Gold show streamate

Discutii generale despre activitatea de video chat. Pareri, opinii, intrebari, mod de lucru, povesti, discutii diverse despre siteuri de videochat si despre acest job in general, toate isi au locul in aceasta categorie.

Mesajde Maleficent » 01 Oct 2014, 22:56

buna,cine ma lamureste si pe mine cum este cu gold-show-ul pe streamate?
as vrea sa incerc dar nu stiu cum se procedeaza,cate minute se seteaza sau ce tarif,etc
eventual mi se poate raspunde pe pm
thx
Maleficent
VETERAN
VETERAN

Mesajde fetish » 02 Oct 2014, 13:13

pai e relativ simplu , in prima faza trebuie sa primesti acceptul de a face gold show de la site , accept acre se prim in genral daca faci bani multi si repede , dupa cum considera site ul

apoi stabilesti o limita de show , de exemplu 20 de minute , atat va dura showul tau dupa ce colectezi tipsurile, apoi stabilesti o suma 200-300 de gold , de exemplu , asta sunt tipsuri , atentie ca tu nu vei lua suam intreaga din ce colectezi ci proc stab de site 25% cred ca este daca nu am insel , addaugi show description si cand se strange suma dorita incepi show ul in freen

cam asta e

bafta
fetish
VETERAN
VETERAN

Mesajde Maleficent » 02 Oct 2014, 15:55

multumesc fetish,i-am dat de cap aseara dar am ajuns la concluzia ca fac mai multi bani din pvt-uri decat din gold show....
pierdere de timp dupa mine desi auzisem la un moment dat ca se faceau multi bani,cand au dat drumu la treaba asta cu gold show numai ca atunci nu acceptau pe oricine:(
Maleficent
VETERAN
VETERAN

Mesajde Cata.Streamate » 29 Sep 2016, 22:22

Buna seara!
Numele meu este Catalina, sunt reprezentant Streamate pentru studiourile si modelele din Romania.
Am citit comentariile de mai sus legate de gold show si cum functioneaza acesta. Eventual aceasta optiune a fost data modelelor pentru a face bani multi intr-un timp scurt ex: 5 min de show pe 200, 300$.
Modul in care functioneaza este ca trebuie sa setezi o suma garantata la care vrei sa ajungi, minimul de plata de fiecare membru,sa scrii ceea ce vei face in show si minutele in care vrei sa strangi goal-ul. Ca si sugestie cum poti incepe este( exemplu) ca setezi 5 minute de show, 100$ goal, 2,3$ de fiecare membru ca minimum si 6, 7 minute sa strangi target-ul. Pe durata timpului in care trebuie strans goal-ul, modelele de obicei fac tease, vorbesc foarte mult la microfon si incurajeaza membrii sa le plateasca ( practic despre asta este vorba, faci membri sa te plateasca in tips sa poti strange target-ul si sa incepi show-ul ).
Daca aveti intrebari sau nelamuriri, nu ezitati sa ma adaugati pe Skype: marianabogzoiu sau sa-mi scrieti pe adresa de email catalina@streamate.com.

O seara buna tuturor!
Catalina.
Cata.Streamate

Înapoi la Despre video chat - discutii generale

• { RELATED_TOPICS }
    Răspunsuri
    Vizualizări
    Ultimul mesaj