Help !! Cum dezactivez contul pe Mfc ?

Discutii generale despre activitatea de video chat. Pareri, opinii, intrebari, mod de lucru, povesti, discutii diverse despre siteuri de videochat si despre acest job in general, toate isi au locul in aceasta categorie.

Mesajde mirela24 » 16 Iun 2015, 01:32

Buna ziua ! Am o mare problema ... Am lucrat anterior la un studio si dupa independent ,cu un alt cont. Astazi,dupa vreo 2 ani , am sesizat ca acel cont de la studio este inca activ.Nu stiu parola,nu mai pot lua legatura cu acel studio . Ce as putea sa fac in situatia asta ? Vreau sa inchid contul ala deoarece contine poze cu mine care ma pot afecta pe viitor ,chiar si in prezent, care sunt publice. Pot fi vizualizate pe google. Ps. am dat deja mail dar nu am primit raspuns inca. Va rog daca ma puteti ajuta, sa imi spuneti !
mirela24

Mesajde anna94 » 16 Iun 2015, 04:58

Buna, doar cu e-mail la ei, iti vor spune daca trebuie sa le trimti poze cu buletinul si/sau cu tine pentru verificare! Daca nu raspund in 24-48 de ore sau cat e termenul la ei, mai trimiti unul. Bafta
anna94
User Junior
User Junior

Înapoi la Despre video chat - discutii generale

• { RELATED_TOPICS }
    Răspunsuri
    Vizualizări
    Ultimul mesaj