Intrebare camcontacts

Discutii generale despre activitatea de video chat. Pareri, opinii, intrebari, mod de lucru, povesti, discutii diverse despre siteuri de videochat si despre acest job in general, toate isi au locul in aceasta categorie.

Mesajde SWEETANGEL2000 » 14 Mar 2013, 17:04

Am cont pe cc ,la glamour girls ,acum nu k as fi foarte pudica caci nu sunt ,dar traiam cu impresia k glamour pe cc e cel mai ok ,ce parere aveti ar merita sa ma mut la a lil shy ?so nor so shy ?misc dar nu grozav ,si tinand cont k eu stau doar pe iml si asta as vrea sa miste mai ok ?thx all ,kiss
SWEETANGEL2000
User Activ
User Activ

Mesajde miha7 » 18 Feb 2014, 09:20

Ma bucur ca ai deschis acest TOPIC . Eu am cont pe CC la Girls Home Alone not so shy.. si vroiam sa imi fac la Glamour dar mai astept pareri :)) Tie la glamour iti merge ?
miha7

Mesajde SummerHill » 21 Feb 2014, 21:48

Eu sunt pe CC din 2008 si de cand m-am logat stau numai in Not so shy.Am auzit de multe carora le merge pe Glamour sau lil shy dar acum consider ca tre sa ti se si potriveasca categoria.ca daca tu mai mult decat un see thru prin lenjerie nu arati stai mai bine in glamour.E cam aiurea si ptr mine sapt asta CC-ul, ca imi este site de baza si traficul e mort tare dar asta e capul sus:)
SummerHill

Înapoi la Despre video chat - discutii generale

• { RELATED_TOPICS }
    Răspunsuri
    Vizualizări
    Ultimul mesaj