Jasminboys intrebare

Discutii generale despre activitatea de video chat. Pareri, opinii, intrebari, mod de lucru, povesti, discutii diverse despre siteuri de videochat si despre acest job in general, toate isi au locul in aceasta categorie.

Mesajde Mateo » 18 Mai 2012, 21:10

Salut! Am o mica problema, dupa ce m-am logat azi pe LiveJasminHD a inceput sa downloud-eze STAR HD, cu care sa ma loghez pe Jasminboys, l-am instalat, am intrat putin online, in fine, acum vreau sa stiu daca trebuie sa fac cont si pe yasminboys, am incercat sa ma loghez cu adresa de mail cu care m-am inregistrat pe LJ si parola care mi-au trimis-o ei dupa upgradarea contului si nu merge, am dat sa-mi trimita si pe mail parola si nu primesc mail, deci nu as avea cont, desi am stat online..
Si inca o intrebare, cererea pentru cardul payoneer asteapta inca aprobarea, am facut contul vinerea trecuta, prin intermediul LJ, este normal sa dureze atat? Multumesc
Mateo

Mesajde Mateo » 21 Mai 2012, 03:38

Am rezolvat problema, era banal de simplu, cred ca asta este si motivul pentru care nu s-a deranjat nimeni sa raspunda :P Cand ma logam, la adresa de mail trebuia sa scriu numele cu care am fost inregistrat..In fine, scuze ca va pun tot felul de intrebari idioate, dar uneori ma grabesc si nu am rabdare sa descopar eu. Multumesc
Mateo

Înapoi la Despre video chat - discutii generale

• { RELATED_TOPICS }
    Răspunsuri
    Vizualizări
    Ultimul mesaj