GoogleFun Studio is comming soon..

Orice subiect care nu se poate incadra la categoriile deja existente

Mesajde googlefun » 01 Apr 2015, 02:28

Salutare ,
Ne face o deosebita placere , sa va anuntam deschiderea studioului cu acelasi nume . Deschiderea oficiala si party-ul (Free coffee + mini bufet suedez ) va avea loc pe data de 15.04.2014 ,orele 20.00 .

Imagine

Dupa multe tratative am reusit sa preluam un fost studio ,caruia i-am mai adaugat inca un duplex care sa nimerit a fi liber .In total avem 7 camere/posturi de lucru + un birou al adminului .Locatia este pe Blv.Unirii ,avand acces facil la mijoacele de transport in comun .

Vom organiza doar 2 ture in 24 de ore , deoarece consideram ca sunt suficiente .Modelele trebuie sa fie libere sa-si prelungeasca tura daca doresc ,in acest mod asigurand si timpul de curatenie intre ture .

Mai avem libere doar 2 camere /posturi de lucru ,in consecinta am fi incantati daca am gasi chiar aici 4 modele care vor conditii deosebite de lucru . Dispunem doar de Pc-uri de ultima generatie ,camere Logitech BCC 950 ,kit-uri mouse/tastaturi wireless noi ,tot Logitech .

Avem preluat un contract de prestari servicii , de contabilitate si avocatura de renume care impreuna vor asigura baza legala si asistenta permanenta ,pentru desfasurarea activitatii in cele mai bune conditii .

Procentul modelelor din cate am inteles va fi de "doar " 40 % ,dar avand in vedere experienta noastra si unele intelegeri cu 2 dintre cele mai mari site-uri in acest moment ,va putem garanta reusita .

Invitatiile pentru party-ul de deschidere vor fi trimise pe PM ,celor mai cunoscute studiouri . Va garantam distractie maxima . Doua trupe + un DJ profesionist vor asigura buna dispozitie . Tinuta de asemenea va fi anuntata pe PM .Am prefera ceva tematic ,gen anii "30 ! :wink:
Ownerii de studio pot fi insotiti de maxim 2 persoane .
P.S. Nu va recomand sa aduceti si modele ,nu de alta dar e posibil sa le placa atat de mult locatia ,incat sa plecati fara ele :lol:
P.S 2 Site-ul official este momentan in (re)constructie ,motiv pentru care ne cerem scuze .
P.S 3 Deasemenea am mai avea nevoie de un trainer cu experienta de model (femeie) .Va avea salariu fix negociat in prealabil (dupa ce vedem ceva payment-uri) + bonus 10 % de la fiecare model daca depaseste/mentine un anumit target .Nu ma intrebati detalii despre acest aspect ca nu cunosc ,dar m-au asigurat ca e posibil si legal.
Vom reveni cu detalii .
googlefun
VETERAN
VETERAN

Mesajde Smart » 01 Apr 2015, 03:24

Suna interesant! Succes!
Smart
User Activ
User Activ

Mesajde Nord » 01 Apr 2015, 08:07

Azi e 1 Aprilie right ?
Nord
User Junior+
User Junior+

Mesajde Smart » 01 Apr 2015, 08:34

Am avut impresia ca a fost postat ieri....:))....e bine ca unii au timp de caterinca :)
Smart
User Activ
User Activ

Mesajde Studio20 » 01 Apr 2015, 13:03

De ce n-ai zis ... noi le vindem pe ale noastre, pret redus cu 70% de la 10 milioane de euro la 3 ... valabil doar azi :)
Studio20
VETERAN
VETERAN

Mesajde eldiablo » 01 Apr 2015, 14:52

NU ESTE PACALEALA , tocmai am incheiat mental ( abia la sfarsit mi-am dat seama ca partea implicata in tranzactie nu a luat cunostinta de aceasta tranzactie ) o tranzactie in valoare de 3 mil euro cu studio20 si sub forma unui cadou de inceput le ofer pe toate "ale noastre" noului studio googlefun +
diferenta de 7 milioane euro am investit-o in aducerea unui artist extra mega maxi necunoscut pentru petrecerea inaugurala mentionata mai sus + am pariat scor exact ca astazi in meciul Steaua - Petrolul va castiga Dinamo cu -1 la 0 ....mi-au dat o cota de 10 milioane la 1 pentru cei 2 euro pariati asa ca la sfarsitul meciului toata lumea o sa fie super happy ....nu studio ...pe persoana fizica cum scrie in toate almanachele
eldiablo
User Avansat
User Avansat

Mesajde googlefun » 02 Apr 2015, 01:00

Hi again ,
Yvonne is right here :lol: :lol: ..Muahh

Sefu' m-a pus sa scriu eu acum .Mi-a zis sa-mi cer eu scuze userului smart@ ,pentru pacaleala de 1 Aprilie . Oricum ,el ar fi fost singurul invitat din toata inima ,la petrecere ,fiind si singurul care s-a manifestat spontan si sincer .

Ceilalti , care si-au reprogramat turele modelelor doar ca sa le faca ocupate pe data de 15 si le-au schimbat si parola pt a NU accesa forumul ,cica oricum ar fi fost invitati doar pentru a fi spionati . :lol: Hi-hi ..
See ya ,
Yvonne .

PS. Aaaa sa nu uit ! A zis ceva si de scuze catre un tip SAD (io habar n-am cine e , muahhh :D ) pentru ca l-a lasat de debiteze .Whatever .Bye bye, lovers .
googlefun
VETERAN
VETERAN

Înapoi la Diverse

• { RELATED_TOPICS }
    Răspunsuri
    Vizualizări
    Ultimul mesaj