Ma intereseaza siteuri fetish, sugestii?

Discutii generale despre activitatea de video chat. Pareri, opinii, intrebari, mod de lucru, povesti, discutii diverse despre siteuri de videochat si despre acest job in general, toate isi au locul in aceasta categorie.

Mesajde strawberry » 28 Ian 2014, 00:58

Am cautat in arhiva insa am dat peste tone de rezultate si nu m-am lamurit.

Lucrez pe Adultwork, cc, visitx si inca vreo doua, ma intereseaza siteuri destinate categoriei fetish sau cu o sectiune bine dezvoltata si bineinteles membri. Fac dominare, imi merge bine, nu-mi place free chatul, intru uneori pe livejasmin dar mi se pare foarte slab traficul in camerele fetish.Ceva sugestii? Multumesc
strawberry

Mesajde fetish » 29 Ian 2014, 22:03

nu stiu cat stii exact tu despre notiunea de ,, fetish ,, in vdc , pe scurt , este o nisa a vdc ului , acum este foarte in trend pentru ca nu stiu daca realizezi dar este un trend fetish general incepand de la noile tendinte de make up , unde se promoveaza goth ul al greu si nuantele tari , pana la accesoriile fetish , lanturi , zgarzi , curele , catuse stilizate , incaltamintea cu tenta fetish iar e la mare cautare

site uri axate pe fetish sunt cred ca maxim 3 sau 4 , din care vreo 2 sunt componente ale unor site uri de vdc si celalate sunt deschise de cateva modele axate pe fetish care spera sa mai prinda ceva bani si de la tine

ai un avantaj insa , pt ca in zilele noatsre fetish ul e la moda poti sa iti deschizi cont pe orice site ,, ori unde vei gasi clienti care sunt interesati de fetish , macar sa vada cum e

e cam ca la zoo mai nou cu fetish ul noi cel care il practicam suntem animalele iar 80% din clienti sunt vizitatori , ii dau animalului un morcovior si trec mai departe sau raman dedicati pe viata unei custi sau unui locuitor al unei custi (partea asta e o alegorie , nu o lua mot a mot !)

eu am conturi deschise pe site uri mari cu trafic , recomand: streamate,streamray, ifriends, f4f , imlive, livejasmin and so on

cam orice site cu trafic si care se respecta are si niste posibili vizitatori pt astia de la zoo :wink:
fetish
VETERAN
VETERAN

Mesajde strawberry » 31 Ian 2014, 21:59

Iti multumesc, ma deranjeaza confuziile care se fac in general pe siteurile mari, sau intrebarile..dom or sub, desi este foarte evident ca sub nu am cum sa fiu. Banuiam ca nu voi avea mare succes sa gasesc siteuri dedicate, ma voi multumi cu ce am. Si ma mai deranjeaza foarte tare sa fac free chat :D Mi se pare foarte delicat sa faci free in dominare si ma plictisesc sa stau dreapta pentru 10-15 membri in camera care tac si ..." isi vad de treaba " probabil. Din punctul meu de vedere chatul gratuit si dominarea nu se pupa, dar per total e foarte bine cand stii ce faci. Iar hainele, machiajul si decorul nu fac nici 3$ daca nu stapanesti arta asta. Sunt foarte multe care habar nu au ce fac

Bafta
strawberry

Mesajde fetish » 01 Feb 2014, 11:58

pai strawberry sa nu incurcam dominarea in real live cu cea de pe vdc , majoritatea dominelor cred ca e aceeasi mancare de peste , in realiate insa e o mare diferenta pt ca in vdc clinetul aka sclavetele este cel care are controlul

poti sa fii tu super domina sa ii frigi mintea la foc mic daca i se pare prea scump iti taie macaroana si mai mult next time

plus ca majoritatea clientilor din vdc are foarte foarte putin legatura cu fetish ul in general , de sclaveti pe bune ce sa mai zic cred ca daca intalnesti 10 % din ei e mult

cine e sclav in real life si are si ceva in portofel si majoritatea au , prefera sa o faca in real , ca sa inteleaga si ei ceva , pai ia sa vedem in Uk o participare a unui sclav la un fetish party cu una sua mai multe mistress e doar 100-130 de lire sterline , deci cam cat ar costa un show de dominare in vdc

si discutam despre un mediu amenajat , oameni care chiar stiu ce sa vanda nu ca in vdc unde toate gospodinele mai mesteca in supa de 2 ori si mai baga un humiliation show

eu personal nu cred ca in vdc exista dominare , nici mistress/slave , nici master/slave pe bune , e doar un fel de circ in care fiecare parte incearca sa o insele pe cealalata si sa o abureasca ca , circul sa tina cat mai mult

oamenii cu inclinatii reale spre orice tip de dominare o fac in real life ca in zilele naostre e foarte in trend si se poate plus ca e mult mai palpabil , creezi o relatie cu sclavul respectiv , o legatura , devii poate in timp parte din familie , asa online esti un nickname si poate un make up si o pijama de latex

asa ca nu stiu cum sa discutam despre dominarea in free , sa fim seriosi nu cred ca posibilii membrii profita de timpul in free pt placeri carnale ci mai mult pt ca e ca la zoo si nah te uiti la animalut sa vezi cum face sau si mai simplu pt ca nu au habar neam cu ce se manaca dominarea dar nah hai sa o incerce si pe asta

ce sanse ai mari sagasesti in vdc e freaks , aia care nu gasesc neam pe nimeni sa se puna la mintea lor , pentru ca de fapt lor le plac anumite chestii la nivel ideatic , si atunci nu au ce sa realizeze in real , si prefera sa isi condimenteze viata asa online , crezand ca astfel devin mai interesanti

am editat ca vroiam sa adaug ca sunt muuulte multe tipuri de dominare pe care nu le poti realiza decat inn real life , de exemplu pony play , nu ai cum sa o faci online , sau erotic suffocation , de asemena , pana si la asta cu pain ul e discutabil , poate tu ii dai sclavetelui 10 bice de il faci praf in real life dar online ii zici da -ti 7 lovituri in ochi , pai el o sa stea sa se puna la mintea ta sa isi scoata ochiul din orbita ?

din nefericire pt multe mistress , dominarea nu se rezuma deloc la sph , feet , anal training si ce mai ofera ele , dominarea are muuulte multe aspecte care chiar nu se pot realiza online
fetish
VETERAN
VETERAN

Mesajde trompi » 01 Feb 2014, 14:41

strawberry, tu vrei siteuri fetish si vorbesti de domination.....fetishul nu inseamna numai domination sau submisive, sunt atatea fetishuri in lumea asta, fetishuri cu baloane, fetishuri legate de gigantism and so on....In privinta unui site care sa nu aiba freechat sa aibla si sclavi buni si daca se poate si la un pret mare tind sa iti pun intrebarea lenesului din povestea lui Creanga " Da-s moi posmagii?"Asa vei sta mult si bien asteptand sclavul ideal din poveste si vei pierde timpul cand interesul tau cred este sa faci bani.
Eu personal practic domination dar sunt la categoria girls, clientii se plimba de curiozitate prin toate camerele, un sclav nu se duce neaparat unde scrie "fetish" si oricum majoritatea sunt sclavi inchipuiti.Chiar si nikkidiamond are ceva poze de domina desi e la categoria girls alone deci nu e o obligatie sa fii pe fetish daca esti domina , ramane la alegerea ta ca sa zic asa.
In privinta intrebarilor pe care le auzi in free domination or submisive cred ca iti poti da seama si singura cam la ce nivel de cunaostere al fetishului sunt clientii respectivi, pentru unii chestia asta nu e decat un amuzament si nimic mai mult...
O alta chestie care mi se pare ridicola mie la domination e ca multe fete au tapet rosu si negru, multe sunt machiate la fel, multe se uita la tine de zici ca mananca pui....A fi domina in opinia mea nu inseamna vai mi-am cumparat si eu un costum de latex si am ceva masti agatate pe pereti si gata caut un sclav toti sclavii sa vina la mine;))))Domination este o atitudine, iar aceasta atitutdine se observa foarte mult in free chat(pe care zici ca nu il suporti)....in sensul ca se vede cine se forteaza sa faca pe baba cloanta cea rea si cine chiar are un caracter puternic.....Se vede din miscari, din privire, din stilul abordat, din conversatie....
trompi
VETERAN
VETERAN

Mesajde strawberry » 05 Feb 2014, 20:03

Nu am postat ca sa-mi pui la indoiala calitatile sau activitatea, nu am cerut sfaturi despre cum se face, am intrebat daca exista siteuri pentru fetish. Asa se numeste generic categoria asta, inteleg ca intelegi sa faci diferenta, probabil ca oricine poate, oricine are un pic de habar. In ceea ce priveste controlul sclavetelui in privat, ei bine in camera mea nu il are chiar daca plateste, ceea ce va recomand si voua, sa nu zic sfatuiesc ca ar fi prea mult. Bani fac destui, eu zic ca 3000-3500$ pe luna e bine, in conditiile in care am multe zile libere.Fac si 350$ intr o zi daca stau online si am chef.Mi s-a intamplat sa fac si 1800$, asta fiind un maxim si evident o singura data. Nu e cazul sa mi se dea sfaturi, am precizat ca nu sunt incepatoare. Tinta mea este sa gasesc sclavi reali iar asta se vede doar daca pastrez controlul indiferent de pierderi, cei care se intorc sunt prada sigura, nu stau la mila nimanui, mi-am construit clientela in asa fel incat sa se stie ca nu mi pot incalca nici o limita, si e foarte bine asa.

In ce priveste realul...este foarte discutabil.Foarte multi au ani buni de dominare online in spate si nu au avut o experienta reala, cel mai mult stiu pe unul cu 12 ani.Sunt multe bariere mentale care trebuie depasite pentru a face saltul la realitate. Despre americani nici nu poate fi vorba sa doreasca sa se expuna la cat sunt de paranoici si spalati pe creier. Englezii au probabil, dintre toti, cele mai multe experiente reale, dar iar, mediul online este mult mai la indemana, sa nu mai vorbim de faptul ca e greu sa gasesti o stapana cu care sa rezonezi in realitate.Sunt amanunte de care eu sunt consienta si mizez foarte mult pe psihicul lor slab, asa ca, pe romaneste, nu ma face nimeni, chiar nimeni. Si nu am chef sa fac free, imi permit sa nu fac, asa consider eu iar parerea generala nu ma intereseaza.
strawberry

Mesajde SFG2707 » 05 Feb 2014, 20:32

strawberry scrie: ... In ceea ce priveste controlul sclavetelui in privat, ei bine in camera mea nu il are chiar daca plateste...

Cum controlezi tu cat sta un sclav in privat? Alege el când sa spuna "thx, bye!" sau ii spui tu "acum poti sa pleci"? Vrei sa spui ca nici un membru nu ti-a plecat din video ca asa a vrut muschii sau buzunarul lui ci doar pentru ca i-ai spus tu "acum sterge-o" ?
SFG2707
User Avansat
User Avansat

Mesajde SmartGirl » 05 Feb 2014, 20:36

Buna @Strawberry, daca vrei, iti trimit un PM cu siteuri fara free, pe categoria Femdom, se pare ca aceasta este categoria unde te incadrezi. :). Please let me know if you're interrested. Chiar mi-ar place sa schimbam ceva idei.... in privat :)

P.S... siteuri-le sunt cu sedinte preplatite... unde sclavetele nu apasa cand vrea muschiul lui end session :twisted:
SmartGirl
User Junior+
User Junior+

Mesajde fetish » 05 Feb 2014, 20:54

strawbery , eu inteleg perfect unde bati tu , eu sincer desi cunsoc destul de mult fetish , prefr sa nu ma axez pe domina taman datorita scalvetilor nereali , plus ac e vb de limite aiic , se pare ca limitele sclavetilor online sunt destul de starnse , ori eu nu am joc cu jumatati de masura , vrei dominare onlien hai sa o afcem da o facem de te las lat . nu aii nu ac nu pot aia nuu ca nu am , aia nu ca am doar poponeat si restul

acum depinde de fiecare model in parte de expereinta ,de ce tip de membrii prinde si a prins , de ce cauta , sunt modele care de ani de zile traiesc dintr-un sg client ca plateste bien sau nnu , ele acolos e rezuma , eu eprsonal nu m -as simti confortabila sa am un sg regular chit ca ma palteste si 7 k pe luan , in orice moemnt se poate rupe mirajul si mie nu imi place sa depind de nimeni

de asta zic ca tine de fiecare model cum abordeaza problema , cert este ca intr adevar sunt f putine domina reale online, sau macar cat sa aiba habar de faza cu fetish ul pe bune

aw cred ac se preteaza bine , nu stiu daca il ai si naked ul , mai merge dara colo e complicatura pana obtii un cont

asta referitor la cumparat sesiuni prepalatite ca sa nu te lase sclavetele balta

in rest uite ca se gasira suflete neprihanite sa iti dea o mana de ajutor si sa te aduca in lumea mirifica plina de sclavi al orice pas

multa bafta
fetish
VETERAN
VETERAN

Mesajde SmartGirl » 05 Feb 2014, 22:01

@fetish pe langa AW mai sunt multe alte sites care sunt strict axate pe fetish, dominare si femdom. Este adevarat Aw-ul este un site bun, dar nu pentru a gasi sclavi adevarati, majoritatea nu sunt sclaveti in adevaratul sens al cuvantului, ci sunt switch , ceea ce @strawberry nu cauta asta,in fine nu vreau sa insist prea mult pe tema asta :P.
Aw-ul in schimb este un site foarte bun daca tu ca model esti fie switch , fie foarte submissed... marea majoritate a membrilor de acolo sunt foarte weirdo :D...

In fine ideea este ca sunt inca, cateva site-uri care sunt strict axate pe fetish, pe fendom... unde sclavii sunt cu adevarati sclavi... si nu altceva...
SmartGirl
User Junior+
User Junior+

Mesajde strawberry » 06 Feb 2014, 20:18

Cum controlezi tu cat sta un sclav in privat? Alege el când sa spuna "thx, bye!" sau ii spui tu "acum poti sa pleci"? Vrei sa spui ca nici un membru nu ti-a plecat din video ca asa a vrut muschii sau buzunarul lui ci doar pentru ca i-ai spus tu "acum sterge-o" ?

Nu doar la asta se rezuma controlul, nu vreau sa ma justific, nu simt nevoia sa argumentez ce am spus, fiecare aboredeaza cum doreste. De la avea controlul in camera si pana la a nu iesi nimeni fara ordin e cale lunga...prea lunga sa avem discutii inutile.
strawberry

Mesajde strawberry » 06 Feb 2014, 20:19

SmartGirl scrie:Buna @Strawberry, daca vrei, iti trimit un PM cu siteuri fara free, pe categoria Femdom, se pare ca aceasta este categoria unde te incadrezi. :). Please let me know if you're interrested. Chiar mi-ar place sa schimbam ceva idei.... in privat :)

P.S... siteuri-le sunt cu sedinte preplatite... unde sclavetele nu apasa cand vrea muschiul lui end session :twisted:

Multumesc smart, astept mesaj, nu stiu sa folosesc forumul ft bine, poate facem schimb de skype si discutam acolo mai lejer, daca doresti desigur
strawberry

Mesajde SFG2707 » 06 Feb 2014, 20:31

strawberry scrie:Nu doar la asta se rezuma controlul, nu vreau sa ma justific, nu simt nevoia sa argumentez ce am spus, fiecare aboredeaza cum doreste. De la avea controlul in camera si pana la a nu iesi nimeni fara ordin e cale lunga...prea lunga sa avem discutii inutile.

Nu era vorba de justificare ci de share de info pentru ca forumul asta pentru asta e facut, nu doar pentru a veni si a lua informatii ci si pentru a impartasii din ceea ce stii tu si poate altii nu stapanesc. Ai spus ca tu detii controlul in camera ta si ne-ai sfatuit sa facem si noi acelasi lucru iar eu nu vad cum as putea detine controlul atata vreme cat scavul poate apasa butonul de End Private când vrea el fara permisiunea mea. Cam asta era. Deci, daca vrei sa ne spui si noua cum faci ... ti-am fi recunoscatoare.
SFG2707
User Avansat
User Avansat

Mesajde SmartGirl » 06 Feb 2014, 20:33

strawberry scrie:
SmartGirl scrie:Buna @Strawberry, daca vrei, iti trimit un PM cu siteuri fara free, pe categoria Femdom, se pare ca aceasta este categoria unde te incadrezi. :). Please let me know if you're interrested. Chiar mi-ar place sa schimbam ceva idei.... in privat :)

Multumesc smart, astept mesaj, nu stiu sa folosesc forumul ft bine, poate facem schimb de skype si discutam acolo mai lejer, daca doresti desigur

Ti-am trimis PM! Ne auzim pe skype :)
SmartGirl
User Junior+
User Junior+

Mesajde strawberry » 06 Feb 2014, 20:39

Multumesc fetish, ai mereu o vorba care sa aiba si sens.

Eu merg pe dominare, nu fac switch, nu dau inapoi, vizez un anumit tip de clientela care cauta ceea ce eu ofer. Iar cu rabdare ii gasesc si voi mai gasi, nu ma bazez doar pe unul, de fapt nu ma bazez pe nici unul pentru ca sumele cheltuite sunt considerabile, nu cred ca se rezuma vreunul la o singura camgirl, oricat de buna ar fi, ii mai taxez si eu mult asa ca uneori mai fac figuri la pret, eu nu ma las, dispar si revin si cand o fac le maresc si tot asa. Am obsevat ca submisii sunt mai activi social decat wankerii obisnuiti, sambata la mine este pustiu, in timp ce fetelor le merge bine, au prieteni, ies, au si iubite cei mai multi.Nu ma bazez pe nici unul doar pe o strategie pe care o am si care ma multumeste. Este un joc pe care imi place sa il fac si sunt convinsa ca si lor, nici nu ma gandesc sa le cant in struna in vreun fel.Iti permiti bine, nu-ti permiti gasesti in alta parte sigur.Am si investit mult in echipament dar nu asta e atuul meu, am un psihic foarte bun, arat bine si mereu fac economii. Voi face dominare mult timp de acum inainte si vreau sa fiu relaxata, nu vreau sa trebuiasca sa las de la mine.Ori se supune ori pa.Intr o zi voi da lovitura hahaha sunt sigura de asta.

Si am mai observat un lucru, doar avand control asupra mea si necedand unor incercari de negociere sau nerespectare a regulilor pe care eu insami le am facut, pot avea control asupra lor, asupra celor care isi doresc asta, pentru unii e o fantezie doar, un kink, pentru altii e o dorinta reala si asumata. Cam asta este, dupa parerea mea, diferenta dintre un sub si un sclav, sunt grade diferite de submisie. Unii se sperie de importanta pe care incep sa o acorde, de intensitatea unor sesiuni, eu studiez mult reactiile, e un domeniu foarte vast si -mi face placere sa-i observ.

Nu-mi suna cunoscut siteul asta " naked" , imi poti spune denumirea completa te rog?
strawberry

Mesajde strawberry » 06 Feb 2014, 20:40

Multumesc fetish, ai mereu o vorba care sa aiba si sens.

Eu merg pe dominare, nu fac switch, nu dau inapoi, vizez un anumit tip de clientela care cauta ceea ce eu ofer. Iar cu rabdare ii gasesc si voi mai gasi, nu ma bazez doar pe unul, de fapt nu ma bazez pe nici unul pentru ca sumele cheltuite sunt considerabile, nu cred ca se rezuma vreunul la o singura camgirl, oricat de buna ar fi, ii mai taxez si eu mult asa ca uneori mai fac figuri la pret, eu nu ma las, dispar si revin si cand o fac le maresc si tot asa. Am obsevat ca submisii sunt mai activi social decat wankerii obisnuiti, sambata la mine este pustiu, in timp ce fetelor le merge bine, au prieteni, ies, au si iubite cei mai multi.Nu ma bazez pe nici unul doar pe o strategie pe care o am si care ma multumeste. Este un joc pe care imi place sa il fac si sunt convinsa ca si lor, nici nu ma gandesc sa le cant in struna in vreun fel.Iti permiti bine, nu-ti permiti gasesti in alta parte sigur.Am si investit mult in echipament dar nu asta e atuul meu, am un psihic foarte bun, arat bine si mereu fac economii. Voi face dominare mult timp de acum inainte si vreau sa fiu relaxata, nu vreau sa trebuiasca sa las de la mine.Ori se supune ori pa.Intr o zi voi da lovitura hahaha sunt sigura de asta.

Si am mai observat un lucru, doar avand control asupra mea si necedand unor incercari de negociere sau nerespectare a regulilor pe care eu insami le am facut, pot avea control asupra lor, asupra celor care isi doresc asta, pentru unii e o fantezie doar, un kink, pentru altii e o dorinta reala si asumata. Cam asta este, dupa parerea mea, diferenta dintre un sub si un sclav, sunt grade diferite de submisie. Unii se sperie de importanta pe care incep sa o acorde, de intensitatea unor sesiuni, eu studiez mult reactiile, e un domeniu foarte vast si -mi face placere sa-i observ.

Nu-mi suna cunoscut siteul asta " naked" , imi poti spune denumirea completa te rog?
strawberry

Mesajde strawberry » 06 Feb 2014, 20:52

Si ti-am raspuns, atat cat am considerat ca merita intrebarea. Eu nu am afirmat ca fac asta, nici macar nu cred ca e posibil, decat daca se intalnesc mai multi factori, pe langa conexiunea care se realizeaza intre tine si el.Sa dispuna de bani suficienti incat sa se poata, sa aiba timp suficient, sunt multi factori pe care nu -i poti controla intr un show platit.De cele mai multe ori nu-mi pleaca fara sa se fi terminat sesiunea, cunosc multe fetisguri, poate nu destule pentru ca sunt ft multe si mereu descopar ceva nou dar sunt ft atenta la chestiuni comune si sunt cumva cu un pas inaintea lor, au impresia ca le citesc gandurile; pleaca cei care nu stiu nici ei ce vor sau intra in speranta ca se dau sclavi si te vad dezbracata iar cand nu se intampla ies.Mai sunt unii care nu-mi plac mie, ma irita, sunt grabiti si atunci stiu ca vor iesi pentru ca nu ma implic destul. Au atitudinea aia " get naked" de la fete, doar ca aici vor sa le spun ce sa faca avand prea putine date, mai ales daca nu-i vad mi se pare greu sa iasa ceva de calitate si o lalai pana renunta singur.Posibil sa nu aiba bani destui, stiti sigur genul.Altfel daca are bani in cont nu iese nimeni, uneori ma plictisesc eu , de fapt obosesc, dupa o ora de show simt nevoia de pauza.Am facut vch normal si nu era asa de obositor, aici ma concentrez mult mai mult, iau totul mental, foarte rar le arat cate ceva, parti nu totul, niciodata totul.
strawberry

Mesajde SFG2707 » 06 Feb 2014, 21:02

Când ai spus ca sclavul nu detine controlul in camera ta ma asteptam sa faci ceva deosebit fata de restul modelelor. Se pare ca am inteles eu gresit. Detii controlul in camera ta ... nu mai mult decat o facem noi toate :wink:
Thx!
SFG2707
User Avansat
User Avansat

Mesajde strawberry » 06 Feb 2014, 21:05

SFG2707 scrie:
strawberry scrie:Nu doar la asta se rezuma controlul, nu vreau sa ma justific, nu simt nevoia sa argumentez ce am spus, fiecare aboredeaza cum doreste. De la avea controlul in camera si pana la a nu iesi nimeni fara ordin e cale lunga...prea lunga sa avem discutii inutile.

Nu era vorba de justificare ci de share de info pentru ca forumul asta pentru asta e facut, nu doar pentru a veni si a lua informatii ci si pentru a impartasii din ceea ce stii tu si poate altii nu stapanesc. Ai spus ca tu detii controlul in camera ta si ne-ai sfatuit sa facem si noi acelasi lucru iar eu nu vad cum as putea detine controlul atata vreme cat scavul poate apasa butonul de End Private când vrea el fara permisiunea mea. Cam asta era. Deci, daca vrei sa ne spui si noua cum faci ... ti-am fi recunoscatoare.

Ti-am explicat atat cat am putut, nu fac ceva anume, nu am o reteta, am un fel de a fi si fac economii. Sunt, cum ar spune ei, puternica, atat, nu ma da pe spate vreun membru care este afisat cu bani, ii tratez pe toti la fel, nu urat, mai in sictir asa, dar cu masura pentru ca le place si la un moment dat opresc comunicarea definitiv, si atunci intra spre ex.In plus desi ma imbrac numai in negru alternez stiluri de la elegant la fetish, cu multa atentie la detalii.Nu intru niciodata nemachiata, necoafata, fara tocuri, accesorii.Am o tona de haine si accesorii dar de astea au multe fete. Unele mi le fac singura din piele, tulle, lanturi spre ex :), lucruri pe care nu le vad la nimeni evident, de asta mi le si fac, sa fie altfel. Daca sunt descoperita mai mult sus, ma acopar jos, sau invers, sau ma acopar de tot, chiar nu am o reteta, ma plictisesc repede de felul meu si imi place sa am chestii noi, mai scumpe, mai ieftine, sa dea bine in camera.

In plus am destui in skype, am si website al meu, am poze profesionale, imi fac si singura, in egala masura.

Iar in showuri nu i fac praf, e posibil sa le intrec limita si sa nu mai vrea alta data, ii fac psihic foarte mult si daca vrea sa si depaseasca limita o cere singur si atunci stiu ca merge si i o rup dar mai las loc intotdeauna, pentru ca vor vrea mai mult data viitoare si tot asa. As putea sa vorbesc 3 zile despre asta, nu stiu daca vei gasi ceva util dar am incercat :)
strawberry

Mesajde strawberry » 06 Feb 2014, 21:08

SFG2707 scrie:Când ai spus ca sclavul nu detine controlul in camera ta ma asteptam sa faci ceva deosebit fata de restul modelelor. Se pare ca am inteles eu gresit. Detii controlul in camera ta ... nu mai mult decat o facem noi toate :wink:
Thx!

Eu ii raspunsesem lui fetish, intr o alta directie, este utopie sa crezi ca cineva poate avea un astfel de control.Nu la asta m-am referit, ai inteles probabil gresit, sau cineva a inteles gresit oricum, poate chiar eu, nu mi-am imaginat ca asta ar putea fi un tel pentru cineva.
strawberry

Următorul

Înapoi la Despre video chat - discutii generale

• { RELATED_TOPICS }
    Răspunsuri
    Vizualizări
    Ultimul mesaj