Ifriends 2016

Discutii generale despre activitatea de video chat. Pareri, opinii, intrebari, mod de lucru, povesti, discutii diverse despre siteuri de videochat si despre acest job in general, toate isi au locul in aceasta categorie.

Mesajde Andreea. » 20 Mai 2016, 11:46

Am un cont pe ifriends de aproximativ un an dar nu l-am folosit niciodata. Azi m-am decis sa incep sa intru online aici. Intrebarea mea este: mai merge acest site pentru modelele noi sau doar cele care sunt de la inceputuri aici au sanse?
Andreea.

Mesajde googlefun » 20 Mai 2016, 15:51

Andreea. scrie:Am un cont pe ifriends de aproximativ un an dar nu l-am folosit niciodata. Azi m-am decis sa incep sa intru online aici. Intrebarea mea este: mai merge acest site pentru modelele noi sau doar cele care sunt de la inceputuri aici au sanse?

Helau Andreea@ :)

Prevad ca nimeni in urmatorii 3-4 ani nu-ti va raspunde la intrebare ! Tu ai mai starnit baietii , dupa care i-ai lasat balta ! Loooooooool:))

Link : post94854.html#p94854

Fiind initiatoarea acestui topic , ai putea sa ceri schimbarea titlului , in Ifriends 2016-2020 :lol:

P.S Este deja un an de la acea postare cu monitorul . De aia zic : 3-4 ani trec repede :))
googlefun
VETERAN
VETERAN

Mesajde wrongturn2020 » 20 Mai 2016, 16:47

Am si eu aceeasi intrebare si inca una in plus:frate cand plateste ifriends?adica banuiesc ca perioada este tot de 2 saptamani(1-15;16-30)...cand se fac platile pt fiecare perioada?si inca o intrebare:cat castiga modelele de top pe acest site?m-am uitat la ei prin f.a.q. dar sunt secretosi cu privire la aceste informatii...
wrongturn2020

Mesajde googlefun » 20 Mai 2016, 17:15

Ifriends , plateste saptamanal .Adica , pe bune saptamanal !!

Perioada se incheie duminica ora 07.00 a.m ora Ro . Ce ai facut in acea saptamana ( minim 100 ) va fi trimis pe payo urmatoarea zi de miercuri . Adica plata este la 3 zile , dupa incheierea "perioadei" !!

Mai pe romaneste , iFriends are 4(patru ) perioade in decurs de o luna , fiecare din ele facand plata la 3 zile dupa ce s-a scurs saptamana (sau perioada , cum vrei sa-i zici )
googlefun
VETERAN
VETERAN

Mesajde wrongturn2020 » 20 Mai 2016, 17:19

Merci de raspuns :) si cu privire la castiguri cam cat se face la 2 saptamani?comparativ cu jasmin de ex?
wrongturn2020

Mesajde googlefun » 20 Mai 2016, 17:40

wrongturn2020 scrie:Merci de raspuns :) si cu privire la castiguri cam cat se face la 2 saptamani?comparativ cu jasmin de ex?

You welcome ...

Acum , ma vad nevoit sa-i raspund - vrand nevrand - si lui Andreea@ :lol:

Nemaifiind un site de top , nimeni nu poate garanta ca un host nou venit , cu atitudinea adecvata nu va face sume macar la sfertul/jumatatea lui jasm . Cum stie toata lumea , nu mai are vizibilitatea de alta data , chiar si webmasterii - pe langa membrii - au migrat pe taramuri mai insorite ( sau , cel mai probabil , chiar din aceasta cauza a webmasterilor , pe langa un management putin defectuos ) ...
googlefun
VETERAN
VETERAN

Mesajde MihaiBModel » 20 Mai 2016, 23:49

So, trebuie sa ne luam bagajele si sa plecam de pe el:) corect?
MihaiBModel

Mesajde Andreea. » 23 Mai 2016, 16:35

Hey! Scuze ca nu am raspuns la acel topic :)) Ideea este ca citesc aproape zilnic forumul dar ca si guest
Andreea.

Mesajde wrongturn2020 » 23 Mai 2016, 21:56

Eu jur ca nu mai inteleg...ba se plange lumea ca jasmin nu merge,ba altii migreaza catre alte siteuri..sunt super impartite parerile,unii spun ca niciun site nu merge ca jasmin altii ca alte siteuri sunt mai bune...eu am ajuns la concluzia ca pe fiecare site exista un anumit stil care se cauta si care poate face performanta...tot ce ai de facut e sa studiezi siteurile care ti-au atras atentia,modelele de pe site-ul respectiv,pe tine si sa iti dai seama unde te incadrezi si ce site ti s-ar potrivi mai bine...
wrongturn2020

Înapoi la Despre video chat - discutii generale

• { RELATED_TOPICS }
    Răspunsuri
    Vizualizări
    Ultimul mesaj