IFriends

Lista cu siteurile de video chat plus opinii despre ele

Mesajde googlefun » 05 Mai 2014, 00:26

pocahontas scrie:Sub camera este un butonas cu o goarna,scrie announce,de acolo ai 2 optiuni email all my fans,sunt socotiti toti membrii care ti-au intrat macar odata in video sau care te-au trecut la favorite sau just my fan club members,membrii din fan club.
Bafta:)

Poca :D
Vorbeam deunazi de tipa aia de pe iF ! Remember ? Yasmeena (fost beautifulblake) :D
Uite ,azi am vazut-o pe mate :D
Acolo e Adrianna777 .E vai de ea acolo, dupa pagina 5 exista si are abia 4 stelutze :D
In fine , ce nu inteleg e ca, pe iF e prima in ordinea afisarii pe site la HD (nu incasari) , cea mai tare cu cel mai tare HD posibil ...si pe mate NU E IN HD ..si se vede oribil imaginea , eu pot doar pe mate sa o vad .Am verificat , are acelasi cam pe ambele , se misca in acelasi timp , sincron .
:arrow: Acum stau si ma gandesc ca e posibil sa aiba 2 pc si 2 cam lipite una de alta :D
:arrow: Pe mate face si show la greu in free si fara sonor .Hmmmmm
Ma gandesc ca nu e vb de serverele lor , ambele fiind in US .
...Curios :?
googlefun
VETERAN
VETERAN

Mesajde googlefun » 05 Mai 2014, 00:38

pocahontas scrie:Sub camera este un butonas cu o goarna,scrie announce,de acolo ai 2 optiuni email all my fans,sunt socotiti toti membrii care ti-au intrat macar odata in video sau care te-au trecut la favorite sau just my fan club members,membrii din fan club.
Bafta:)

Am lamurit o parte din mister :D
:arrow: Are 2 cams :pe iF facea show imagine 100% incadrata , pe mate era al doilea cam doar cu fata .Mda , pe mate o avea vreun webcam(din 2002 ) :D gasit prin sertare si de aici si lipsa HD-ului .
Ce am scris mai inainte cu show free pe mate , pica .Doar pana i-si reglase cams .
googlefun
VETERAN
VETERAN

Mesajde MoodElle » 09 Ian 2017, 19:53

Buna seara,
Am inregistrat un cont de reprezentant pe iFriends, am atasat la metoda de plata contul Payoneer pe societate dar nu stiu cum si cui voi emite facturile pentru viitoarele incasari si nici daca am nevoie de ceva din partea site-ului. Am intrebat la support dar nu am primit nici in raspuns. Va rog, daca stiti care este procedura sa ma indrumati si pe mine.
Multumesc anticipat
MoodElle

Anterior

Înapoi la Lista site-uri Adult Video Chat