Imac apple pentru videochat

Discutii generale despre activitatea de video chat. Pareri, opinii, intrebari, mod de lucru, povesti, discutii diverse despre siteuri de videochat si despre acest job in general, toate isi au locul in aceasta categorie.

Mesajde alyce_18 » 06 Noi 2012, 19:25

Vreau sa imi cumpar un imac si sa lucrez pe el,a mai lucrat cineva cu imac sau inca lucreaza ???merge treaba?au existat cumva probleme? multumesc...
alyce_18
User Activ
User Activ

Mesajde alyce_18 » 07 Noi 2012, 11:48

Nu lucreaza nimeni cu apple??? nici macar pe notebook mac??? chiar ma intereseaza parerile..nu vreau sa dau niste bani degeaba :)
alyce_18
User Activ
User Activ

Mesajde GlamourFoto » 07 Noi 2012, 12:13

alyce_18 scrie:Nu lucreaza nimeni cu apple??? nici macar pe notebook mac??? chiar ma intereseaza parerile..nu vreau sa dau niste bani degeaba :)

Scuze oarecum pentru offtopic, modelele de prin USA care activeaza pe MFC STRMT marea majoritate folosesc Apple, la noi in ro imi e greu de crezut ca un model da 6000 ron pt un macbook sa lucreze pe el cand poate sa achizitioneze un laptop bun in jurul sumei de 3000.
GlamourFoto
VETERAN
VETERAN

Mesajde mnn » 07 Noi 2012, 13:23

daca iti e asa drag ia-l fara frica:) daca o sa ai probleme si vrei sa revii la windows poti oricand sa ii pui si dual boot pe el direct din lion os,o sa iti alegi pe ce anume booteaza....sunt jucarii frumoasa,chiar daca sunt destul de scumpe:)
mnn
User Activ
User Activ

Mesajde alyce_18 » 07 Noi 2012, 13:29

daca spui ca pe mfc se lucreaza cu mac,inseamna ca e bun :)) vroiam sa stiu daca il foloseste cineva si daca totul merge bine,adik sa imi tina sesiunile,si sa nu imi dea erori...m-am saturat de windows,vreau ceva nou,pe laptop imi este foarte greu sa lucrez,este incomod,eu sunt adepta pc-ului,iar imac vine cu tastatura si mouse wireless tocmai bune pt vch :)....si da imi place mult designul imacului,arata ca o bijuterie :)))
alyce_18
User Activ
User Activ

Înapoi la Despre video chat - discutii generale

• { RELATED_TOPICS }
    Răspunsuri
    Vizualizări
    Ultimul mesaj