Impresii de la European Summit Budapesta 2013

Discutii generale despre activitatea de video chat. Pareri, opinii, intrebari, mod de lucru, povesti, discutii diverse despre siteuri de videochat si despre acest job in general, toate isi au locul in aceasta categorie.

Mesajde HotCamStudio » 06 Oct 2013, 14:05

Noroc la voi

Astfel de evenimente sunt pentru cei care vor evolutie. Dupa ce intelegi suprafata, te apuci si studiezi, citesti, te dai un pic cu capul de pereti, incerci sa intelegi si dupa studiezi din nou. Si vei pricepe ce se intampla in spatele cortinei. Cum de industia de adult entertainment e pe un mare val. E adevarat ca toti cei care au fost prezenti sunt unii din cei mai buni din domeniile lor : webmaster, buy trafic, sell trafic, mobile trafic and so and so. Pentru ownerii de studio e interesant sa intelegi lucrurile astea. Insa poate pe viitor vor fi prezenti mai multi reprezentati de siteuri webcam.
Pe de alta parte, bucuria a fost sa vad ca suntem numerosi prieteni autohtoni. Si aproape toti cu vasta experienta in spate.
Il felicit in special pe Ionut ( sad eyes ) pentru altruismul cu care respira zi de zi. Mi-a facut placere sa va cunosc dragi colegi si sper sa ne revedem si la urmatoarele. Pana atunci, hai sa evoluam. E unica si singura caracteristica umana care ne-a adus aici.
HotCamStudio
User Junior+
User Junior+

Mesajde GlamourFoto » 03 Noi 2013, 16:38

Un scurt filmulet care arata cum sa desfasurat summitul din septembrie,

GlamourFoto
VETERAN
VETERAN

Mesajde GlamourFoto » 06 Noi 2013, 01:03

Cam toata lumea care a participat a spus ca a fost frumos si nu doar din prisma faptului ca s-a intrat in contact cu domeniul / industria ci si datorita faptului ca noi romani am stat impreuna am ras glumit am legat prietenii si ne-am distrat,

De de sa nu repetam asa ceva aici? mi-ar face placere sa revad fetele de la summit chiar daca unii nu sunt in bucuresti :) poate stabilim o zi sa ne vedem sa discutam, stam la un pahar si sa ne distram,

Daca sunt doritori cu cea mai mare placere am sa vin :)
GlamourFoto
VETERAN
VETERAN

Mesajde trompi » 06 Noi 2013, 04:06

sa inteleg ac a fost mai mult o intalnire intre profesionisti si owneri de studiouri? a fost si vreun model independent prezent pe acolo sau a suflat vantul?..... :roll:
trompi
VETERAN
VETERAN

Mesajde BrattyPrincess » 06 Noi 2013, 09:57

trompi, în general sunt întâlniri ale afiliaților.
Și da. Au fost și modele independente.
BrattyPrincess
User Activ
User Activ

Anterior

Înapoi la Despre video chat - discutii generale

• { RELATED_TOPICS }
    Răspunsuri
    Vizualizări
    Ultimul mesaj