Interfata noua a contului pe Jasmin/LiveJasmin

Discutii generale despre activitatea de video chat. Pareri, opinii, intrebari, mod de lucru, povesti, discutii diverse despre siteuri de videochat si despre acest job in general, toate isi au locul in aceasta categorie.

Mesajde spia » 11 Feb 2015, 18:58

Dragii mei astazi m-am logat in contul meu de model si surprise: Mi-a aparut o noua interfata! Adica numele meu complet si alaturi cont de studio, adaugare nou model etc. Adica ei m-au pus acum ca si model de studio si studioul este numele meu. Eu cand mi-am deschis contul l-am deschis ca model nu ca studio. Nimeni nu mi-a deschis contul pentru mine. Mentionez ca lucrez in mod independent, un depind de niciun studio. Plus ca imi apare un mesaj de genul: termina procesul de migratie completand datele ce lipsesc ''aici''. Apas pe acel ''aici'' si imi apare link invalid. Nu inteleg de ce migratie vorbesc astia acum.

La ce model independent i s-a intamplat asta recent si cum a rezolvat asta?
spia

Mesajde googlefun » 12 Feb 2015, 11:16

Spia@ ,
Ai revenit :wink: .Edevarul e ca , era cam amortit forumul .De data asta userii nu s-au mai aruncat in intampinarea ta .Mai baga si tu ceva cu gym-ul ,cu Mall-ul ,cu cat tragi de pe card la o extragere , chestii destea care sa nasca polemici ! :lol:
Ai putea sa-i scrii lui Mr.Czero ,dar deocamdata iarta-l .A fost suficient de transanta JustModel ,blocand entuziasmul care luase avant, cand a cerut macar 50% fapte din 100% vorbele deja spuse . Asa ca pana raspunde ,nu ar strica sa mai aflam cum mai e pe la gym .
Sper ca era vorba de Gym-ul din incinta Mall-ului , nimanui nu-i place sa faca 2 drumuri :wink: !
googlefun
VETERAN
VETERAN

Mesajde JustModel » 12 Feb 2015, 19:26

google, nu-i aduce aminte ca ma uit la postul ala a meu si mi se face negru. Eram de pe somn si dupa o istorie care mi-a zdrucinat nervii. Am cautat dupa asta sa il sterg cumva, sau cel putin sa-l redactez, dar n-a fost sa fie. Oricum, de ideea postarii nu refuz, as zice tot aia dar cu mai putine greseli...talk talk talk OMG!)))

on topic. Da, s-a schimbat interfata, cu toate momentele pozitive si mai putin pozitive. SI? care e problema pina la urma?
Acum ai studiou si un model, de acum poti sa zici cu inima deschisa, esti propriul tau sef)
JustModel
User Activ
User Activ

Mesajde DannySDX » 12 Feb 2015, 22:24

Acum ai studiou si un model, de acum poti sa zici cu inima deschisa, esti propriul tau sef)
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Eu nu stiu povestea cu "molu`" (cu toate ca suna interesant) in schimb replica de mai sus e priceles!! :))
DannySDX
User Activ
User Activ

Mesajde googlefun » 13 Feb 2015, 02:02

DannySDX scrie:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Eu nu stiu povestea cu "molu`" (cu toate ca suna interesant) in schimb replica de mai sus e priceles!! :))

Danny@ , e relativ simplu .Daca ai ceva timp si buna dispozitie dai un search (pe user) si gata ! :wink:
JustModel , eu nici nu am fost atent la greseli .In schimb am retinut esentialul si anume ca ai pus punctul pe "i" ,tu avand si avantajul ca predecesorii tai (in cateva randuri chiar si tu ) au cam punctat ce era de spus ,unii cu adevarat in amanunt .Oricine va scrie dupa tine ,o va face cam degeaba (fara sa fac referire la isti@ ) , omul avand deja agenda plina ochi ,tu dandu-i indirect un ultimatum .Unele chestiuni daca le poate rezolva ...deja sunt de domeniul sf-ului raportat la traditia site-ului .
Offtopic ,
Eu am convingerea ca se va implica in tot ce tine de domnia sa , ca doar nu sa aruncat de pomana in groapa cu lei :lol: !!!!!!!!!!!
Si nici nu cred ca a aterizat din greseala , stiind prea bine cu cine are de-a face ,cel putin din perspectiva AWSummit .
googlefun
VETERAN
VETERAN

Mesajde googlefun » 15 Feb 2015, 00:42

loooooooooooool
JustModel ,
Il disperi ,incepe pe zi ce trece ,sa-i para rau ca si-a facut cont :wink: .Eu cred ca a preluat deja mesajul tau ultim , care suna cam asa : "intai sa vedem ceva fapte si apoi mai vorbim " .Deci omul munceste acum ,numai are timp de palavre :lol: .
Adevarul e ca si el va incurajat cu indemnuri gen userul X/Y@ ,lasa-mi pe mail ce probleme intampini si eu personal voi verifica ! :lol:
Din pozitia lui ,putea foarte bine sa apara pe forum cu fraza " Salutare comunitate , vreau sa vad ce mai faceti .Nu ma puneti acum sa verific webcams/internet /poze /Ip-uri ...eu am venit sa va salut doar ! "

P.S Vorba lui poca@ :Welcome in the middle of the pack of wolves :) .A cautat-o cu lumanarea , dar nici voi nu-i dati pace deloc !
looooooooooool
googlefun
VETERAN
VETERAN

Mesajde JustModel » 15 Feb 2015, 11:11

Asa sunt eu de fire. Asa m-a invatat copilul meu. Daca spui ceva, o faci cu scop, daca promiti ceva, indeplineste-ti promisiunea. Nu pentru acel cineva caruia i-ai promis, ci pentru autorespect. Asta e una din trasaturile care ne face sa ne simtim oameni. Si nu wu eram aia care a zis A)
JustModel
User Activ
User Activ

Înapoi la Despre video chat - discutii generale

• { RELATED_TOPICS }
    Răspunsuri
    Vizualizări
    Ultimul mesaj