Nu imi apar tokenii convertiti in dolari in firstchoice!

Discutii generale despre activitatea de video chat. Pareri, opinii, intrebari, mod de lucru, povesti, discutii diverse despre siteuri de videochat si despre acest job in general, toate isi au locul in aceasta categorie.

Mesajde daniiulian » 25 Feb 2017, 19:51

Salut.. am mai lucrat la un studio si am comandat firstchoice card e atasat si chatturbate tot... am facut 1000tks si i-am covertit in dolari.. dar nu imi apare nimic... in firstchoice... am bifat founding source The Immediate Load option* is currently enabled in your account, allowing funds to reach your account within 2 hours.
x Load all my future payments using the Immediate Load* option
Am facut bine ca am bifat? sau nu trebuie..? nu am primit nici nimic pe email...
Oare intra la sf perioadei..? Am mare nevoie de ajutor...
daniiulian

Mesajde dakota » 25 Feb 2017, 21:41

Chaturbate trimite banii dupa data de 28luna asta( pentru ca atatea zile are) dar deobicei banii sunt trimisi dupa data 15/ si ultima zi din luna(deci da la sfarsit de perioada ca de aia exista perioadele..).Deci luna asta banii o sa-ti intre pe data de 2-3martie probabil.
dakota
User Junior
User Junior

Mesajde miadevill » 08 Mai 2017, 10:35

Buna am si eu o intrebare,eu am proprire pe contul meu bancar din romania este posibilitatea sa puna si pe payoner proprie?
miadevill

Mesajde googlefun » 08 Mai 2017, 13:34

Nu !
googlefun
VETERAN
VETERAN

Mesajde pregnant87 » 10 Mai 2017, 21:59

Miadevill Cu plăcere ..,
Hai sa pun și eu o întrebare, îmi fac treaba după ce aflu informația și... cam atât
Logheaza-te ptr un mulțumesc... nu e greu!
pregnant87
User Junior+
User Junior+

Înapoi la Despre video chat - discutii generale

• { RELATED_TOPICS }
    Răspunsuri
    Vizualizări
    Ultimul mesaj