Jasmin te arata in pvt cu toate ca nu esti?

Discutii generale despre activitatea de video chat. Pareri, opinii, intrebari, mod de lucru, povesti, discutii diverse despre siteuri de videochat si despre acest job in general, toate isi au locul in aceasta categorie.

Mesajde sph » 05 Iun 2014, 07:15

Am observat o chestie foarte dubioasa zilele acestea. O fata care lucreaza de acasa cu contul ei propriu se plangea ca nu ii intra nimeni in camera. Intru pe lj sa verific pagina ei si imi apare ca e in private show. Surpriza: fata era in free chat. Intru la ea in pc cu team viewer si verific. Free chat. Se delogheaza si se logheaza din nou. Dupa aproximativ 30 secunde iar apare ca e in privat. De unde. Era tot in free chat si avea zero membri. A patit asta toata noaptea si a lasat-o moarta. Asta se intampla acum o saptamana. Luni noapte same model, same shit, dar si-a revenit rapid.

Marti seara, spre miercuri, incep sa se planga 90% din modelele din studio ca e pustiu pe jasmin. Dau sa le verific paginile si ce vad. Toate apareau ca fiind in private show. Ma uit la ele pe pc-uri si erau in free chat. Aveau cativa guesti dar nimeni nu scria nimic. Dau switch member/free, tot la fel. Intru cu sneak peek de pe un cont facut rapid si vad ca sneak peek functioneaza ca si cum ar fi fost in member chat sau private. Injur printre dinti si deloghez toate fetele si le loghez la loc. Isi revine dracovenia. Pentru vreo ora, dupa care am repetat procesul. Intre timp primesc buzz pe messenger. O alta fata care lucreaza de acasa de pe cont independent ma intreaba cum le merge fetelor de la studio ca la ea in camera nu e nimeni de o gramada de timp. Verific si la fel ca si la celelalte fete ea aparea in privat cu toate ca nu era.

Inca nu am discutat cu suportul tehnic de la livejasmin. Vreau sa vad cat de des se intampla rahaturile astea si daca e valabil pentru toata lumea sau doar pentru modelele din Romania.

Voua vi s-a mai intamplat asta? Ati verificat vreodata daca fetele cu zero trafic sau trafic foarte scazut apar pe site in free chat?
sph
User Junior
User Junior

Mesajde trompi » 05 Iun 2014, 11:11

eu cand am zis doara ca softul lor e dubios rau cum naiba de atata timp il tot schimba de n ori....mie mi s-a intamplat alta chestie sa ma loghez si membri canci clienti canci cand noroc de unul care mi-a zis ca nu ma vede ma duc pe site si se vedea pagina alba, ma duc la suport si ah da e o eroare de la noi si a doua oara tot la fel in aceeasi zi....pai cum dracu sa faci bani ca mai mult timp petreci sa vb cu suportul la cate chichite are softul ala....eu personal mi-am facut bagajele si am zis bye bye la livejasmin, cel putin pt o perioada!
trompi
VETERAN
VETERAN

Mesajde JohnMiles » 05 Iun 2014, 18:53

se mai intampla si la casele mai mari, LJ este printre cele mai stabile site-uri ... desele update-uri la programel nu fac decat bine!
JohnMiles

Mesajde dragica1 » 06 Iun 2014, 03:37

Da,problema am observat-o si eu,se intampla de cand a aparut ultimul update.
dragica1
User Junior
User Junior

Înapoi la Despre video chat - discutii generale

• { RELATED_TOPICS }
    Răspunsuri
    Vizualizări
    Ultimul mesaj