Intarziere plata IMLIVE

Discutii generale despre activitatea de video chat. Pareri, opinii, intrebari, mod de lucru, povesti, discutii diverse despre siteuri de videochat si despre acest job in general, toate isi au locul in aceasta categorie.

Mesajde ralu_k » 02 Oct 2012, 15:34

Salutare !

Stie cineva de ce intarzie plata pe ImLive ? Ar fi trebuit sa intr banutii de ieri . Specific ca folosesc Payoneer .
Aveti si voi aceeasi problema sau ati primit banutii deja ?
ralu_k

Mesajde cobra1981 » 02 Oct 2012, 17:32

ralu_k scrie:Salutare !

Stie cineva de ce intarzie plata pe ImLive ? Ar fi trebuit sa intr banutii de ieri . Specific ca folosesc Payoneer .

Au intrat de 20 min :D
cobra1981
User Avansat
User Avansat

Mesajde AlexAvcStudio » 02 Oct 2012, 17:45

Buna,

daca citeai primul articol pe site cu titlul " Problema bani Payoneer" gaseai raspunsul acolo . Ti-am postat si tie,ce i-am postat persoanei de acolo .
Bafta
AlexAvcStudio scrie:
Buna,

vezi prima data ,dupa ce te loghezi pe contul de la payoneer ,la Load history daca nu ai banii intrati si sunt la load "status pending" sau sa alegi tu metoda de transfer(urgenta sau in 2 zile).
Daca nu ai acolo banii, eu zic sa te linistesti si daca nu , maine dimineata sa trimiti un e-mail la cei de la site ca sa vezi ce se intampla.

Ca sa te linistesti,te asigur ca e foarte greu ca cineva sa-ti schimbe contul de payoneer din contul de imlive,pentru ca sunt anumiti pasi mai greu de parcus de un hacker fata de alte siteuri(unde poti schimba contul intr-o zi) . Asa ca stai linistita .....
Asta daca nu deja sunt intrati :)
AlexAvcStudio

Mesajde ralu_k » 02 Oct 2012, 19:37

AlexAvcStudio scrie:

Buna,

daca citeai primul articol pe site cu titlul " Problema bani Payoneer" gaseai raspunsul acolo . Ti-am postat si tie,ce i-am postat persoanei de acolo .
Bafta
AlexAvcStudio scrie:
Buna,

vezi prima data ,dupa ce te loghezi pe contul de la payoneer ,la Load history daca nu ai banii intrati si sunt la load "status pending" sau sa alegi tu metoda de transfer(urgenta sau in 2 zile).
Daca nu ai acolo banii, eu zic sa te linistesti si daca nu , maine dimineata sa trimiti un e-mail la cei de la site ca sa vezi ce se intampla.

Ca sa te linistesti,te asigur ca e foarte greu ca cineva sa-ti schimbe contul de payoneer din contul de imlive,pentru ca sunt anumiti pasi mai greu de parcus de un hacker fata de alte siteuri(unde poti schimba contul intr-o zi) . Asa ca stai linistita .....
Asta daca nu deja sunt intrati :)

Nu am zis ca nu stiu sa folosesc Payoneer LOL . Doar ca nu erau banii intrati . Mai este un topic deschis de cineva cu aceeasi problema .
ralu_k

Mesajde BlueEyes19 » 03 Oct 2012, 08:20

ralu_k,platile s-au facut ieri.Daca te uitai la sectiunea "news" din contul tau de model ,ai fi vazut ca ei au anuntat ca vor face platile pe 2 .
BlueEyes19

Mesajde Erika20 » 13 Noi 2012, 22:58

Buna! Sunt noua pe site ! Ma gandesc sa imi fac cont pe ImLive. Imi spune si mie cineva care sunt modalitatile de plata? :)
Erika20

Înapoi la Despre video chat - discutii generale

• { RELATED_TOPICS }
    Răspunsuri
    Vizualizări
    Ultimul mesaj