada.

In zilele ce vin am sa incerc sa bag 10-12 ore / zi sa vad daca iese macar 10$ ...

numa guesti si saracii ma iubesc .... :roll:
w0lfyyy

Mesajde sweetgirl » 21 Feb 2013, 02:58

din ce am observat la baieti nu folosesc sunet in free,sunt expeditivi cu membrii daca ala intreaba ceva raspunsu e hai in pv si iti spun ,se vede plictisu pe chipu lor ,doar isi umfla si misca bicepsii fac asa stangu dreptu stangu repede de tot si asteapta pvt si cam atat ,nu stiu poate gresesc dar cam asa se vede....aaa si sa nu mai zic ce preturi de lux maxime pt oil ,dance si smoke si gata .

unii nu ar lasa la pret nici daca ar face 1 $ pe luna ! orgoliu nah...
sweetgirl
VETERAN
VETERAN

Mesajde w0lfyyy » 24 Feb 2013, 19:46

cei poate exicta si placea gaylor din lumea asta ? :D

ce'ar trebui sa stim in special despre ei ?

totusi ceva exista,sa poti sa le oferi posibilitate sa te placa inca din primele Secunde cand intra...si sa'i faci curios sa mai ramana..sau macar sa vorbeasca / voteze....mmmmm
w0lfyyy

Mesajde ashtarte » 07 Mar 2013, 00:19

Am avut si eu doi baieti si le a mers groaznic...Doar pe streamate si flirt au facut doua dude...foarte greu... :|
ashtarte
User Junior
User Junior

Înapoi la Despre video chat - discutii generale

• { RELATED_TOPICS }
    Răspunsuri
    Vizualizări
    Ultimul mesaj