Iubitule, munca mea inseamna... videochat!

Colectie de stiri despre activitatatea de video chat adult si non-adult din mass-media interna. Nu copiati articolele integral, maxim 20% din textul articolului plus link catre sursa.

Mesajde SAD^^EYES » 27 Oct 2013, 07:50

M-am hotarat sa scriu aceasta confesiune pentru iubitul meu… Este prima data in viata mea cand iubesc cu adevarat si am o relatie de aproape un an cu un barbat extraordinar, alaturi de care mi-as petrece tot restul vietii, daca imi va accepta trecutul. Nu am puterea de a-i spune povestea mea in fata, privindu-l in ochi, asa ca o trimit la voi, ca pe o confesiune, stiind ca el o va vedea si va intelege, sper…

Iubitule, cam cu doi ani inainte de a te cunoaste pe tine, eram cu totul si cu totul alta persoana decat cea pe care o cunosti tu acum. Abia venisem in Bucuresti la facultate, de la coada-vacii cum ar spune multi si cum spuneau de fapt multi colegi ai mei, ironizandu-ma pentru ca nu aveam bani nici de haine, nici sa ies in oras cu ei, nici macar sa-mi cumpar cartile pe care ni le cereau profesorii la curs. Tu mi-ai cunoscut familia si ai vazut ca sunt oameni nevoiasi, care n-ar fi avut cum sa imi trimita bani sau sa ma ajute in vreun fel… Tot ce puteam spera la inceputul facultatii era ca imi voi gasi un serviciu din care sa imi pot plati caminul, mancarea si eventual sa-mi cumpar cate ceva si pentru mine. Dar n-a fost sa fie asa.

Sursa: http://www.kudika.ro/articol/relatii~ti ... z2itmSoTUG
SAD^^EYES
Site Admin
Site Admin

Înapoi la Stiri interne despre video chat

• { RELATED_TOPICS }
    Răspunsuri
    Vizualizări
    Ultimul mesaj