Intrebare Jasmin & Payoneer...

Discutii generale despre activitatea de video chat. Pareri, opinii, intrebari, mod de lucru, povesti, discutii diverse despre siteuri de videochat si despre acest job in general, toate isi au locul in aceasta categorie.

Mesajde Yza » 08 Mai 2015, 02:53

Sper sa nu ma fac de kko cu intrebarea pe care urmeaza sa o pun... So, here it goes...
M-a mancat in dos sa-mi mai fac 1 username Jasmin (in afara de cel pe care il am de cand am deschis contul). Intrebarea este urmatoarea: banii de pe acest user secundar, chiar si alte usere daca as mai crea, intra pe payoneer-ul inscris pe contul de studio? La founding sources in contul de payoneer, in drept cu sursa LiveJasmin exista inca un field numit "id" unde este trecut primul user de pe contul de studio. Trebuie sa adaug si al doilea user sau oricum toti banii se incaseaza pe acelasi cont de payoneer indiferent de username-ul trecut in dreptul field-ului "id"?
Yza

Mesajde LourdesStudio » 08 Mai 2015, 08:08

Buna dimineata!

Toate incasarile user-ilor din contul de studio intra pe payoneer-ul atasat contului de studio.

O zi buna!

Lourdes
LourdesStudio
User Junior
User Junior

Mesajde Yza » 08 Mai 2015, 12:30

Multumesc mult de tot ptr ajutor!

P.S.: Lourdes, profit de ocazie sa iti spun ca te admir foarte mult si ai fost si ramai etalonul meu in materie de chat...desi mai am mult de "mancat" pana acolo! :D
Yza

Mesajde LourdesStudio » 08 Mai 2015, 13:50

Merci! Esti o draguta!

Vezi sa "mananci" numai lucruri bune si sanatoase, nu toate prostiile. Stii tu la ce ma refer :)

Iti doresc mult succes si putere de munca!

Lourdes
LourdesStudio
User Junior
User Junior

Mesajde Yza » 08 Mai 2015, 17:07

Nu ai ptr ce, chiar esti super si sper sa ajung si eu, macar la jumatate din ceea ce ai realizat tu pe Jasmin.
Cred ca stiu la ce te referi... Sunt inca la inceput dar cred in perseverenta si munca asidua, invat si astept sa culeg roadele, mai devreme sau mai tarziu.
Te pup!

O zi minunata si spor tie si fetelor! <3
Yza

Mesajde cosmina97 » 17 Mai 2015, 03:13

Buna dimineata sunt noua si m-as bucura sa ma ajutati si pe mine cum pot afla username cu care ma conectez?va rog din suflet ajutati-ma si pe mine :( :( :(
cosmina97

Mesajde GlamourFoto » 17 Mai 2015, 06:40

cosmina97 scrie:Buna dimineata sunt noua si m-as bucura sa ma ajutati si pe mine cum pot afla username cu care ma conectez?va rog din suflet ajutati-ma si pe mine :( :( :(

Buna dimineata, ne-am bucura sa te ajutam din suflet dar imi e greu sa cred ca se poate, daca nu detaliezi un pic mai bine,
User name cu care te conecezi unde cand cum? .. nu ai cum sa te conectezi fara user name nu ? daca cumva lucrezi la un studio si se foloseste un soft dedicat ... altfel nu inteleg ( intelegem ) intrebarea.

Spor acolo.
GlamourFoto
VETERAN
VETERAN

Mesajde eldiablo » 17 Mai 2015, 07:50

cosmina97 scrie:Buna dimineata sunt noua si m-as bucura sa ma ajutati si pe mine cum pot afla username cu care ma conectez?va rog din suflet ajutati-ma si pe mine :( :( :(

Din titlul topicului unde ai pus intrebarea sper sa fi ghicit si sa te referi ori la payoneer ori la Jasmin , PE AMBELE te loghezi cu adresa de mail pe post de ussername , in cazul Jasminului DACA vrei sa lucrezi cu calitate HD atunci trebuie sa-ti downloadezi softul lor iar ussername-ul va fi "numele de scena pe care ti l-ai ales cand ti-ai creat contul de model" , Daca nu ti-ai creat inca un cont de model atasat contului de pe Jasmin ( initial cand iti cere doar adresa de mail iti deschizi in fapt doar un panou de administrare nu un cont cu care sa intrii online )
eldiablo
User Activ
User Activ

Mesajde googlefun » 17 Mai 2015, 12:49

Hello cosmina97@ , and welcome ! :)

Eu tot intreb in stanga si-n dreapta cum pot afla usernames( pe care probabil le am :wink: ) , sa ma pot "conecta " la Banca Angliei , pe serverul NASA ,pe contul business de Payoneer al altora si tot asa .Nimeni nu-mi spune .

Acum , sa vorbim serios !
Daca lucrezi la un studio ,asa cum a intuit si glamour@ si folosesc un soft dedicat de logare ,cu care te "conectezi " pe sites unde lucrezi , e alta poveste .Tocmai si asta este ideia folosirii acelor softuri ,ca tu sau cine mai lucreaza la acel studio sa nu se poate "conecta " de acasa ,sa faca vreo prostie . Acele conturi fiind facute pentru locul de munca .Loc de munca care este in studio , right ?E vorba de securitatea datelor /conturilor ,caz in care , nu ai cum "afla" .

P.S Poti sa revii cu detalii ,poate nu am inteles noi bine .Daca lucrezi la studio ,nici sa stim nu ti-am spune , curiozitatea ta fiind un pic ...ilegala :lol: .Majoritatea suferim de claustrofobie , nici cu liftul nu urcam /coboram .Mergem pe scari ! :wink:
googlefun
VETERAN
VETERAN

Înapoi la Despre video chat - discutii generale

• { RELATED_TOPICS }
    Răspunsuri
    Vizualizări
    Ultimul mesaj