Mi-au inchis contul de cams!

Discutii generale despre activitatea de video chat. Pareri, opinii, intrebari, mod de lucru, povesti, discutii diverse despre siteuri de videochat si despre acest job in general, toate isi au locul in aceasta categorie.

Mesajde mariab » 01 Feb 2012, 17:48

Buna,ma puteti ajuta va rog? mi au inchis contul de cams ca cica nu eram in camera! daca mi l au inchis imi trimit banii inapoi? Multumesc
mariab

Mesajde roxana2011 » 01 Feb 2012, 20:02

da o sa-ti trimita banii,dar cu intarziere,si oricum cred k ti l-au inchis pentru 24 de ore.....
roxana2011
User Junior
User Junior

Mesajde bogdanxxx » 01 Feb 2012, 20:02

si mie mi lau banat si dupa 2 saptamani numai aveam ban ..... normal ar trebui sa iti trimita banii
bogdanxxx
User Junior
User Junior

Mesajde mediachatstudio » 01 Feb 2012, 20:37

trebuie sa fii avut mai multe avertismente initiale pentru lipsa din camera etc pe care le-ai ignorat sau nu ai stiut de ele....ca atare ai repetat aceeasi greseala again and again pana cand ei TE-AU SUSPENDAT ptr 24 de ore .
Nu exista cont INCHIS pe cams ptr ca nu erai prezent in camera.
incearca dupa 24 de ore deschide din nou si ar trebui sa mearga daca chiar asta e motivul real ok?
si banii o ii ai normal,nu au de ce sa ii retina nu te-au inchis de tot.
succes incontinuare :wink:
mediachatstudio
User Activ
User Activ

Mesajde KittenS » 03 Feb 2012, 07:51

adaug la ce a spus mediachat faptul ca atunci cand un cont se suspenda in mom in care se faca plata tu vei primi paymentu cu paymentu de per urmatoare
KittenS
User Junior+
User Junior+

Înapoi la Despre video chat - discutii generale

• { RELATED_TOPICS }
    Răspunsuri
    Vizualizări
    Ultimul mesaj