Am intalnit persone care cer poo...

Discutii generale despre activitatea de video chat. Pareri, opinii, intrebari, mod de lucru, povesti, discutii diverse despre siteuri de videochat si despre acest job in general, toate isi au locul in aceasta categorie.

Mesajde dakota » 06 Sep 2016, 02:19

Hello inca din primele zile in industrie am intalnit persone care cer poo..categoric am zis nu si inca zic ,am membri care vin in fiecare zi si ma intreaba daca m-am razgandit.Totusi azi nu m-am putut abtine si am intrebat un membru despre asta si cam cate fac asta a spus ca in jur de 40%..adica omg e extraordinar de mult din punctul meu de vedere,si nu judec pe mine dar am vaga impresie ca multe o fac doar pt bani..adica personal nu fac nimic daca nu-mi place..si ma indoiesc eu ca cineva o face din placere.

Si acum intrebarea zilei a facut cineva poo in private de aici? asa de curiozitate,personal nu vreau sa-mi imput acasa si cu siguranta nu as fii prea comoda in fata unui spectator deci categoric nu,e un subiect extrem de taboo. :oops:
dakota

Mesajde RedRose Iasi » 06 Sep 2016, 13:59

Am vazut live o clisma, pe free, de la sine inteles cam despre ce site ar putea fi vorba. Deci pee/poo pare a fi o nimica toata :lol:
RedRose Iasi

Mesajde alexalex101 » 06 Sep 2016, 16:47

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
alexalex101
User Junior
User Junior

Mesajde IriNuka » 06 Sep 2016, 18:36

Depinde despre ce site=uri vorbim..
Eu lucrez pe site-uri care interzic..uro/scato etc.
Dar daca ar fi alowed, is a no no :D :D
IriNuka

Mesajde dakota » 06 Sep 2016, 20:49

RedRose Iasi scrie:Am vazut live o clisma, pe free, de la sine inteles cam despre ce site ar putea fi vorba. Deci pee/poo pare a fi o nimica toata :lol:

j...?

si ewww =.=
dakota

Mesajde dakota » 06 Sep 2016, 20:51

IriNuka scrie:Depinde despre ce site=uri vorbim..
Eu lucrez pe site-uri care interzic..uro/scato etc.
Dar daca ar fi alowed, is a no no :D :D

Si pe CB interzise si totusi sunt care fac,cunosc un caz in care un a facut pee in free si in 5sec a fost blocata,dar in privat nu cred ca ei se uita.
dakota

Mesajde BlackSwan26 » 20 Sep 2016, 04:17

Intr-o buna zi o sa intalnim persoane care vor cere sa ne batem un cui in cap:) Acum serios vorbind,lasand la o parte faptul ca pe multe site-uri e interzis,nu cred ca e ok sa faci lucruri care chiar iti displac total,nush poate sunt mai comoda,dar ma gandesc,mai ales cand vine vorba de chestii din astea daca merita efortul.Stii cand am inceput ma stresam sa fie toti multumiti.Nu ii poti multumi pe toti,fie ca faci flotari intr-o mana.Cel mai bine e sa iti setezi lucrurile care ti-ar face placere sa le faci si pe alea pe care esti dispusa sa le faci,ca membrii se gasesc si pentru fete mai soft si pentru genul mai kinky. De ce crezi ca ceri multi asta? pentru ca doritoare nu prea sunt, incearca pe la fete noi,unii dintre ei chiar au un fetis pentru asta,altii vor sa vada cat de"disperata"esti pentru privat,sa zic asa.
In plus,te mai vad si altii mai arunca un ochi si asa mai departe,na cum il convingi pe ala de vrea discutii si make love ca esti o dulcica atunci cand poate a aruncat un ochi la tine din curiozitate si te vede intr-o ipostaza nu tocmai eleganta? Zic si eu
BlackSwan26

Mesajde dakota » 25 Sep 2016, 22:58

BlackSwan26 scrie:.Cel mai bine e sa iti setezi lucrurile care ti-ar face placere sa le faci si pe alea pe care esti dispusa sa le faci,ca membrii se gasesc si pentru fete mai soft si pentru genul mai kinky.

Bine zis ^^
dakota

Înapoi la Despre video chat - discutii generale

• { RELATED_TOPICS }
    Răspunsuri
    Vizualizări
    Ultimul mesaj