Ce se intampla? vor scoate payonerul?

Discutii generale despre activitatea de video chat. Pareri, opinii, intrebari, mod de lucru, povesti, discutii diverse despre siteuri de videochat si despre acest job in general, toate isi au locul in aceasta categorie.

Mesajde sselena » 21 Oct 2016, 10:17

Buna ziua. Am o prietena care nu a mai primit banii de la chaturbate pe payoneer(motivul fiind ca in tara noastra ar fi ceva probleme cu fiscul!!) stie careva ceva? ce se intampla? ce va urma? credeti ca va afecta si myfreeul?
sselena

Mesajde WinXPfather » 21 Oct 2016, 11:26

Nu, si prietena ta a inteles gresit.
WinXPfather
VETERAN
VETERAN

Mesajde sselena » 26 Oct 2016, 13:51

adica? imi poti explica mai mult te rog frumos?
sselena

Mesajde eldiablo » 26 Oct 2016, 14:37

sselena scrie:adica? imi poti explica mai mult te rog frumos?

Nu = nu vor scoate payoneer
prietena ta a inteles gresit = nu au fost probleme cu fiscul sau mai stiu eu cine ( au fost ceva probleme cu un partener al Payoneer , problema partenerului a afectat transferurile bancare dinspre payoneer spre banci )
mai multe explicatii = transferurile de la site-uri pe conturile de payoneer continua fara probleme ca si pana acum ( si de la Chaturbate , si de la Mfc si de la oricare site ) - momentan nu mai sunt posibile transferurile de pe payoneer in banca ( sunt utilizatori de payoneer care nu au cont cu card atasat , au un cont virtual pe payoneer dar banii le ajungeau in conturile lor bancare )

spor
eldiablo
User Activ
User Activ

Mesajde ice999 » 27 Oct 2016, 02:51

omg..Apropo de asta, zilele trecute am vazut pe Instagram, un post de genul "Payoneer a cazut ca metoda de plata pt studiourile de videochat"...si cred ca era o gluma sau ceva de genul, dar chiar si asa, DE CE o astfel de gluma?? Ca mai apoi, a doua zi sa vad pe Jasmin, la sectiunea "news" ca au introdus Paypal ca metoda de plata! Ceva ceva tot se leaga!!!
ice999
User Junior+
User Junior+

Mesajde Morningstar » 27 Oct 2016, 07:30

Payoneer ramane in vigoare, a fost o problema cu un procesator care opera transferurile spre conturile bancare, card-urile insa nu au nicio treaba, functioneaza fara probleme.
Morningstar
User Junior
User Junior

Înapoi la Despre video chat - discutii generale

• { RELATED_TOPICS }
    Răspunsuri
    Vizualizări
    Ultimul mesaj