IMLive

Discutii generale despre activitatea de video chat. Pareri, opinii, intrebari, mod de lucru, povesti, discutii diverse despre siteuri de videochat si despre acest job in general, toate isi au locul in aceasta categorie.

Mesajde scx » 05 Iul 2014, 12:34

Buna. Vreau sa va intreb daca ati patit ca mine, nu stiu ce sa cred, daca e greseala sau s-a facut intentionat.

Detinatorii de studio, pe IMLive, daca au un model care in luna Mai 2014 a castigat mai putin de 100$, sunt eligibili sa primeasca 200$ bonus pt fiecare model care face in luna Iulie 2014 (prezenta) 300$. Dupa ce mi-am verificat modelele, le-am trimis un e-mail sa ma asigur de care sunt eligibile sa imi raspunda afirmativ. Mi-au raspuns ca nu sunt eligibile, ca nu au conditia cu Mai 2014, sub 100$. Dar ele aveau acea conditie indeplinita. Le-am trimis e-mail cu castigurile, dupa care mi-au raspuns ca da, intr-adevar am dreptate, sunt eligibile pentru concurs.

Asta e raspunsul lor:

Dear ......

Thank you for contacting ImLive Customer Service.
You are right and therefore she qualifies for the campaign. My apology for the previous mistake.
Please do not hesitate to contact us should you require further assistance.

Mi se pare intentionata aceasta greseala. Daca o luam de buna, nu ma mai uitam la castgurile din Mai si uitam toata treaba. Iar daca ele erau eligibile, mai imi dadeau banutii bonus? Presupunand ca vor face 300 luna asta. Eu cred ca vedeam pola, daca nu le atrageam atentia. Ce parere aveti?
scx

Mesajde MARKUS » 07 Iul 2014, 23:23

Buna,

Eu lucrez cu imlive de mai bine de 10 ani. Sincer NICIODATA nu am avut probleme cu ei cu banii sau vreodata sa fie unfair. Chiar mi se pare ca sunt unii din cei mai parolisti si corecti din cei cu care am lucrat in toti acesti ani,
E adevarat, eu acum lucrez foarte putin cu ei(putine modele ) dar tot timpul mi s-a parut ca sunt corecti. Cred ca, ceea ce s-a intamplat la tine, a fost doar o intamplare sau neintelegere!

Bafta
MARKUS
User Activ
User Activ

Mesajde scx » 08 Iul 2014, 11:38

MARKUS scrie:Buna,

[...] Cred ca, ceea ce s-a intamplat la tine, a fost doar o intamplare sau neintelegere! [...]

Bafta

Cu o saptamana in urma, mi-a aprobat aplicatia la Party in week-end, dupa care, a doua zi nu mai eram la party, fara niciun e-mail, nicio explicatie :) Ghici ce raspuns am primit?
"Your party application was approved by mistake by our staff."
S-a mai intamplat sa va faca atatea greseli si voua? Sunt doar curios.
scx

Înapoi la Despre video chat - discutii generale

• { RELATED_TOPICS }
    Răspunsuri
    Vizualizări
    Ultimul mesaj