Intrebare IFRIENDS

Discutii generale despre activitatea de video chat. Pareri, opinii, intrebari, mod de lucru, povesti, discutii diverse despre siteuri de videochat si despre acest job in general, toate isi au locul in aceasta categorie.

Mesajde Ana33 » 06 Iun 2017, 10:59

Buna,

In topul ce site va place cel mai mult, am vazut si ifriends.
Daca puteti si stiti, va rog sa ma ajutati.
Guest stiu ca poate sta 2, 3 minute, apoi ori se inregistreaza ca membru, ori intra iar ca guest, ca sa poata sta in camera unei fete.
Intrebarea e. Acelasi lucru se aplica si membrilor? Si eu au un timp limitat pentru a sta in free, pana intra in pvt cu cineva? Poate mai mult, 10 , 15 min la o logare etc.

Multumesc frumos.
Incerc sa gasesc explicatie de ce membri intra si ies din camera unui model, desi vb, se arata interesati etc.
In afara de cauzele, sa nu l vada nevasta, e la munca, nu mai prezinta modelul interes etc o fi si un timp limitat de a sta in free?
Ana33
User Junior
User Junior

Mesajde GlamChatStudio » 08 Iun 2017, 11:30

Nu,nu exista un timp limitat de free pentru membri.
GlamChatStudio
VETERAN
VETERAN

Mesajde Ana33 » 09 Iun 2017, 10:38

Buna,

Am descoperit cateva cauze de ce membri intra si dupa 1 secunda, doua ies.
Ei intra de pe telefon sau tableta si au net slab.
Am observat, de asemeni, cand am upload ceva mai mic, sub 2000 kbps, dc intru ca guest la mine in camera se incarca greu pana apar eu live, greu insemnand 7, 8 secunde. Iar ei nu stau 7,8 secunde pana apare modelul, doar dc il cunonosc, au rabdare, dc e un model nou pt ei, trec la urmatorul.
Dc am upload mai bun, dureaza 2 maxim 3 secunde pana se incarca imaginea live la guest.

Multumesc
Ana33
User Junior
User Junior

Mesajde Ana33 » 09 Iun 2017, 10:41

Din momentul in care un guest intra sau membru in camera unui model dureaza de la 2, 3 secunde pana la 7, 8 pana apare imaginea live.
Ei, chiar cand intra ei in camera noastra, se aude sunetul ca au intrat, dar ei ne vad live abia dupa cateva secunde.
Sa nu mai punem la socoteala ca pot fi si dezinteresati de model, poate era pleostit etc etc cand ei vad prima imagine live. Noi zambim cand intra ei, dar e o intarziere de cateva secunde in transmisie.
Am intrat si la alte modele in free, acelasi lucru, dureaza de la2,3 secunde pana la 7, 8.
Ana33
User Junior
User Junior

Mesajde Ana33 » 09 Iun 2017, 10:55

Si mai e ceva. Cand am mai intrat ca guest in camera mea am vazut ca mi se mai bloca imaginea, frozen zic membrii. D c? Tot din cauza fluctuatiei de net am observat.
E bine sa va urmariti in camera. Nu e vb doar de atitudinea noastra in camera sau gusturi diferite ale mebrilor, mai sunt si alte cauze.
Din moment ce a intrat la tine, e clar ca i a placut ceva la tine. Sunt rare cazurile cand intra adevar iar asteparile lui nu sunt conforme cu ce si a imaginat vazand poza sau pozele tale.
Iar dc folosesti acelasi browser pe ac calculator, pt 2 siteuri diferite, indiferent ca ai 2 camere video , interfereaza flash player de ex, cocokie si ce mama masii mai sunt si imaginea se mai poate bloca.

Toate astea sunt stiute cred pe la studio-uri, eu zic pt amaratii ca mine care se chinuie pe acasa si muncesc ore in sir si intra in depresie, cum am vazut aici o fata, ca ea ce are de nu face pvt, ac e frumoasa, prietenoasa etc.
Si mai e ceva, tb urmarite ce nise se cer pe piata si sa alegi si tu ce ti se potriveste, ca nu poti sa te prefaci la nesfarsit.
Ana33
User Junior
User Junior

Înapoi la Despre video chat - discutii generale

• { RELATED_TOPICS }
    Răspunsuri
    Vizualizări
    Ultimul mesaj