Intamplari funny sau mai putin funny din domeniu :)

Discutii generale despre activitatea de video chat. Pareri, opinii, intrebari, mod de lucru, povesti, discutii diverse despre siteuri de videochat si despre acest job in general, toate isi au locul in aceasta categorie.

Mesajde GlamourFoto » 21 Aug 2013, 11:34

Buna, cred ca marea majoritate deja ma stiti ca fiind Adrian ~ glamourfoto, ideea acestui topic sa intiparit in mintea mea de mult timp, pentru ca intrand in contact cu multe persoane din domeniu atat modele independente cat si owneri de studio am inteles anumite lucruri care m-au determinat sa il scriu si am sa explic imediat ce se doreste prin acest topic.

Asa cum se subintelege din titlul acestui articol invit toate persoanele din industrie atat modele cat si studio owneri sa impartaseasca toate lucrurile funny sau mai putin funny pe care le-au vazut (sau le vor vedea) in aceasta activitate:

Ca model poti mentiona toate lucrurile funny vazute, chiar daca seamana ce ai trait tu cu cu ce a spus alt model cu 10 posturi in urma nu conteaza, vrem sa auzim experienta ta, fiecare lucru este deosebit si vrem sa il auzim de la tine.
De aceea te invit sa scrii sa impartasesti cu mine, sa mai bine spus cu noi colegii din domeniu experientele tale:
- l-ai vazut pe HardJohn in pantofi de dama si dat cu ruj? spune-ne sa ne amuzam si noi.
- ti-a intrat membrul in room pt anal show si pana la urma privatul a durat cateva ore si doar ati vorbit? foarte frumos spune-ne si noua sa ne bucuram, sa vada si modelul care poate plange ca este dezamagit ca se poate.
- ai avut privat cu 3 persoane odata si ai facut mai multi $$ ? spune-ne si noua
- ai plecat in vacanta? Super .. unde?
Si tot asa.
Lucruri mai putin placute:
- suportul de la siteul X a cerut sa ai tablou pe perete
- membrul x care a stat fix 3 secunde in pvt sa dus si a facut plangere ca ai tras de timp, efectiv toate lucrurile negative, impartasind experienta ta poti primi un sfat o sugestie sau o vorba buna care sa te ajute pe mai departe, efectiv te poti descarca de energiile negative.

Chiar nu conteaza daca experienta ta nu se ridica la nivelul lucrurilor spuse de X sau Y, acest lucru nu conteaza trebuie sa fie ceva personal, mica ta bucurie sau tristete , sa spui un lucru care te ajuta pe tine sa de relaxezi, sa scapi de stres sau efectiv sa afirmi ca este o zi minunata.
( efectiv poti scrie ce vrei tu despre tine si experientele, trairile tale)

Ca studio owner ne poti impartasi experientele din timpul interviurilor, ce asteptari au modelele si cum doresc ele casa si masina in prima luna de munca in care bineinteles ele nu vin ca a venit mos craciun de 4 ori. :roll:
Sau cum vin modele care nu au mari asteptari si care reusesc sa se ridice foarte mult prin munca si ambitie, totodata si cealalta versiune cand vine la angajare "modelul perfect" frumoasa etc si care lucreaza de 4 ori mai putin decat un model normal si renunta la sfarsit zicand ca nu e ceea ce isi doreste.
Discutiile avute cu suportul de la site, unde suportul este total pe langa tehnica si nu vrea sa te ajute sa rezolvi problema x.
Efectiv toate lucrurile pozitive sau mai putin pozitive din activitate.
Atentie - rog sa nu se faca abuz transformand articolul in unul de reclama ( referitor la studiouri)

Ce se doreste prin acest topic?

Modelul de chat in special cel independent este oarecum stresat, frustrat, nu are cu cine sa vorbeasca sa impartaseasca ce se intampla in camera de lucru efectiv se izoleaza de lume, pentru ca prietenelor ei nu le poate spune ce face si subiecte de discutie "comune" despre activitate nu exista.
Efectiv momentele in care modelul poate sa impartaseasca experientele personale nu sunt si cu siguranta aceasta "inchidere in sine" nu este un lucru foarte benefic, pentru ca omul trebuie sa socializeze.

Un topic de acest gen in care toata lumea contribuie poate sa ajute la starea generala a multor persoane pentru ca este minunat ca omul / modelul sa poata zambi.

Este un lucru mic dar cu impact foarte mare, poate ziua nu este cea mai minunta dar intri pe forum si vezi o intamplare amuzanta care te poate scoate din starea respectiva sau efectiv experienta altui model te poate imbarbata si ajuta sa poti merge mai departe.

Romania inca este o tara comunista in gandire pentru ca asa am fost crescuti, inca nu suntem liberi cu adevarat, inca suntem pusi la colt daca iesi din tipare, asa este si cu modelele de videochat inca sunt considerate "femei usoare" sa nu spun c.... si este posibil ca un topic de acest gen sa ajute si sa deschida mintea celui nestiutor.

Daca romanul de rand citeste si vede ce inseamna munca de chathost, daca traieste alaturi de model momentele de bucurie si veselie cand se intampla cine stie ce, sau daca vede cum modelul se smereste si indura anumite tratamente / jigniri sau daca vede cat de usor un model poate sa ingenuncheze un barbat in toata regula, este posibil ca sa nu mai priveasca cu ochi rai si sa respecte munca de chathost mai mult.

Bineinteles acestea sunt doar supozitii, mi-as dori foarte mult ca acest topic sa fie unul viral si lumea sa se implice, efectiv sa iti faca modelul cont pe forum special sa posteze in acest topic, ar fi ceva minunat si cu siguranta ar duce la destinderea atmosferei, care stim si noi ca este destul de incarcata,

Spor acolo.

P.S. Primele 297 de replayuri o sa fie mai grele,
asa ca ce mai astepti scrie experienta ta sa ajungem mai repede la 297 replayuri!
GlamourFoto
VETERAN
VETERAN

Mesajde cobra1981 » 21 Aug 2013, 14:30

Uite Adriane sa fiu eu primul :) ...am ajuns la owneri cu interviul....si primul lucru care mi-a venit in cap a fost o "domnisoara" care ma sunat ca vrea sa ne vedem sa discutam mai multe...o chem la sediu...fain frumos o servesc cu ceva....ii explic cat am putut eu de bine si dupa o intreb: Ceva intrebari?...ea foarte sigura pe ea zice: nu nu am inteles totul....dar eu stand asa o vedeam asa putin pe ganduri si sa fiu sigur o mai intreb odata: sigur?sigur?...ca te vad asa cam nedumerita...si ea timida fata zice: pai as cam avea o intrebare...cam cati CLIENTI voi avea pe zi?...si eu ii zic pai sa dea Domnu sa ai cat mai multi...zic poate vei avea cateva zeci...poate doar cativa poate cateva sute....si ea mirata zice...CATEVA SUTE????....si eu zic daaa pai e normal...vizitatori vei avea si mii...si ea mirata zice O SA MA VADA MII DE OAMENI??? si eu zic DA....ce ti se pare asa anormal?....la care ea zice: pai eu in toata viata mea am facut sex cu 10 barbati.....si acum asa din prima sa fac sex cu cateva sute zilnic?????....la care mi-a picat fata si sincer nu staim ce sa fac...sa rad,sa plang? :))))Doamne apara-ne :)))))pe moment nu a fost asa funny...am crezut ca tampesc cand am auzit :)))))dar dupa ceva timp ne-am amuzat copios si sincer si acum rad gandindu-ma la respectiva....chiar nu am stat sa ma gandesc ce era cu ea:))))) parca si acum o vad cat era de concentrata :))))
Sper sa intelegeti cat de cat,dar sincer chiar a fost funny/trist ....asta se pune la ambele :)))))
cobra1981
User Avansat
User Avansat

Mesajde fetish » 21 Aug 2013, 19:17

oho aici e de mine , ca eu ma cam amuz zilnic , mereu gasesc cate un nebun de care sa fac olecuta de misto :

1. am avut un regular , pe cams , un japonez din Yakuza , omul tatuat fioros tot ce ii trebuie , cicatrici etc , dar avea un mare defect o putza mica mica cat o furnica si adora sph ul :lol: :lol:

2.luna trecuta eram online , actiune , armonie in pvt toata lumea incinsa acolo , eu cu sunetul data tare ca era in pvt un englezoi si vb zici ca mesteca constant prune , cand in toiul actiunii un tunet afara , incepuse furtuna , eu mai agitata de fel din cauza tiroidei , trag un zbieret , englezoiul in culmea pasiunii a sarit in sus de numa , s-a speriat am zis ca face naibi infarct :mrgreen:

3.am de ceva timp un regular care are tot una bucata putzulica cat o putza de furnica si caruia ii plac tipele f inalte care sa poarte eventual 55 la picior sau 76 si sa isi masoare /compare putza cu talpa persoanei

4.am cazut in timpul showurilor de nenumarate ori , paana m -am obisnuit sa stau fiza intr -o pozitie

5 .am un regular de ceva timp pe imlive care are un cap rotund perfect rotund c o bila , e tuns la chelie si are niste ochelari rotunzi , arata criminal tipul , mori de ras instant , eh si in toiul pvt mai baga si fata in camera , o data m- am abtinut , a doua oara iar , iar a 3 a oara m -a pufnit un ras de numa , da el cica te fac sa razi nu ? :mrgreen: . seamana cu un dorf :)

6.acum hat timp am avut un pvt cu un idiot care vroia neapaarat sa imi trimita mie o poza cu amaraciunea lui de dick , omul era in timpul serviciului , intr-un birou singur undee xista un copiator si mi -a venit idea sa ii zic sa si -o traga la xerox , idiotul de graba sau stiu eu cum in loc sa puna incet capul peste instrument l -a scapat destul de sus , pvt ul s =a terminat cu un urlet :mrgreen:

7 , aveam acum cativa ani un nene care facea sex cu o oita de plastic , glonflabila , care mai si macanea din cand in cand , in fine facea ca o oaie, era ca la zoo

8.am avut un nene care in timp ce regula o papusa gonflabial s-a spart aia , eu era sa mor de inima , ala saracu avea o fatza , criminal omul

9.am un nene caruia ii place sa imi ramana bijuteriile fixate pe degete , si sa ma chinui sa le scot , dau cu creme si altele

10.am un nene care e axat pe faza cu shrinkingul , vrea sa fie asa de mic inccat sa traiasca intr-o masea a mea , si avea o fantezie ii placea sa ma vada mestecandu-l , asa ca aveam niste maimutoi cu maini si picioare , in forma de baietei , care se gasecs in oua kinder , am plimbat unu din alea prin gura pana m -am plictisit :mrgreen:

11 . de fiecare data cand am pvt cu baloane , mi -e aiurea sa le sparg cu toate ca asta e esenta pvt ului , da nu stiu mi -e mila de ele , plus ca oricat de pregatita sunt ma sperii

12. asta e criminal , pe aw am avut un regular care e inebunit dupa tortura si visa sa isi scoata ochii sa mi - i faca cadou si eu sa iistrivesc cu tocurile , noh f amuzant tot pvt ul , noroc ca exista jeleuri in forma de ochi si erau si f reale

13 asta e la cap oftici : am un regular transexual , care are niste picioare criminale si o colectie de pantofi Jimmy Cho , si io nu am ami satur privindu -i , pantofii , nu labarii

mai scriu
fetish
VETERAN
VETERAN

Mesajde GlamourFoto » 21 Aug 2013, 19:56

Super... sa spart gheata mai sunt doar 295 de posturi sa fie totul in regula :)

Cobra, clar e 100% vina ta nu ai explicat suficient de corect, de fapt asta este perceptia romanului asupra activitatii si trebuie intr-un fel sa o schimbam cu una mai buna.

Fetish, hahahha :)) nu spune toate nebuniile odata ca mai avem nevoie de doze de ras oricum criminal de la 1 la 13 tot a fost maxim de amuzant, personal am ras copios la 6-7-8-10 imagindand-mi fiecare moment in parte. Genial ce sa mai.

Asteptam si alte impresii experiente si tot restul si este posibil cat de curand sa mentionez si eu 2-3 chestii funny din timpul sedintelor foto :) ca se mai intampla si dintrastea :twisted:

Spor acolo.
GlamourFoto
VETERAN
VETERAN

Mesajde trompi » 21 Aug 2013, 22:00

mda,.... interesant topic :mrgreen: sincer nici nu stiu cu ce sa incep dar am sa incep cu intaplare mai actuala de vreo luna asa si apoi rvein cu altele ca nu am timp sa scriu...Eu am un stil mai cinic asa din cand in cand in sensul ca in privat imi place sa ma joc si cu mintile lor nu neaparat ma gandesc doar la bani, macar asa sa vad eu ce se ascunde in spatele unui creier excitat loool
Si uite asa intr_o seara intra Xulescu in privat pe nepusa masa neivitat, repede, fara buna ziua fara nimic si imi tasteaza 'Je suis chaud'...La care eu, ca o vaca de aia care rumega pe o rala(eram deja in alt privat mai soft preocupata cu tastatu) ii zic: Da bine bai Bula, daca esti chaud du-te si sari tata pe geam,c- ai sa te mai racoresti putin :mrgreen: Si-i inchid privatul in nas, dupa care revin peste 2 minute in free...Nici nu stau doua secunde si Bula din nou privat....La care eu cu aceeasi privire tampa de vaca rumeganda il intreb: Ei bine bre, cum e? Ai sarit? :mrgreen: La care el imi raspunde: Nu inca, astept sa ma mai incalzesc putin :lol: Voila!
Eu cel putin nu ma pot abtine sa nu-i critic, ii mai vad pe unii cu un tapet de asta de pe vremea lu pazvante chioru le zic sa-l schimbe ca nu dureza o viata si alte chestii de genul asta...
trompi
VETERAN
VETERAN

Mesajde BlueRay » 21 Aug 2013, 22:43

Funny: un privat cu un moshulica imbracat in corset si tutu roz - tipul durduliu, cu par alb care incercuieste o cheliuta stralucitoare. In rest, stockings, heels, portjartier - totul roz. Dupa ce i-am admirat extatic costumatia, si-a pus dildo in functiune, cu gemete si tot tacamul. A fost foarte fericit pt ca pe tot parcursul show-ului l-am facut in toate felurile. Ii place sa fie umilit. Mda.

Cum lungesc un privat care in mod normal ar fi doar cu ''actiune''? Cu edging (printre altele, dar asta e ultima mea fitza, am invatat-o de la un submissive). Am vazut ca o fantezie interactiva si fraze de genul ''hold it for me baby''/''keep it hard till i let you cum'' etc :roll: duc un pvt de la 10 min pana la peste jumate de ora. De vreo 2 luni ma joc cu chestia asta si... imi place :D (bine, nu am pretentia ca am inventat apa calda, pur si simplu am zis ca merita povestit - pt mine tot la capitolul funny stuff intra :wink: )
BlueRay

Mesajde joesancez » 22 Aug 2013, 01:48

Am ras copios, cu lacrimi chiar trompi imi si imaginez atitudinea de persoana ultrasictirita, nici fetish nu a fost mai prejos cu povestioarele ei, foarte bine blueray tot timpul e loc de mai bine.

Una din chestiile amuzante pe care le pot spune: am vazut pe web un mosulet care avea lipite cu scoci de chelie doua CDuri care atarnau in dreptul ochilor, cu partea stralucitoare in exterior arata groaznic de comic, semana cu un extraterestru.
Ceva de acest gen:
http://thumbs.dreamstime.com/z/young-ma ... 465797.jpg
joesancez
VETERAN
VETERAN

Mesajde IsaGlamChat » 22 Aug 2013, 09:00

Intamplari funny au fost multe,in atatia ani pe unele nici nu le mai tin minte dar cateva mi-au ramas intimparite in cap si ma umfla rasul si acum cand imi amintesc.
Acum vreo 10 ani ,vrand sa fac pe sexosenia intruchipata si sa-l dau pe spate pe un nene,am zis sa-i fac si eu un dans,m-am ridicat eu pe celebrele-mi tocuri de 15 si pentru ca barelly puteam sa stau pe ele,m-am sprijinit cu mana de polita biroului pe care tineam tastatura,scrumiera,cafeaua si alte 1000 de tampenii si nenorocita a cedat :))))))Cazatura a fost memorabila dar absolut tot ce era pe birou mi-a cazut in cap si pe mine si aveam ma nene si in fund cafea si mucuri de tigari ,pixuri ,draci ,laci tot ce era pe birou,membrul saracu` scria''my love where are you? are u alright?'' si eu nu ma puteam ridica de acolo de durere,cred ca mi-a luat vreo 5 minute sa ma dezmeticesc si cand am aparut mai nene cu parul mozolit in cap de cafea si vreo 2 mucuri agatate in el si m-am vzt in camera 20 minute am ras incontinuu amandoi,s-a dus dracu si privat si tot dar tipul mi-a fost regular pana in ziua in care nu am mai intrat online si de fiecare data cand venea si ajungeam la partea de show imi spuneam razand ''no striptease okay? i still need u alive'':)))))))
Alta intamplare a fost tot cu un nene foarte simpatic,ajungem la partea de show in care-i spun '' i wanna grab ur hair '' la care tipul sta cam un minut si scrie '' i wish u luck ,i am bald'',la fel tavalit pe jos de ras,dus dracu private,si-a luat camera ulterior si era ca in palma in cap:)))
Alta care mi se pare funny ii apartine unui fost model de-almeu,vine partea de ''cum'' la care membrul zice ''shoot me,shoot me'' iar tipa face degetul pistol si incepe sa-l impuste pe ala ca in western,bine ca nu avea pistol cu adevarat....nu nimeream messul sa-i spun la ce se refera:)))))))))))
Mai am multe dar mai las si pentru un viitor post:))
Despre membri nu-mi place sa vb ,unii au fost tampiti de-a dreptul,ciudati,nebuni,psihopati si toate cele dar asa cum au fost ei eu aveam o vb in chat ''i dont kiss and tell'',fara ei nu as fi avut nimic la ora asta,sa spunem ca o forma de respect nu-mi place sa-i vorbesc sau sa fac misto de ei.Intamplari funny pe viitor de la interviuri:)))
IsaGlamChat
VETERAN
VETERAN

Mesajde curious.me » 22 Aug 2013, 21:12

Mhm sa vedem,au fost multe,nu mi le-amintesc pe toate.
- un tip pe streamate:Hi I'm Paul,I'm gay.Do you like taking things up your ass?
me:no do u? ;acelasi raspuns de fiecare data cand intra si ma intreba asta.
-pe xlove,privat vroiam sa fiu gazela sexy si ma onduiam si tot asa, sa aman stripteasul,iar pe fundal se auzea salam de la o colega.Cand vad cu litere de-o schioapa Salam cel mai tare:)) eu:vous savez Salam,manele?ala da da dance,si uite asa am dansat pe manele.Si el dadea din buric:))
-cand ma plictiseam mai fredonam o melodie doua,chiar faceam karaoke.Cand ma asteptam mai putin intra un tip in privat cu chitara bass in mana si imi spune:"Baby let's rock this shit' si asa am cantat "I love rock'n' roll'',sau ''We will rock you''.Tipul in tinerete fusese intr-o trupa rock.Avea tot felul de instrumente.
Si una mai putin funny, dupa 3 ani de amicitie, privaturi,promisiuni ca vom fi unchi respectiv matusa pt copiii lui/mei,un regular imi spune ca nu putem sa mai vorbim.Iubita lui romanca i-a interzis sa mai vorbeasca cu mine,dupa ce i-am spus ca vrea doar banii lui.
curious.me
User Junior
User Junior

Mesajde andromaca_mulge_vaca » 22 Aug 2013, 21:22

un tip cu leptop , leptop cu webcam ca sa-l vad si eu pe el.
in baie.
la el in baie.
o baie jegoasa, un bec chior.
leptopu pus pe marginea cazii ca sa-l vad eu cat mai "mare".
zice ... sper sa nu fac zgomot sa se trezeasca nevasta-mea....
deodata ...bang , usa din spatele lui se da de perete, baiatul se sperie , leptopul cade in apa de la rufe , fiindca se scufunda incet si oblic....apoi s-a luat imaginea.
dar nu s-a intrerupt pvtul imediat, a mai durat vreun minut.
per total a cheltuit vreo o suta, bani cu care ar fi putut zugravi mizeria aia de baie si ii ramanea marunt sa cumpere si-un bec.
andromaca_mulge_vaca
VETERAN
VETERAN

Mesajde andromaca_mulge_vaca » 22 Aug 2013, 21:33

am uitat sa spun ca el se asezase in fata cazii pe un scaunel mic de lemn si in clipa cand a bubuit usa a avut o asemenea expresie pe fata, o expresie de soc si groaza (literally) de nu vezi nici in filmele cu nazisti.
pacat ca nu am apucat sa vad si nevasta cea feroce !
andromaca_mulge_vaca
VETERAN
VETERAN

Mesajde Aurora » 23 Aug 2013, 10:06

Intamplarile mele funny acum si mai putin funny atunci au legatura cu cazaturile :D O perioada de timp am lucrat la birou pe scaun si pentru ca ziceam eu ca stau mai confortabil si arat mai sexy mi-am pus picioarele pe birou, rezultatul a fost ca m-am dus pe spate cu scaun cu tot si de parca nu era suficient am tras si laptopul de mouse dupa mine. Eram in privat , pe scaun desigur , la care tipul imi zicea sa desfac picioare si sa le ridic sus, sus de tot, zis si facut dar tipul vroia tot mai sus pana am aterizat iar pe spate de data asta am bubuit cu talent iar sotul a navalit peste mine in camera speriat probabil de zgomotul meu de balena esuata, la care tipul imi zice "BB nu ziceai ca esti singurä? " la care eu " Stai linistit e instalatorul, am o teava infundata si a venit sa o repare" culmea este ca tipul chiar a crezut :mrgreen: Am mai cazut de doua ori in timpul privatului, o data in baie si o data tot de pe scaun, pentru ca un tembel a avut ideea ca eu sa stau in picioare pe scaun, eu mai tembela ca el m-am ridicat , ma credeam Nadia Comaneci si ma tot laudam ca am un echilibru perfect , aia a fost o cazatura memorabila pentru ca atat de tare a fost cazatura incat mi s-a oprit respiratia si de data asta sotul nu a mai navalit peste mine speriat probabil de ultima oara cand am arata spre el si i-am zis ca orice ai auzi , orice s-ar intampla nu mai intri peste mine , nici nu puteam sa respir da sa il strig , am zacut acolo ceva timp si intr-un final am reusit sa ma ridic la care tipu imi zice "Hunny e cel mai amuzant lucru care l-am vazut in viata mea " :evil: Aceste cazaturi m-au costat, un display, o tastatura si un hard disk la laptop .
Aurora

Mesajde fetish » 23 Aug 2013, 10:49

tare joe faza cu mosuletul si cd urile :lol: :lol:

noh la mine cea mai funny cazatura o am de la o sedinta photo , aveam eu o fantezie ca arata bine sa faci dus in cada , goala da cu garter belt , nu stiu cum ii zice in ro , stockings si tocuri cui

bun , zis si facut , desi toata lumea m -a avertizat ca e o idee proasta ca pot aluneca si pot sa cad , eu nu , batman , batman; incepe sedinta foto , apa curgea eu ma udam , pozaru filma , lume happy , happy , bun la un moment data omu isi schimba pozitia si vine mai aproape de mine , moment in care eu am proasta inspiratie sa incerc sa ma misc , sa imi misc picioarele de fapt , bine inteles ca am cazut in cada si l -am tras si pe nena pozaru dupa mine , cu aparat cu tot , sapunuri , chestii

noi 2 ne-am bubuit bine , s-a lasat cu vanatai etc , aparatul s-a facut muci , noroc ca omul a fost finut si am platit 50-50 aparatul , asa ca m -am lecuit de idei traznite :lol:

alta faza haioasa am patit -o la cuplu , cand lucram , intra un nene cere el acoloc e vroia , noi sa ne miscam pozitia , ne -am miscat contratimp , moment in care cotul meu a intrat in contact cu tampla sotului , i -am dat -o de l-am lasat lat pt cateva secunde , m -am speriat de numa :(

acum de prin show uri cu memebrii trazniti :

1.una bucata membru care , batea o roata de branza , dadea cu ea de pereti , isi baga diverse parti ale corpului in ea , explicatia , relativ simpla , lucra la o fabrica de branza si ura branza

2 , grupul vesel al satanistilor (erau aici mai multi memebrii diferiti ) cu care faceam vraji , incantatii ,penatagrame , aveam cacarte de vraji de ep amazon luata potiuni magice numai sa vina Satan pe pamant , aici se putea broda cat te ducea mintea

3.un nene caruia ii placeau / adora gandacii strivit si saptamanal ii colectiona pe aia gasiti intr-un borcan si mi -i aducea ca si cadou in pvt

4.un regular care vrea timp de 15-20 de min sa ii fac miscari de karatte , treb sa ma imbrac in kimono , am si centura , tot tacamul

si mai sunt , revin cand mi-i aduc aminte

eu recunosc ca ma amuz enorm pe seama turbatilor astia , si mi se pare incredibil , cum iti poti cheltui banii pe idiotenii din astea , adica nah as intelege daca vi la o laba la un f...g in cur , la realizat o fantezie ceva da cand tu vii sa faci satanism , sau alte si alte traznai cum am mai scris cum naibii te astepti ca lumea sa te ia in serios

sincer eu sunt f open mind si inteleg fetishurile nu ma deranjeaza nici o minoritate sexuala , inteleg cand vrei sa te eliberezi , dar ex astea pe care le -am dat eu cel putin sunt incercari de a iesii in evidenta , ca nu cred ca un om nici macar mai special asa , are un fetish cu gandacii

sa am iertati
fetish
VETERAN
VETERAN

Mesajde IsaGlamChat » 23 Aug 2013, 11:17

Intamplare funny de la interviu,eu eram ocupata si interviul cu un nou model l-a tinut sotul,fata a venit la angajare cu mama din dotare, fata imbracata cu palton lung pana la glezne,etc,era iarna,tinand paltonul pe ea tot timpul discutiei,mai mult a vb mama decat fata,dupa discutarea detaliilor care se apropiau de final,mama i-a spus fiicei'' ia dezbracat-te draga sa vada domnul daca arati bine'':))Fata s-a ridicat in picioare,si-a dat paltonul jos,evident avea o fusta foarte scurta si un tricou,sotul a mormait un ''doamna nu este nevoie ,fata este okay si nu prea ne intereseaza aceste aspecte care sunt mai putin importante'' la care mama-sa'' ia fa draga niste piruete ce stai ca o stana de piatra''.In fine,mama-sa very open mind tho:))A fost funny si am ras cand mi-a povestit sotul cu mentiunea'' next time sa te duci la interviu dar pun pariu ca nu o sa ai sansa unui semi striptease'':))))
Alta intamplare funny,pe cand aveam fete si in cat girls,unele mi-au cerut toys,okay o sa va cumpar,evident ma gandeam la ceva micut dar am zis sa intreb,pai cam cat de mari sa fie toys?Ah sa nu fie mari ca nu pot mi-a spus una,okay ,dar ce marime?Hmm,pai sa nu fie mai mare de 22 cm ...:))))Ma gandeam,doamne ce invechita sunt,si eu ma gandeam la ceva minuscul gen 10 cm maxim..oh well,pana la urma am fct compromis si am luat 12cm.
O intamplare funny de sedinta foto pe care sunt sigura ca Adrian si-o aminteste si acum:))Modelul avea probleme in ziua aia ca niciodata cu stomacul,din pacate avea o lenjerie care nu-i permitea sa foloseasca baia pana dupa sedinta,in chiloti avea ceva indispensabil pentru poze,la un momendat foto in pozitia stand pe ciuci cum se zice,obiectul din chiloti a cazut cu un zgomot ciudat ,Adrian a intors capul ,god knows la ce s-a gandit dar nu era aia,era doar obiectul de recuzita care a alunecat din chiloti:)))))Toata lumea a ras copios,fata saraca era toata rosie la gandul ''ce s-o fi gandit adrian ca a cazut?'':))))))
IsaGlamChat
VETERAN
VETERAN

Mesajde SFG2707 » 23 Aug 2013, 11:26

Am avut si eu un satanist din asta si, desi i-am spus ca nu sunt into, el tot a intrat in pvt. A dat drumul la camera si ce sa vezi: un tip asa la 25-30 de ani, frumusel foc, cu niste matanii invartite in jurul penisului. E singurul satanist ce l-am avut vreo data in pvt. Cand l-am vazut, primul meu gand a fost: de te-ar vedea Becali ... :lol: ( asta pentru ca pe Becali il tot vedeam cu mataniile rugandu-se la meciuri etc. ).Tot privatul am ras ca o nebuna si ala nici gand sa plece. A stat omul vreo 30 min si tot ce dorea era ca eu sa pretind ca sunt diavolul intruchipat in femeie fatala careia el incerca din rasputeri sa-i reziste dar careia, in final, sleit de dorinta, i se supunea :mrgreen: La sfarsit, omul mi-a multumit, m-a salutat si parea foarte satisfacut. Un satanist civilizat :lol:
SFG2707
User Avansat
User Avansat

Mesajde WinXPfather » 23 Aug 2013, 12:06

Ma incearca un sentiment care in general nu prea ma caracterizeaza. Invidia. Sunt invidios pe experientele de care are parte Adrian. De ce nu mi-a venit ideea sa fiu fotograf oare?! Nu cred ca as fi scapat vreun cadru erectiei.

Totusi nu inteleg de ce si-a ferit privirea, ca nu mi-a parut a fi un tip timid :)).
WinXPfather
VETERAN
VETERAN

Mesajde GlamourFoto » 23 Aug 2013, 17:56

Nici nu pot descrie.... cat un bostan a crescut inima cand am aflat ca WinXp e invidios pe mine / pe experiente ...

P.S. Cand am sa am nevoie de asistent te chem ok?
Dar vezi ca e vorba de munca grea, adica nu asistent de la spital cu manusi si alte alea.
GlamourFoto
VETERAN
VETERAN

Înapoi la Despre video chat - discutii generale

• { RELATED_TOPICS }
    Răspunsuri
    Vizualizări
    Ultimul mesaj