Iti doresti un job de durata ca trainer?

Aceasta categorie este destinata studiourilor care vor sa prezinte oferta de angajare pentru modele, firmelor sau persoanelor fizice pentru diverse colaborari si modelelor care vor sa lucreze intr-un studio sau cauta un anumit tip de colaborare. Va rog cititi regulamentul categoriei inainte de a publica oferta.

Mesajde Anonymous2You » 05 Iun 2016, 03:45

Am nevoie de o domnisoara ( poate sa fie si doamna, nu discriminez ) care-si doreste un job de durata ca trainer. Cerintele-s multe, ca si eu sunt tipicar si sarit de pe fix cand vine vorba de munca. Domnisoara in cauza ( sau doamna) trebuie sa inteleaga ca nu exista o singura tipologie de model, implicit nu doar un tip de training. Nu caut traineri cu lectii prost invatate de la studiouri care s-au inchis, nu caut catel de paza care sa stea cu ochii in monitor si sa regleze niste lumini si camere. Vreau o persoana capabila, care gandeste mai rapid in engleza decat in romana, care intelege ca trainingul nu consta in cateva replici aruncate pe suport, care nu incearca sa transforme modelele in ceea ce "stie" ea ca merge in online. Munca e grea, orele-s multe, remuneratia....dupa buget. Primesti un multumesc din partea mea daca-ti faci treaba bine si iti umflu contul bancar cu zambetul pe buze daca meriti. Daca vii sa stai ca la internet cafe, te pun sa platesti netul. Sunt burtos, batran si mistocar, dar stiu ce-am de facut in industria asta. Am aceeasi pretentie de la tine. Relatii la 0727094846.
Anonymous2You

Înapoi la Oferte - Cereri de munca si Colaborari

• { RELATED_TOPICS }
    Răspunsuri
    Vizualizări
    Ultimul mesaj