ce inseamna sa ai trafic bun ?

Pentru webmasteri, in special pentru cei cu profil adult video chat dar si ceilalti webmasteri care au siteri pentru adulti sunt bine veniti

Mesajde pAcu » 21 Oct 2005, 19:03

eu am inceput sa lucrez la un site cam acum o luna. acum e indexat in yahoo si astept sa imi indexeze toate paginile si google-ul. am in jur de 40-50 vizitatori unici in fiecare zi dintre care cam 8-10 ies de pe site-ul meu catre alte site-uri. Nici un ban inca :( ... Cam cati vizitatori trebuie sa am zilnic ca sa fac si eu acolo cativa $$$ ?
Apropo site-u e best-videochat-reviews.com
pAcu

Mesajde Infinity » 21 Oct 2005, 19:16

La sectiunea REVIEW am observat ca fiecare site a primit o nota. In ce baza au fost acordate notele acelea site-urilor?
Infinity
User Activ
User Activ

Mesajde pAcu » 22 Oct 2005, 11:59

pe prima pagina scrie asa: "You will find that our reviews are based on four things : the quality of the shows, the video quality, payment options, site support."
deci in functie de astea se da nota finala.
pAcu

Mesajde MARKUS » 27 Oct 2005, 06:44

Infinity scrie:

La sectiunea REVIEW am observat ca fiecare site a primit o nota. In ce baza au fost acordate notele acelea site-urilor?

cred ca e realtiva chestia..sutn multe siteuri care nu au fost punctate si lipsesc din ce au listat ei acolo...ma refer la siteuri de TOP
MARKUS
User Activ
User Activ

Mesajde KillerOrka » 27 Oct 2005, 07:01

pAcu scrie:pe prima pagina scrie asa: "You will find that our reviews are based on four things : the quality of the shows....."

Adica ai verificat tu toate fetele de pe site ca sa vezi daca au show de calitate sau cum ?

.
KillerOrka
User Junior
User Junior

Mesajde Chan » 29 Oct 2005, 23:44

pAcu scrie:eu am inceput sa lucrez la un site cam acum o luna. acum e indexat in yahoo si astept sa imi indexeze toate paginile si google-ul. am in jur de 40-50 vizitatori unici in fiecare zi dintre care cam 8-10 ies de pe site-ul meu catre alte site-uri. Nici un ban inca :( ... Cam cati vizitatori trebuie sa am zilnic ca sa fac si eu acolo cativa $$$ ?
Apropo site-u e best-videochat-reviews.com

Eu nu am propiul site de videochat, dar am in jur de 30 de free site-uri pentru acelasi affiliate(aponor pentri phone sex cu webcam, sau phone sex only). Conversia mea este de 1:250 Lunea- si Martea, apoi scade la 1:450 sau 1:500 Miercurea si Joia. De o saptamina de zile vad ca Google si'a facut ""dansul"", Yahoo-ul a facut de asemnea ceva schimbar si am scazut brusc la 1:2000 (doua mii)!!!!!
Success!
Chan
User Junior
User Junior

Mesajde byrev » 10 Iun 2006, 02:49

Cauta si tu pe google SEO :) si Google PR ... o sa intelegi ce vreau sa spun.
byrev

Înapoi la Webmasteri Adult

• { RELATED_TOPICS }
    Răspunsuri
    Vizualizări
    Ultimul mesaj