IMLIVE Payment

Discutii generale despre activitatea de video chat. Pareri, opinii, intrebari, mod de lucru, povesti, discutii diverse despre siteuri de videochat si despre acest job in general, toate isi au locul in aceasta categorie.

Mesajde iocami » 04 Mai 2006, 17:19

Scuze, poate sa mai intrebat dar nu am gasit nicaieri...imlive.com nu accepta decat cecuri ? pt ca pe inregistrare nu am gasit la payment decat: regular mail/fedex shipping ... Epassporte sau wire ?
iocami

Mesajde blue cum » 04 Mai 2006, 17:50

inregistreaza-te asa, dupa care le trimiti mail si spui ca vrei epass. wire, din cate stiu, nu are.
blue cum
User Junior+
User Junior+

Mesajde Infinity » 04 Mai 2006, 18:15

Exista si optiunea epassporte pentru care poti opta atat daca deja ai cont si card dar si daca preferi aceasta metoda in schimbul cecurilor si doresti deschiderea unui cont epassporte.
Infinity
User Activ
User Activ

Mesajde plasma » 09 Mai 2006, 16:50

Dupa ce depasesti 50 $ o sa iti apara si obtinuea de epassport pe pagina cu informatii personale.
plasma
User Activ
User Activ

Mesajde Zupern » 09 Mai 2006, 17:04

Iti recomand sa-ti faci card deja..si sa nu accepti sa-ti faca ei..pentru ca e complicat..din cate am inteles..nu vei putea primi decat bani de la ei daca iti faci epassporte prin imlive..asa ca fa-ti dinainte si trimite-le mail apoi sa vrei prin epassporte impreuna cu ID-ul tau de epass.
Zupern
User Activ
User Activ

Înapoi la Despre video chat - discutii generale

• { RELATED_TOPICS }
    Răspunsuri
    Vizualizări
    Ultimul mesaj