Intrebare- ntrebatoare

Discutii generale despre activitatea de video chat. Pareri, opinii, intrebari, mod de lucru, povesti, discutii diverse despre siteuri de videochat si despre acest job in general, toate isi au locul in aceasta categorie.

Mesajde contesa28 » 15 Iul 2015, 23:27

Buna seara oameni buni! Nu, data aceasta nu am venit sa pun intrebari sau sa cer vreun sfat ceva. Totusi, vroiam sa stiu daca doar mie mi se pare , sau au disparut de pe forum fetish si winxpfather?mie una chiar imi lipsesc, in special marius, ale carui postari malitioase si pline de umor le citeam cu mare drag si care imi lipsesc. Ce mai stiti de domniile lor? Ii salut pe aceasta cale, si va salut pe toti cei care ati ramas activi! O vara minunata tuturor, atat cat a mai ramas din ea, si nu in ultimul rand, felicitari lui Ionut pentru premiul obtinut la Mamaia!
contesa28
User Junior+
User Junior+

Mesajde GlamourFoto » 16 Iul 2015, 00:23

Ai lipsit in momente cheie de pe forum, raspuns la jumatate din intrebarea intrebatoare ai sa gasesti aici:

discutii-t15488-20.html

O parte din cei activi au cam inceput sa traga chiulul, cred ca au invatat si ei cate ceva.

Spor acolo
GlamourFoto
VETERAN
VETERAN

Mesajde GlamourFoto » 16 Iul 2015, 13:03

Vin cu vesti, am aflat din surse sigure cum ca Marius a luat de mânuță pe fetish și au plecat în lume, într-o vacanta prelungita,

Marius e fascinat și vrea sa învețe totul despre fetish, studiază intens tehnici de provocare a durerii prin placere sau viceversa, (m-am încurcat)

Doamne ajuta.
GlamourFoto
VETERAN
VETERAN

Mesajde googlefun » 16 Iul 2015, 16:18

Sa stii ca si noi ne-am gandit la aceasta varianta !! Prea se leaga disparitia celor doi ... :lol:

Dar , daca luam in considerare , penultima ta postare - care , intre noi fie vorba o cam banuiam cu totii ca fiind la baza , tu nefacand nimic altceva decat sa ne-o reamintesti - eu sunt de parere ca , doar in biblie se specifica ca e indicat sa intorci si celalalt obraz... :wink:

In viata reala , sa intorci si celalalt obraz poate fi interpretat drept slabiciune .Si asta nu e bine si nici corect sa se intample .. :(

E ca si cum te-ai afla intr-un cartier rau famat si intorci si celalalt obraz - in speranta ca - oricum divinitatea si fortele de ordine ii vor pedepsi in cele din urma .

Se pare ca , nu avem altceva mai bun de facut , decat sa asistam neputinciosi la ce se intampla .
Hmmmm :shock:
googlefun
VETERAN
VETERAN

Mesajde contesa28 » 26 Iul 2015, 20:43

Glamour, ai avut dreptate, ce-i drept am cam tras chiulul.Pacat ca Marius a fost determinat sa se retraga dintre noi.Sincer, fara el, forumul nu mai este la fel, din pacate.Dar daca zici ca s-a dus cu Fetish in lumea larga , nah, ce sa zic:)):P. :P .pt mine ramane cel mai tare om in viata pe care l-am cunoscut si nu ma indoiesc de onestitatea lui.Acum , ca m-am lamurit cum stau lucrurile, voi trage chiulul in continuare ca e vara si frumos afara si va doresc tuturor forumistilor o vacanta frumoasa , iar pentru cei care nu sunt in vacanta, spor la banuti!!!!
contesa28
User Junior+
User Junior+

Înapoi la Despre video chat - discutii generale

• { RELATED_TOPICS }
    Răspunsuri
    Vizualizări
    Ultimul mesaj