Intrebare despre rezolutie/splitt, Livejasmin + alte siteuri

Discutii generale pe subiecte cu profil tehnic. Exemplu: discutii legate de diverse probleme software/hardware cu calculatorul, camera, internetul etc. Orice alte discutii pe teme tehnice sunt binevenite.

Mesajde BlueEyes19 » 22 Aug 2010, 18:45

As avea si eu o mica problema si poate voi veti putea sa-mi dati o idee/solutie.

De fiecare data cand ma loghez pe jasmin si imi apare acel settings panel trebuie sa aleg rezolutia camerei. Orice program splitter as folosi ( le-am incercat pe toate dupa acest forum) nu pot alege o rezolutie mai mare de 320x240, in schimb, daca ma loghez direct cu camera atunci pot alege 320x240,640x480 sau 800x600.

Problema este ca daca ma loghez cu rez 320x240 apar online tocmai pe la pag 6-10 si abia mai vad picior de membru in room.

Dar nici nu pot sa ma loghez direct cu camera ca astfel nu mai pot sta pe alte site-uri.

In cazul acesta ce solutie as avea sa ma pot loga pe jasmin cu o rezol mai mare de 320x240 dar sa pot sta online si pe alte site-uri simultan ?
BlueEyes19

Mesajde Sins-Shop » 23 Aug 2010, 00:33

http://very-soft.com/wcs

O sa poti alege 640x480 sau 800x600 .
-Operating system: OS Windows 2000/XP/Vista/7 x86, OS Windows XP/Vista/7 x64

Costa $ 19.95 . Nu te incurca pentru 19 $ sa cauti versiuni mai vechi ale soft ului cu diverse crackuri seriale etc .

La plata alege versiunea For multiple licenses and volume discounts go here Share It
digital river si poti sa cumperi softul folosind cardul epass sau paypal .

Sper ca ti am fost de folos .
Sins-Shop
User Activ
User Activ

Înapoi la Discutii Tehnice

• { RELATED_TOPICS }
    Răspunsuri
    Vizualizări
    Ultimul mesaj