Ma intereseaza siteuri fetish, sugestii?

Discutii generale despre activitatea de video chat. Pareri, opinii, intrebari, mod de lucru, povesti, discutii diverse despre siteuri de videochat si despre acest job in general, toate isi au locul in aceasta categorie.

Mesajde SFG2707 » 06 Feb 2014, 21:17

Da, multumesc! Întrebarea mea era strict legata de controlul "sclavului" in ceea ce priveste End Private. Cred ca fiecare dintre noi ar vrea sa gaseasca o rezolvare la aceasta "problema". Eu nu lucrez pe Fetish dar din motive subiective sunt magnet pentru multi care se vor dominati. Asa ca ma lovesc si eu de aceasta frustrare ca nu pot controla acest lucru. E ca si când as face un lucru doar pe jumatate si imi da o senzatie de lehamite si frustrare.
Dar sunt convinsa ca aceste posturi vor ajuta modele care sunt la inceput sau au nevoie sa li se reaminteasca lucruri pe care deja le stiu.
Good luck there!
SFG2707
User Avansat
User Avansat

Mesajde SFG2707 » 06 Feb 2014, 21:23

strawberry scrie: ... nu mi-am imaginat ca asta ar putea fi un tel pentru cineva.

Da, daca visezi BIG s-ar putea sa ajungi undeva. Poate nu chiar la tel dar macar la jumatatea drumului. Daca te complaci cu gândul ca nu se poate, nu mai inaintezi nici un pas. :wink:
SFG2707
User Avansat
User Avansat

Mesajde fetish » 07 Feb 2014, 03:26

scuze vroiam sa scriu niteflirt.com nu naked , am mai scris eu despre site e special conceput pt dominare , site american, complicat de facut cont , insa merita in the end

eu nu rezonez cu dominarea pt un motiv f banal , ma plictisesc , de fapt eu in maj pvt urilor ma cam plictisesc , de ast am -am si axat pe fteish , ca mereu ai cate un enbun de descoperit :evil:

acum noh sa faci dominare onlien mi se pare la fel cum spunea si SFG sa iasa treaba neterminata , adica e cam ca un fel de frectie la picirorul de lemn , eu am incercat multe fetish uri si in viata reala , cu al meu sot deci cam pot face dif intre o sesiune reala de dominare si uan la tel sau pe vdc , e o imensa enorma diferenta e ca dif intre sex si laba , scuzati -mi brutalitatea

ca si in real sexul nu se face numai cu instrumentele sexuale din dotare ci implica multe multe chestii , care online nu se pot atinge , de exeemplu eu am patit sa am orgasm de la un simplu sarut , sau mirosul partenerul parfumul , preludiul

apoi cum zici tu ca ai sclaveti care au limite , ete asta pe mine ma enerveaza , pai ori esti sclavete ori nu , acum str8 , ori o faci cap coada si iti incerci limitele vezi ce merge si ce nu ori nu te mai baga in carti sa ma plictisesti si tu cu angoasa ta existentiala , ca ai vrea da nu te lasa mamica sa te joci cu loptetica in nisip

mie nu mi plac indecisii si nici nu am timp de ei ,eu am fost o tipa f decisa de cand m am nascut :twisted:

acum ref la share infos , eu intelesesem la ce se ref SFG cu controlul din pvt , nu am inteles insa atata secretomanie pe SmartGirl da in fine businesul ei
fetish
VETERAN
VETERAN

Mesajde SmartGirl » 07 Feb 2014, 03:36

fetish scrie:acum ref la share infos , eu intelesesem la ce se ref SFG cu controlul din pvt , nu am inteles insa atata secretomanie pe SmartGirl da in fine businesul ei

Cine a zis ca e secretomanie :)? Am vrut sa vorbim, ca sa stiu exact ce o intereseaza, fara ca sa enumar "n" sites... si da sunt multe sites... ani de research :D... si nu avea rost sa o pun aici asa aiurea :)... conteaza si ce modalitati de plata o intereseaza and so on...in fine ce mai conteaza acum... am vorbit cu @strawberry.. ce pot sa zic este o fata super cool...;)
SmartGirl
User Junior+
User Junior+

Mesajde fetish » 07 Feb 2014, 04:08

ani de research nu ce rost are sa zici fara sa iasa cea , lasa prostii sa dea din casa , si tu sa sezi bine mersi .... :lol:
fetish
VETERAN
VETERAN

Mesajde SmartGirl » 07 Feb 2014, 04:40

LOL... pe mine m-a interesat altceva... aveam niste nelamuriri...erau strict pe domeniul in care ea activeaza... si ca sa nu ducem dialog aici... l-am dus in skype... that's all...

si la faza cu prostii.. nu inteleg unde doresti sa bati... cine e prost sau destept aici ?...
SmartGirl
User Junior+
User Junior+

Mesajde SFG2707 » 07 Feb 2014, 04:53

SmartGirl scrie: ...si la faza cu prostii.. nu inteleg unde doresti sa bati... cine e prost sau destept aici ?...

Nu a pomenit nimeni de destepti, doar nick-ul tau face referire la asta :mrgreen:

"Prostii" sunt cei care share-uiesc info. A fost o ironie Smart :wink: Greu te prinzi :lol:
SFG2707
User Avansat
User Avansat

Mesajde SmartGirl » 07 Feb 2014, 04:57

SFG2707 scrie:
SmartGirl scrie: ...si la faza cu prostii.. nu inteleg unde doresti sa bati... cine e prost sau destept aici ?...

Nu a pomenit nimeni de destepti, doar nick-ul tau face referire la asta :mrgreen:

"Prostii" sunt cei care share-uiesc info. A fost o ironie Smart :wink: Greu te prinzi :lol:

Off doamne, doamne ca tare chef am eu sa stau sa citesc printre randuri.. eu spun omului in fata... nu las loc de ironii si alte chestii ..in fine... seara buna tuturor si spor la citit si interpretat printre randuri :D!

P.S. si da eram " stupid" daca sharuiam aici :D... dar cum am zis mai sus.. am dorit sa fac schimb de niste informatii cu @strawberry and that's all.. am mai primit ceva pm's pt sites si binenteles ca au fost ignored ;)!

PPS: Pentru mine a contat foarte mult atitudinea ei si cum a cerut informatia :).
SmartGirl
User Junior+
User Junior+

Mesajde fetish » 07 Feb 2014, 04:58

da de aia e si forum sa facem schimb de inf pe skype/mess/pm/facebook ah si sa ne dam interesanti in rest ....
fetish
VETERAN
VETERAN

Mesajde fetish » 07 Feb 2014, 05:31

adica mai pe ro tradus ,, fraieri,, aia care care zic pe mocca , avem o atitudine deosdsebita cand trebuie sa platim comision , mai maai maii cum iese omul la iveala :mrgreen:
fetish
VETERAN
VETERAN

Mesajde SmartGirl » 07 Feb 2014, 05:40

fetish scrie:adica mai pe ro tradus ,, fraieri,, aia care care zic pe mocca , avem o atitudine deosdsebita cand trebuie sa platim comision , mai maai maii cum iese omul la iveala :mrgreen:

LMAO... cum zici tu... eu si @strawberry stim exact ce conversatie am purtat... nicicum ce se lasa sa se inteleaga....din unele quote's ...precum ca ea aprofitat de bunatatea mea si invers... ma faci sa zambesc :)... hai somn usor tuturor sau spor la banuti celor care intra la munca! :)
SmartGirl
User Junior+
User Junior+

Mesajde JustModel » 07 Feb 2014, 08:51

a aparut o clona a spaniolului cumva?
JustModel
User Activ
User Activ

Mesajde SmartGirl » 07 Feb 2014, 12:16

JustModel scrie:a aparut o clona a spaniolului cumva?

lol... hai ca asta-i culmea.. serios... no comment
SmartGirl
User Junior+
User Junior+

Mesajde strawberry » 07 Feb 2014, 12:34

Eu ce am putut sa spun, am spus, ca nu v-a fost de folos si oricum stiati toate astea e alta mancare de peste. Avem opinii diferite si asta face parte din frumusetea diversitatii, in mediul online ca si in viata. Eu si Smart avem directii comune, voi oricum nu faceti dominare asa ca e firesc sa avem viziuni diferite. In ce priveste realul am experienta si acolo, nu cine stie ce dar suficient incat sa mi foloseasca online, iar diferenta nu este mare, dupa parerea mea, diferenta de abordare, nu feelingul propriu zis, aici e altceva. Nu ma tenteaza sa accept provocari, eu sunt foarte multumita de stilul meu si chiar am avut noroc sa o intalnesc pe smart aici, am vorbit foarte misto, discutii care doar ar fi aprins inutil contraziceri si spirite pe aici, nu simt nevoia sa fiu criticata sau aprobata ca sa ma expun prea mult. Altfel multumesc pentru bunele intentii si bafta multa in continuare.
strawberry

Mesajde SFG2707 » 07 Feb 2014, 14:45

Strawberry, ce ai spus tu, va fi de folos. Daca nu noua, altor membri. Am si spus asta. Nu are rost sa ma rastalmacesti :!:
Spui ca noi oricum nu facem dominare. WTF! Tocmai ti-am spus ca desi nu lucrez pe Fetish am membri ce se vor dominati si ma lovesc de frustrarea cu end private. Tu din asta ai inteles ca eu nu fac dominare? E adevarat ca dominarea ce o fac eu, in general, nu se rezuma la genul de dominare "suge-mi tocul" dar crede-ma ca tot femdom e.
Eu m-as bucura ca atat tu cat si Smart sa discutati si cu noi iar daca nu avem aceeasi viziune, big deal! Putem sa discutam chiar si in contradictoriu in limita decentei. Din discutii fiecare se poate alege cu ceva. Daca in schimb veniti si spuneti, noi vorbim pe mess ca nu avem aceesi viziune cu voi, e ca si când nu ne-ati considera demne/potrivite sa purtati o discutie cu noi. Iar asta nu e nice. Dupa cum am spus: acest forum e pentru share, nu pentru iau ce-mi trebuie si-mi vad de treaba.
SFG2707
User Avansat
User Avansat

Mesajde nudaunume » 10 Feb 2014, 23:05

Salut fetelor ! Scuze ca ma bag in conversatia voastra dar gasesc ceva pe net despre cum sa domini sclavii ? Doar intreb ,peace :D
nudaunume
User Junior+
User Junior+

Anterior

Înapoi la Despre video chat - discutii generale

• { RELATED_TOPICS }
    Răspunsuri
    Vizualizări
    Ultimul mesaj