Intarziere plata px24

Discutii generale despre activitatea de video chat. Pareri, opinii, intrebari, mod de lucru, povesti, discutii diverse despre siteuri de videochat si despre acest job in general, toate isi au locul in aceasta categorie.

Mesajde adriyana » 30 Apr 2013, 09:31

Buna,ma adresez modelelor care lucreaza pe siteul px24,ma intereseaza sa stiu daca v-ati primit banii luna aceasta (pe 25),problema mea este in felul urmator,lucrez cu ei de 1 an de zile ...si intotdeauna am primit banii la timp intr-un cont Brd
Luna trecuta am schimbat contul pe Raiffeisen.Imi apare factura facuta pe Raiffeisen ....ca si cum am fost platita luna aceasta....dar banii nu au intrat...le-am dat mail vineri...azi e marti si nici un raspuns..ce parere abveti de situatia asta?,voi cei care cunoasteti mai bine site-ul....multumesc
adriyana

Mesajde fetish » 30 Apr 2013, 09:46

la mine banutii au intrat la timp , stiu ca in genral sunt destul de prompti cu reply ul la email uri

bafta
fetish
VETERAN
VETERAN

Mesajde gooiebes » 12 Dec 2014, 00:24

Buna,

Daca exista aici persoane care lucreaza pe PX24, le rog sa imi spuna daca au primit banii pe luna octombrie.

Multumesc!
gooiebes

Mesajde hayat » 12 Dec 2014, 05:17

dap, am primit
hayat
User Junior+
User Junior+

Înapoi la Despre video chat - discutii generale

• { RELATED_TOPICS }
    Răspunsuri
    Vizualizări
    Ultimul mesaj