Help! Un cont vechi de jasmin are sanse sa se ridice?

Discutii generale despre activitatea de video chat. Pareri, opinii, intrebari, mod de lucru, povesti, discutii diverse despre siteuri de videochat si despre acest job in general, toate isi au locul in aceasta categorie.

Mesajde wrongturn2020 » 05 Apr 2016, 09:35

Greu de prins sarcasmul,nu e asa,Ice ?:))))))
wrongturn2020

Mesajde DarkBOO » 05 Apr 2016, 09:42

Doamne, Ice... Daca nu esti capabila sa intelegi niste lucruri, ar fi mai bine sa te abtii... In legatura cu userul respectiv a fost o intrebare ironica, la cum vorbeste ea despre alte modele, modul ei sarcastic si putin batjocoritor... Nu am intrebat-o cum o cheama, nu-i treaba mea, stai linistita tu, relaxeaza-te, @Ice... La al doilea post, numai e nevoie sa iti mai dau tie vreun raspuns, ca iar nu ai inteles nimic... Tu esti pe treaba ta oricum... In norisorii tai. :roll:
DarkBOO
User Activ
User Activ

Mesajde ladyinblack21 » 05 Apr 2016, 10:34

lol....mai sincer eu apreciez orice model care are 300h+ pe luna..mi se pare inuman si de apreciat din moment ce cum zicea si prietena noastra dark aceste fete chiar traiesc acolo...deci aceasta patricia in nici un an de activitate castiga premii,intra in top..pai bravo ei..are 335 de ore pe luna...doamne dumnezeule..are un decor imens,o fata super expresiva,si chiar munceste,de la teasing la super body super face super teeth ,are dispozitie chiar daca sta o ora 2 in free...are skills si promovare,DA merita!Bravo ei,respectul meu :)

@ice,eu inteleg ca darko nu prea e pe placul tau,dar nu ai raspuns la curiozitatea mea:))
ladyinblack21
User Junior
User Junior

Mesajde ice999 » 05 Apr 2016, 11:31

wrongturn2020 scrie:Greu de prins sarcasmul,nu e asa,Ice ?:))))))

chiar deloc, dar sarcasmul asta prostesc si non sens, e enervant
ice999
User Junior+
User Junior+

Mesajde IsaGlamChat » 05 Apr 2016, 13:10

Fetele..piua:)
IsaGlamChat
VETERAN
VETERAN

Mesajde wrongturn2020 » 05 Apr 2016, 15:21

Noutati despre traffic?:)) s-a mai imbunatatit?:))
wrongturn2020

Mesajde MihaiBModel » 05 Apr 2016, 18:34

Se pare ca e cam la fel . slabut slabut tare.in 5 h putin :) acum fie programul de vina sau traficul:P
MihaiBModel

Mesajde trompi » 05 Apr 2016, 19:31

adevarul e ca trebuie sa ai rezistenta frate sa facei 300 ore pe luna, eu consider ca orice model care e in top nu e in top degeaba, pe oricare site am vorbi so....incercati sa vedeti lucrurile in mod constructiv
Ice, nici eu nu suport livejasmin si mai mult de doua zile nu cred ca as rezista s amuncesc pe el, dar asta nu ma impiedica sa castig bani pe alte siteuri. Cum a spus si Poca, sanse sunt destule, vina ete a ta ca te cantonezi sa stai unde se vede ca nu e de tine? Eu zic sa iti iei liber o saptamna, undeva la unte, mare whatever, ia cu tine o carte doua despre self motivation si cand incepi apoi pe alt site....la un tarif mai mic si cu multa rabdare sigur vei reusi, nu lasa un site care nu ti se potriveste sa te descurajeze la acest nivel, mai ai un pic si intri depresie nervoasa, asta vrei? Tu acum gandetsi negativ pentru ca esti cu nervii la pamant de aia lovesti in stanga si in dreapta....
so calm down, take break and keep smilling
trompi
VETERAN
VETERAN

Mesajde justme2015 » 05 Apr 2016, 20:14

Oficial nu au probleme de trafic. :))...neoficial s-a dus dracu si se va duce...dar nu exista decat jasmin...pe vremuri miezul era cel putzin pt mine imlive...a venit jasmin si a stricat tot....acum cb....ne adaptam...nu mai merge sa stai cu un singur site...asta e clar
justme2015

Mesajde wrongturn2020 » 05 Apr 2016, 20:25

Ok,vremurile se schimba,si pentru a evolua trebuie sa acceptam schimbarea...are cineva sugestii de siteuri cu potential?adica pe care sa ajungi la 3-4mii/per?m-ar cam bate gandul sa renunt si eu la jasmin dar pur si simplu siteurile cu free nu sunt domeniul meu...voi ce alte siteuri folositi?
wrongturn2020

Mesajde vdt85 » 06 Apr 2016, 02:38

DarkBOO scrie:Doamne, Ice... Daca nu esti capabila sa intelegi niste lucruri, ar fi mai bine sa te abtii... In legatura cu userul respectiv a fost o intrebare ironica, la cum vorbeste ea despre alte modele, modul ei sarcastic si putin batjocoritor... Nu am intrebat-o cum o cheama, nu-i treaba mea, stai linistita tu, relaxeaza-te, @Ice... La al doilea post, numai e nevoie sa iti mai dau tie vreun raspuns, ca iar nu ai inteles nimic... Tu esti pe treaba ta oricum... In norisorii tai. :roll:

Domnisoara Dark, sunt un model independent ca si tine, probabil.

DarkBOO scrie:Doamne, Ice... Daca nu esti capabila sa intelegi niste lucruri, ar fi mai bine sa te abtii... In legatura cu userul respectiv a fost o intrebare ironica, la cum vorbeste ea despre alte modele, modul ei sarcastic si putin batjocoritor... Nu am intrebat-o cum o cheama, nu-i treaba mea, stai linistita tu, relaxeaza-te, @Ice... La al doilea post, numai e nevoie sa iti mai dau tie vreun raspuns, ca iar nu ai inteles nimic... Tu esti pe treaba ta oricum... In norisorii tai. :roll:

Iti recomad sa mai citesti o data postarea mea ca se pare ca n-ai inteles nimic. cand o alta persoana nu e de acord cu tine, nu inseamna ca acea persoana nu are dreptul la opinie, ca doar traim intr-o lume libera cica, avem dreptul la exprimare si forumul asta pentru asa ceva este facut.

Nu am insultat absolut pe nimeni, nu am fost sarcastica si nici batjocoritoare cum mentionezi tu. Am recomandat celor care se plang de Jasmin sa mearga in alta parte, pe alt site.. ca daca nu merge, nu merge si gata, nu vad de ce ai pierde luni de zile cu un site care nu ti se potriveste cand ai putea face bani frumosi in alta parte. De asemenea mi-am spus parerea personala despre Jasmin, este un site pe care eu nu as munci tocmai ca nu mi se potriveste si imi place ca eu sa-mi tin sesiunile asa cum doresc eu, sa am libertate de miscare nu sa fiu fortata sa-mi bag un toy in dos pentru ca asa cere membrul si daca nu-i convine apoi sa mearga la suport sa-mi vina aia pe cap ca nu am raspuns cum trebuie cerintelor respectivului, sa ma dezbrac la ordine si asa mai departe. Toata lumea stie ca Jasmin nu e foarte permisiv cu modelele si clientul este stapanul. In consecinta, mi se rupe de Jasmin daca merge sau nu, atat timp cat nu lucrez pe el. Doar am vrut sa dau un sfat, acelasi de altfel pe care l-au dat si altii si anume sa se incerce si alte sites care poate s-ar potrivi mult mai bine celor care se plang. Atata tot!

De asemenea, n-am insultat-o nici pe Nikki, nu-i sora cu mama, cu tata... n-o iubesc, n-o urasc, pur si simplu imi este indiferenta. Daca jumatate dintre cele de pe Jasmin o divinizeaza nu vad de ce as fi si eu obligata s-o fac. De Patricia n-am auzit in viata mea, probabil si pentru faptul ca in general nu ma intereseaza ce se intampla pe Jasmin. Insa am spus ca-s moarta dupa Wanted, filipineza, care este singurul model de pe orice site care imi place foarte, foarte mult.

Deci... unde naiba n-am fost inteleasa? pe cine am jignit si pe cine am batjocorit?
vdt85
User Activ
User Activ

Mesajde ice999 » 06 Apr 2016, 03:36

? Eu zic sa iti iei liber o saptamna, undeva la unte, mare whatever, ia cu tine o carte doua despre self motivation si cand incepi apoi pe alt site....la un tarif mai mic si cu multa rabdare sigur vei reusi, nu lasa un site care nu ti se potriveste sa te descurajeze la acest nivel, mai ai un pic si intri depresie nervoasa, asta vrei? Tu acum gandetsi negativ pentru ca esti cu nervii la pamant de aia lovesti in stanga si in dreapta....

ba nu gandesc deloc negativ...si referitor la tarif...am 1.99:((
ice999
User Junior+
User Junior+

Mesajde ladyinblack21 » 06 Apr 2016, 06:35

IsaGlamChat scrie:Fetele..piua:)

hahaha nuuu ...catfight:)) lupte libere!!!!! :lol:
ladyinblack21
User Junior
User Junior

Mesajde DarkBOO » 06 Apr 2016, 13:17

Ok, @vdt85, poate am inteles eu gresit, se mai intampla :P , so peace! :D
Corect, nu-ti mai convine un site, poti sa ii zici pa-pa usor cand sunt n-shpe mii de alte sites pe care cu siguranta ai putea face ca model muuuuult mai multa treaba decat pe cel care freci gazul de pomana (pana la urma si curentul e pe bani :wink: ! Asa ca nu merita osteneala).
Ca un p.s: modelul meu preferat este tot filipineza Wanted, in special pentru unicitatea de care da dovada! 8)
No one is fighting my @lady :lol: :lol: :lol: :lol: Kissssssssssssssss
DarkBOO
User Activ
User Activ

Mesajde ice999 » 13 Apr 2016, 00:34

[quote="justme2015"]Oficial nu au probleme de trafic. :))...neoficial s-a dus dracu si se va duce..

"oficial nu au probleme de trafic dar neoficial se duce dracu"?????????? ADICA? fii mai explicita...ori aia ori aia?
ice999
User Junior+
User Junior+

Mesajde alexalex101 » 13 Apr 2016, 00:45

Pe bune? Chiar nu ai inteles ce a vrut sa zica? Lasand toate astea la o parte, de ce tii cu dintii de lj?
alexalex101
User Junior
User Junior

Anterior

Înapoi la Despre video chat - discutii generale

• { RELATED_TOPICS }
    Răspunsuri
    Vizualizări
    Ultimul mesaj