Intrebare payoneer

Discutii generale despre activitatea de video chat. Pareri, opinii, intrebari, mod de lucru, povesti, discutii diverse despre siteuri de videochat si despre acest job in general, toate isi au locul in aceasta categorie.

Mesajde Sedenna » 14 Feb 2016, 14:27

Mi-am facut un card si as dori sa stiu ca sa imi iau banii de pe site direct pe card trebuie sa bag bani pe el sau pot folosi direct ? Am cautat informatii dar nu am gasit deloc.
Sunt noua nu prea ma pricep :)
Multumesc mult
Sedenna

Mesajde ladyinblack21 » 15 Feb 2016, 03:20

buna Sedenna,nu iti inteleg intrebarea,cum sa "bagi bani pe el"?odata ce ai primit cardul payoneer ,il activezi pe site`ul payoneer,iar mai apoi, siteul pe care lucrezi iti cere prin contul tau de studio/model independent sa adaugi un mail aferent contului de payo,iar ei o sa-ti vireze banii direct in cont la data la care trebuiesc livrati...mult succes,sper ca m-ai inteles:)
ladyinblack21
User Junior
User Junior

Mesajde YZF » 15 Feb 2016, 07:36

Ai un card emis de o banca din Romania? Bun, indiferent ca are sau NU bani pe el, acel card are un IBAN (numar de cont bancar), iar la site la metode de plata alegi Bank Transfer sau Wire Transfer si introduci datele contului si banca ta (fiecare site are wiki pt asta).

Citeste cu atentie toate wiki-urile site-ului / site-urilor pe care lucrezi, si nu doar cele legate de plata, te va salva de foarta multa bataie de cap si timp irosit.
YZF

Înapoi la Despre video chat - discutii generale

• { RELATED_TOPICS }
    Răspunsuri
    Vizualizări
    Ultimul mesaj