Intrebare plata payoneer - imlive

Discutii generale despre activitatea de video chat. Pareri, opinii, intrebari, mod de lucru, povesti, discutii diverse despre siteuri de videochat si despre acest job in general, toate isi au locul in aceasta categorie.

Mesajde DarkBlue1982 » 22 Mar 2013, 18:33

Buna,am si eu o intrebare legata de payoneer.Este adevarat ca nu mai este nevoie sa dau load money to card pe payoneer? am vorbit azi cu un cs de la payoneerpe livechat si mia spus ca de azi inainte imlive transfera banii atat in contul payoneer cat si pe cardul payoneer in acelasi timp si numai e nevoie sa dau load money to card.cica trebuie sa urmaresc numai mailurile de la imlive si sa dau load pe ele si atat fara load money to card,e adevarata chestia asta?
DarkBlue1982

Mesajde SunStudio » 23 Mar 2013, 12:44

Este adevarat, cel putin eu nu stiu caz de imlive sa trebuiasca dat load (asta nu inseamna ca nu exista, probabil o fi ceva temporar la conturile noi).
Pot sa-ti confirm cu certitudine faptul ca nu este nevoie sa dai load, ci doar sa urmaresti mailurile in care esti anuntat ca ti-au intrat banii in cont. Deci nu te minte nimeni.
SunStudio
User Junior
User Junior

Înapoi la Despre video chat - discutii generale

• { RELATED_TOPICS }
    Răspunsuri
    Vizualizări
    Ultimul mesaj