HOF imlive chargeback!!!

Discutii generale despre activitatea de video chat. Pareri, opinii, intrebari, mod de lucru, povesti, discutii diverse despre siteuri de videochat si despre acest job in general, toate isi au locul in aceasta categorie.

Mesajde ranya » 11 Mar 2012, 14:05

Hello, am o intrebare... am intrat in top pe imlive si dupa 2 perioada nu m-am putut mentine...am respectat regula de a sta mai mult de 50% in free pt a nu-mi da chargeback...intrebarea la care doresc un raspuns este daca voi primi chargeback din perioada in care am fost in top acum cand nu mai sunt ? Va multumesc mult pt raspunsuri...va doresc o zi buna !
ranya

Mesajde sensualgirl » 12 Mar 2012, 14:07

Da, vei avea cb si din perioada in care ai fost in hof.
sensualgirl
User Junior
User Junior

Mesajde ranya » 12 Mar 2012, 22:26

nu mai inteleg nimik...promotia este no chargeback daca stai mai mult de 50% i free si acum daca nu mai esti in HOF primesti chargeback...?nu-i normal...
ranya

Mesajde sensualgirl » 13 Mar 2012, 14:18

stiu ca nu e normal, insa poti avea cb si dupa 6 luni, ideea e ca trebuie sa te mentii in hof , macar o data la 3 pp ca sa nu ai cb din perioada in care ai fost in hof, altfel nu ai facut nimic. eu nu prea am mai lucrat de 4 luni, si acum mai am cb din octombrie, noiembrie ,am avut si din septembrie chiar, si astea sunt perioade cand eram cu no cb...
sensualgirl
User Junior
User Junior

Înapoi la Despre video chat - discutii generale

• { RELATED_TOPICS }
    Răspunsuri
    Vizualizări
    Ultimul mesaj