Imlive

Discutii generale despre activitatea de video chat. Pareri, opinii, intrebari, mod de lucru, povesti, discutii diverse despre siteuri de videochat si despre acest job in general, toate isi au locul in aceasta categorie.

Mesajde Anayd » 22 Apr 2013, 21:01

Mi-am facut cont recent pe Imlive la categoria friend&romance. Toate bune si frumoase, pana cand mi-am postat in galerie niste poze mai sexy care mi-au fost sterse pe motiv ca nu se potrivesc galeriei si o descriere care de asemenea mi-a fost respinsa. Buun, am inteles, am modificat descrierea, imi apare acum in asteptare, am sters si pozele si am facut unele noi, insa mult mai decente. Acum unde este problema: cei care au cont probabil stiu la ce ma refer, la descriere imi apare " Waiting for approval", pe cand la poze tot " Info it's inccorect" si nu inteleg de ce, fiindca am sters toate pozele " indecente" si le-am inlocuit cu unele noi, insa nu-mi apare ca si cum as fi facut modificari. Mentionez ca poza principara a ramas acceasi deoarece nu am reusit sa o sterg, insa nu cred ca este o problema deoarece e destul de decenta. Chiar nu stiu ce sa fac, imi deschid alt cont sau astept sa verifice un admin descrierea si eventual trimit un mail pentru poze?
Anayd

Mesajde dulcyka_sexy » 23 Apr 2013, 01:41

buna poza principala-avatar poti sterge...alegi una din noua galerie, ca avatar, stergi cea veche si e gata...ca sa afli mai multe detalii, mergi in pag principala, forum, customer service, si acolo scrii un post nou, ei iti vor zice ce se intampla, sau poti da email la info@imlive.com...bafta acolo
dulcyka_sexy
User Avansat
User Avansat

Înapoi la Despre video chat - discutii generale

• { RELATED_TOPICS }
    Răspunsuri
    Vizualizări
    Ultimul mesaj