Informatii despre site-ul CamCrush

Discutii generale despre activitatea de video chat. Pareri, opinii, intrebari, mod de lucru, povesti, discutii diverse despre siteuri de videochat si despre acest job in general, toate isi au locul in aceasta categorie.

Mesajde manuela222 » 19 Oct 2015, 02:06

Urmaresc acest forum de ceva timp. As dori informatii despre site-ul CamCrush. Eu lucrez de aproape un an pe jasmin dar de cateva zile incoace traficul este foarte prost.
Va rog cine stie (cine lucreaza pe acest site) sa imi ofere si mie niste informatii despre acest site. Intelesesem ca nu accepta romance dar am cautat si am vazut destul de multe romance. Care ar fi preturile pe minut, care este procentul care se plateste etc. (cum functioneaza sistemul).

Multumesc anticipat!
manuela222

Mesajde Nord » 19 Oct 2015, 10:09

Daca este vorba despre camcrush.com atunci ar trebuii sa stii ca este vorba de un WhiteLabel (clona) a lui streamate deci daca lucrezi pe streamate apari si pe el si pe alte cateva mii ca si el ! Daca e vorba insa despre altul atunci eu nu detin informatii !
Nord
User Junior+
User Junior+

Mesajde lordnight » 19 Oct 2015, 20:50

Este streamate ... daca iti faci cont pe streamate sau in caz ca ai apari si acolo .
lordnight

Înapoi la Despre video chat - discutii generale

• { RELATED_TOPICS }
    Răspunsuri
    Vizualizări
    Ultimul mesaj