Forumul nu mai e ce a fost, ce facem?

Discutii generale despre activitatea de video chat. Pareri, opinii, intrebari, mod de lucru, povesti, discutii diverse despre siteuri de videochat si despre acest job in general, toate isi au locul in aceasta categorie.

Mesajde pregnant87 » 13 Noi 2016, 01:21

Scuza-ma ca,imi permit sa iti spun pe nume..
Ionut,ai reusit sa "resuscitezi" forumul ani de zile,Nu cunosc forum de adult romanesc cu atat de mukta informatie(prea multa,mura'n gura) de care ne-am folosit toti fara sa platim nimic.
Informatia se plateste,nu? :)

Iti apreciez munca si tie si celor care sunt langa tine in tot ceea ce faci.
Nu vreau "stelute" :),ma bucur ca existati si,ca datorita voua am tot ce am.
Mult succes in continuare.
pregnant87
User Junior+
User Junior+

Mesajde SAD^^EYES » 15 Noi 2016, 11:52

Buna Pregnant,

As prefera ca intotdeauna sa mi se spuna pe nume, de catre oricine.. chiar ma simt aiurea cand sunt mentionate realizarile mele folosindu-se, cum sa explic mai bine, cred ca hiperbola este cuvintul potrivit.. am facut fiecare ce am putut mai bine in functie de situatie etc.. un simplu multumesc e suficient, poate nu doar pentru mine ci pentru multi care s-au implicat in forum pro-bono.

Motivele pentru care, nu am vrut, nu vreau nici in prezent sa iau bani de la modele si studiouri sunt prezentate aici: ajut-fara-obligatii-t13579.html

Pe viitor posibil sa existe anumite servicii sau produse contra cost, dar in nici un caz informatiile dupa forum, aceasta vor fi intotdeauna free.. Ma refer de exemplu, peste 5-10 ani poate scriu o carte.. si o sa fie anuntata si pe forum.. chestii din astea..

Multumim si noi pentru aprecieri. Toate cele bune.

Cu stima, Ionut
SAD^^EYES
Site Admin
Site Admin

Anterior

Înapoi la Despre video chat - discutii generale

• { RELATED_TOPICS }
    Răspunsuri
    Vizualizări
    Ultimul mesaj