Intamplare ciuidata payoneer !

Discutii generale despre activitatea de video chat. Pareri, opinii, intrebari, mod de lucru, povesti, discutii diverse despre siteuri de videochat si despre acest job in general, toate isi au locul in aceasta categorie.

Mesajde Intrebmult » 09 Aug 2017, 21:48

Buna tuturor , trec printr-o situatie putin ciudata .. mi-am creat cont pe payoneer.com dupa ce am citit pe aici ca este tot una cu firstchoicepay problema este ca pe niciun site unde mi-am creat cont nu am putut baga contul de payoneer ... toate imi cer firstchoicepay . Sunt la inceput inca descopar chestii deci nu fiti rautaciosi va rog . Ceva idei ? multumesc anticipat
Intrebmult

Mesajde Mery24 » 10 Aug 2017, 09:29

De pe Payoneer.com ți-ai comandat cardul sau de pe Firstchoicepay.com? Scrie pe cardul tău Choice Bank Limited? Îți spun după de ce întreb...
Mery24
User Junior+
User Junior+

Mesajde Intrebmult » 10 Aug 2017, 14:13

Cardul l-am comandat de pe payoneer.com .. nu scrie Choice Bank Limited scrie doar payoneer mastercard , USD currency etc etc ..
Intrebmult

Mesajde Nord » 10 Aug 2017, 15:18

Intrebmult scrie:Cardul l-am comandat de pe payoneer.com .. nu scrie Choice Bank Limited scrie doar payoneer mastercard , USD currency etc etc ..

Din pacate pentru dumneavoastra cardul respectiv nu poate fi folosit pe nici un site adult, doar pentru cele mainstream! Payoneer si-a transferat toata activitatea din industria adult pe firstchoice ! In concluzie o sa trebuiasca sa va faceti un nou card de data asta pe firstchoicepay.com
Nord
User Junior+
User Junior+

Mesajde Mery24 » 10 Aug 2017, 17:40

Uite de ce întrebam, pentru asta: ajutor-creeare-cont-payoneer-rog-t17017.html . În 17 iulie 2017 ai cerut detalii despre cum se face un card Payoneer.

Am intrat pe site-ul firstchoicepay.com și personal am luat de la capăt procesul de completare a datelor pentru crearea unui cont și asta numai ca să îți explic ție pas cu pas cum se face, pentru că mie nu îmi trebuie card, că eu am. Ți-am spus să ți-l faci pe firstchoicepay.com, și cu toate astea tu te-ai dus și ți l-ai făcut pe payoneer.com. Doar citește articolul a cărui link ți l-am pus, să vezi. Adică eu mi-am bătut gura degeaba.

Și acum vii și ceri ajutor ca să ce? Dacă nu ți s-ar fi spus aș fi înțeles, dar așa... Descurcă-te singură, că se pare că atunci când îți explică omul mot-a-mot, tot cum vrei tu faci. Fără niciun fel de răutate!

Succes la descoperit chestii!
Mery24
User Junior+
User Junior+

Mesajde Intrebmult » 11 Aug 2017, 00:57

Stiu ca mi-ai explicat cum se face dar eu deja facusem pe payoneer.com cand am vazut mesajul . Si toata lumea mi-a spus ca payoneer/firstchoicepay e acelasi site d'aia nu am facut altul . Multumesc oricum
Intrebmult

Înapoi la Despre video chat - discutii generale

• { RELATED_TOPICS }
    Răspunsuri
    Vizualizări
    Ultimul mesaj